Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolné lampy

Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodob..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Lampička pre notebooky 13 LED Ak hľadáte lampu pre svoj prenosný počítač, určite vás tento produkt zaujme. Lampa Esperanza pre notebooky je úžasné zariadenie, ktoré vám umožní používať počítač v takmer všetkých podmienkach. Ak nemáte prístup k osvetleniu, nemusíte prestať pracovať na počítači. V..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Inteligentná stolná LED lampa s displejom LED stolná lampa svojím dizajnom nielen spoľahlivo osvetlí váš pracovný stôl, ale tiež ponúkne mnoho praktických funkcií navyše. Na lampe si môžete navoliť ľubovoľnú farbu svetla od studenej bielej po teplú. Táto LED lampa má totiž zabudovaný displej, kt..
30,90€
Cena bez DPH:25,75€
LED kancelárska stolná lampa 711J LED kancelárska lampa s dotykovým ovládacím panelom. Mäkké svetlo rovnomerne osvetlí pracovisko (stôl, kniha, klávesnica počítača atď.). Svietidlo je možné nastaviť v ľubovoľnom uhle. Zariadenie je napájané zo zabudovanej batérie, ktorá vám umožní vziať si ho so..
13,40€
Cena bez DPH:11,17€
LED stolná lampa s meteo stanicou čierna Kancelárska lampa s meteorologickou stanicou má zabudovaný multifunkčný a prehľadný LED displej, z ktorého môžete čítať informácie ako čas, dátum, deň a aktuálnu teplotu vzduchu. Moderná LED lampa s displejom má možnosť nastavenia troch úrovní farebnej te..
31,30€
Cena bez DPH:26,08€
Nočné svetlo Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight Malé LED svietidlo napájané zo siete so senzorom súmraku je dokonalým riešením pre osvetlenie ťažko dostupných miest. Funguje ako nočná lampa v detskej izbe alebo ako doplnkový zdroj svetla na schodisku, chodbe či v kúpeľni. Senzor v automatic..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Projektor nočnej oblohy - jednorožec Star LED, biely Jedná sa o lampičku a projektor v jednom. Vaše deti si môžu s týmto projektorom užívať vesmírnu šou. Projektor sa otáča o 360° a poskytne vo vašej miestnosti krásnu prehliadku hviezdnej oblohy. Dokonalá dekorácia do každej detskej izby. Svetlo ..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Projektor Rotačná LED Disco Guľa Rgb Dual Lampa s otočnou hlavou vytvára úžasné svetelné efekty v miestnosti. Červená, modrá a zelená farba sa mení lomom na skle žiarovky. Je vyrobený z pevného plastu, vo vnútri puzdra je motor, ktorý pohybuje pologuľou s hranolmi, čo dáva skvelý efekt. Špe..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Stolná LED lampa s klipom, biela  Toto mimoriadne praktické svietidlo je vybavené pevným kovovým klipom na pripevnenie na akékoľvek zvolené miesto a vďaka špeciálnemu kovovému stojanu môže slúžiť aj ako bežná stolná lampa. 3 farby svetla + nastavenie intenzity svetla - svietidlo má až 3 farby..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Úsporná LED stolná lampa s 3 farbami Úsporná stolná lampa s LED svetelným zdrojom a možnosťou voľby z 3 farieb svetla. Dizajn tejto LED lampičky je vhodný do kancelárie aj do domácnosti, lampa sa môže zložiť a rozložiť. V tomto stolnom svietidle sa využívajú moderné LED diódy, ktoré majú vysokú ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€