Hlavné menu
Produkty v košíku

Stavba

Čierny zatvárač dverí 40 - 60 kg Zatvárač dverí je nastaviteľný z hľadiska rýchlosti zatvárania. Dvere môžete nastaviť tak, aby sa na konci spomalili alebo zrýchlili. Napríklad pri odchode môžete nastaviť rýchle zatváranie dverí alebo spomalenie na konci. To je užitočné najmä pre starších ľudí, z..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Detektor kovov (18 - 60 cm) Vysoko kvalitný detektor kovov, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu so všestranným použitím a vysokou citlivosťou. Nastavenie..
58,90€
Cena bez DPH:49,08€
Detektor kovov s LCD displejom Vysoko kvalitný detektor kovov s LCD displejom, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu s všestranným použitím a vysokou citl..
123,40€
Cena bez DPH:102,83€
Detektor kovov s LCD displejom MD-3010II Vysoko kvalitný detektor kovov s LCD displejom MD-3011II, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu s všestranným pou..
122,30€
Cena bez DPH:101,92€
Detektor kovov Treasure Hunter Vďaka presnej cievke s priemerom 19cm je detektor Treasure hunter ideálny k vyhľadávaniu malých alebo veľkých pokladov. Cievka detektora je vodeodolná, takže Vám umožňuje hľadať poklady aj na vlhkých miestach. Detektor môžete používať v lese, pri mori na lúkach ale..
44,10€
Cena bez DPH:36,75€
Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
47,40€
Cena bez DPH:39,50€
Digitálny merač prúdu, oranžový Presný multimeter s dobre čitateľným LCD displejom s funkciou podsvietenia je prístroj nevyhnutný v každej dielni, domácej súprave náradia a pri práci. Multimeter má funkciu uloženia poslednej hodnoty a akustický indikátor - bzučiak. Výrobok sa používa pri meraní j..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Elektronický merač kvality vody ATC PH-02 Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približne 1 s uľahč..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00, modrý Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približn..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom Automatický merač pH vody s veľkým, ľahko čitateľným LCD displejom, ktorý farebne zobrazuje pH vody, je pomôcka potrebná v každej kuchyni (nielen). Umožňuje vám okamžite posúdiť hladinu pH. Zariadenie má kompaktné rozmery, takže je ľahké ho použí..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Laserový merač vzdialenosti 40 m, červeno - čierny Laserový diaľkomer s pomocou ktorého zmeriate vzdialenosť medzi dvoma objektmi. Je veľmi presný, meria s odchýlkou +/- niekoľko milimetrov. Využijete ho na stavbách, v geodézii alebo pri fotografovaní. Súčasťou balenia je aj praktický obal s pútk..
36,10€
Cena bez DPH:30,08€
Laserový merač vzdialenosti 50 m Laserový merač - praktické zariadenie potrebné na každej stavbe, pri rekonštrukciách, výzdobe interiéru, plánovaní priestorov a mnohých iných prácach. Vďaka laserovému meraču ľahko a rýchlo zmeriate vzdialenosť, určíte plochu, skontrolujete veľkosť povrchu či kap..
30,00€
Cena bez DPH:25,00€