Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické štetce

Aplikátor na očné tiene - 10 ks Aplikátor na očné tiene - 10 ks
-25 %
Aplikátor na očné tiene - 10ks  Aplikátory na očné tiene sú ideálne na jednoduché, rýchle, presné a precízne nanášanie očných tieňov. Ľahko s nimi aplikujete práškové i krémové očné tiene a vytvoríte líčenie presne podľa vašich predstáv. Pre bezchybný make-up vždy a všade! Špecifikácie: O..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Elektrický čistič na makeup štetce Elektrický čistič na makeup štetce
-23 %
Elektrický čistič a sušička na makeup štetce 2v1 #obr1Makeupové štetce by sa mali pravidelne čistiť. Použitie tradičných silikónových podložiek vyžaduje veľa času, čo ženy odrádza od starostlivosti o svoje štetce! Kontaminované štetce množia baktérie, ktoré sa šíria do tela, najmä do tváre, čo je ve..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1 Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1
-23 %
Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1 Vysoko kvalitný materiál - Mäkká špička tejto bavlnenej tampónovej dvojitej hlavy je vyrobená zo super mäkkého silikónu. Je veľmi jemný, vhodný pre akúkoľvek časť tela. Opakovane použiteľné Opakovane použiteľný bez..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Oprašovák na nechty - ružový Oprašovák na nechty - ružový
-24 %
Oprašovák na nechty - ružový Štetec oprašovák je vhodný do nechtových salónov, ale aj na domácie použitie. Používa sa na oprášenie nechtov. Rozmery: dĺžka 14,2 cm x dĺžka štetín 2 cm Obsab balenia: 1 x Oprašovák na nechty - ružový..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup 24 ks Sada 24 kozmetických štetcov zabalená v praktickom puzdre je vhodná ana cestovanie alebo do kabelky pre bežný deň. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. Štetce sú vhodné pre kontúrovanie tváre . Vlastnosti: kvalitná sada štetcov s prírodný..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup 18 ks Sada 18 kozmetických štetcov zabalená v praktickom puzdre je vhodná na cestovanie alebo do kabelky pre bežný deň. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. Štetce sú vhodné pre kontúrovanie tváre. Vlastnosti: kvalitná sada štetcov s prírodn..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks
-23 %
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks Sada 12 štetcov zo syntetických štetín, s vysoko kvalitnou rukoväťou podobnou drevu, zaliata v striebornom viečku. Skvelá sada, ktorá je základom pre dokonalý make-up, ako v amatérskych podmienkach pre každodenné líčenie, tak aj na profesion..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Sada kozmetických štetcov na makeup Sada kozmetických štetcov na makeup
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup 5 ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. Štetce sú vho..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom, 10ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale 5 ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny mak..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Sada profi kozmetických štetcov v puzdre Sada profi kozmetických štetcov v puzdre
-23 %
Sada profi kozmetických štetcov v puzdre 15ks Make-up štetce sú vedľa kozmetiky neoddeliteľnou súčasťou dokonalého make-upu. S ich pomocou budete určite nádherne nalíčené. Extrémne praktická sada sa skladá z 15 rôznych typov kief Beautylushh. Nájdete tu štetce na líčenie tváre, vrátane očí a pier...
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Štetec na aplikáciu pleťovej masky Štetec na aplikáciu pleťovej masky
-24 %
Štetec na aplikáciu pleťovej masky Ohybný a mäkký štetec na aplikáciu masky. Vytvorené s tvarovanými a tuhými štetinami. Produkt rovnomerne aplikuje a distribuuje, nedráždi pokožku, nespôsobuje alergie. Štetec je najdôležitejšou súčasťou doplnkov potrebných pre makeup, či nanášanie rôznych masie..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€