Hlavné menu
Your Cart

Stolíky

Chladiaca podložka pod notebook Xline Chladiaca podložka pod notebook Xline
-23 %
Chladiaca podložka pod notebook Xline   Chladiaca podložka pod notebook s nastaviteľným uhlom stojana (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastaviť výšku obrazovky, zvlášť odporúčanú na zlepšenie pracovných podmienok. Chladenie notebooku zaisťuje dlhšiu výdrž batérie a stabilnú prevádzku prenosných ..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Multifunkčný prenosný stolík Multifunkčný prenosný stolík
-23 %
Multifunkčný prenosný stolík Radi sa stravujete na gauči pred televízorom či radi pracujete na počítači z pohodlia kresla? Tak tento stolík je pre Vás ideálny! Predstavujeme Vám viacúčelový polohovateľný praktický stolík, vhodný na rôzne využitie a ideálny pre celú rodinu. Viacúčelový skladací stolí..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Multifunkčný prenosný stolík pri posteľ - My bedside Table Multifunkčný prenosný stolík pri posteľ - My bedside Table
-23 %
Multifunkčný prenosný stolík - My bedside Table Radi sa stravujete v posteli pred televízorom? Tak tento stolík je pre Vás ideálny! Predstavujeme Vám viacúčelový polohovateľný praktický stolík, vhodný na rôzne využitie a ideálny pre celú rodinu. Viacúčelový skladací stolík si môžete nastaviť do 3..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou
-23 %
Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou Multifunkčný stolík s nastaviteľnou výškou sa ideálne hodí do každého interiéru.  Je vhodný nielen pre použitie v domácnosti ale aj do kancelárie. Stôl je výškovo nastaviteľný preto sa vám dokonalo prispôsobí a záleží len na vás či budete chcieť stáť al..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Skladací univerzálny stolík do postele Skladací univerzálny stolík do postele
-23 %
Skladací stolík pod notebook Vďaka praktickému skladaciemu stolíku môžete premiestniť svoje pracovisko na útulnú pohovku, posteľ alebo na balkón! Skladací rám z kovových rúrok zabezpečuje bezpečný stojan na akomkoľvek mieste, úložný priestor je dostatočne veľký pre notebooky. Je vhodný aj ako úl..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Univerzálny stojan pre tablet Univerzálny stojan pre tablet
-24 %
Univerzálny stojan pre tablet   Všestranný, skladací stojan na tablet s veľkosťou obrazovky od 7 do 10 palcov. Stojan je ideálny pre ľudí, ktorí používajú tablet pre sledovanie filmov, počúvanie hudby, písanie alebo chatovanie. So stojanom už nemusíte držať prístroj po celú dobu na kolenách. Ruk..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Zobrazé 1 do 6 z 6 (1 strán)