Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolíky

Radi sa stravujete na gauči pred televízorom či radi pracujete na počítači z pohodlia kresla? U nás si vyberiete z rôznych multifunkčných stolíkov.
Bambusový nastaviteľný stolík, odkladací podnos na vaňu 69 – 104cm Bambusový nastaviteľný stolík, odkladací podnos na vaňu 69 – 104cm
-23 %
Bambusový nastaviteľný stolík, 69 – 104cm Stolík / polica z bambusu. Vďaka rozťahovacej konštrukcii je stolík univerzálny a hodí sa takmer ku každej vani. Stolík na centrálnom mieste má stojan na tablet alebo knihu. Špeciálna priehlbina pre telefón má otvory, aby voda po náhodnom postriekaní mohl..
26,60€ 34,60€
Cena bez DPH:22,17€
Chladiaca podložka pod notebook Xline Chladiaca podložka pod notebook Xline
-23 %
Chladiaca podložka pod notebook Xline   Chladiaca podložka pod notebook s nastaviteľným uhlom stojana (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastaviť výšku obrazovky, zvlášť odporúčanú na zlepšenie pracovných podmienok. Chladenie notebooku zaisťuje dlhšiu výdrž batérie a stabilnú prevádzku prenosných ..
12,70€ 16,50€
Cena bez DPH:10,58€
Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou
-23 %
Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou sa ideálne hodí do každého interiéru.  Je vhodný nielen pre použitie v domácnosti ale aj do kancelárie. Stôl je výškovo nastaviteľný preto sa vám dokonalo prispôsobí a záleží len na vás či budete chcieť stáť al..
23,60€ 30,70€
Cena bez DPH:19,67€
Skladací univerzálny stolík do postele Skladací univerzálny stolík do postele
-23 %
Skladací stolík pod notebook Vďaka praktickému skladaciemu stolíku môžete premiestniť svoje pracovisko na útulnú pohovku, posteľ alebo na balkón! Skladací rám z kovových rúrok zabezpečuje bezpečný stojan na akomkoľvek mieste, úložný priestor je dostatočne veľký pre notebooky. Je vhodný aj ako úl..
8,20€ 10,70€
Cena bez DPH:6,83€
Univerzálny stojan pre tablet Univerzálny stojan pre tablet
-23 %
Univerzálny stojan pre tablet   Všestranný, skladací stojan na tablet s veľkosťou obrazovky od 7 do 10 palcov. Stojan je ideálny pre ľudí, ktorí používajú tablet pre sledovanie filmov, počúvanie hudby, písanie alebo chatovanie. So stojanom už nemusíte držať prístroj po celú dobu na kolenách. Ruk..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€