Hlavné menu
Produkty v košíku

Strúhadlá, krájače, pasírovače

Krájač na ovocie a zeleninu 3v1 Táto multifunkčná súprava naberačky na ovocie a zeleninu má hlavu z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je jej použitie jednoduchšie. Po použití ju stačí opláchnuť pod vodou. Vďaka integrovanému dizajnu je možné tieto 3 samostatné nástroje spojiť do jednej súpravy, za..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Multifunkčná škrabka Turbo Peeler v blistrovom balení Škrabka Peeler dokonale olúpe akékoľvek ovocie a zeleninu a vďaka prídavnému nástavcu krája na plátky rýchlo a bez námahy. Jednoduchým zasunutím škrabky do přídavnéjo držiaka vytvoríte veľmi účinné strúhadlo. Extrémne ostré nože zaručujú ľahké a ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Ochranný klobúčik  na škrabku Tento fantastický nádstavec/ochranný klobúčik na škrabku musíte mať hneď doma. Je to fantastický pomocník, ktorý Vám pomôže ochrániť vaše prsty pred porezaním. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je ľahko umývateľný. Neváhajte ani chvíľku a objednávajte s..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Ručný krájač na ovocie a zeleninu 19 x 15 cm Náradie na sekanie bez poškriabania. Tento multifunkčný ručný krájač je vhodný na sekanie v sklenených, keramických a drevených miskách ale aj v nepriľnavých panviciach alebo priamo vo woku. Sekanie šalátu, tofu, zeleniny a veľa iného. Náš krájač je vy..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Turbo škrabka DUO MINI na zeleninu Turbo škrabka DUO MINI na čistenie takmer všetkých druhov zeleniny a ovocia (neodporúčame používať na ovocie a zeleninu s hrubou šupkou), ale aj na krájanie zeleniny a ovocia, či dokonca syra, a to v dvoch druhoch. Vyrobená z kvalitnej nereze a ocele. Veľkosť..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Škrabka na zeleninu a ovocie XXL Škrabka od výrobcu WSM vám uľahčí lúpanie, čistenie ovocia a zeleniny.Škrabka XXL je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a má dvojité čepele dlhé až  9 cm. Ilustračné video:   Je použiteľná na takmer všetky druhy ovocia, tvrdú kôru a zeleniny. Jednoducho sa s ňou m..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Turbo škrabka na zeleninu Turbo škrabka od výrobcu WSM vám uľahčí lúpanie, čistenie ovocia a zeleniny. Škrabka je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Je použiteľná na takmer všetky druhy ovocia a zeleniny (neodporúčame používať na ovocie a zeleninu s hrubou šupkou). Turbo škrabka WSM je vhodná aj..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Obojstranný špirálový krájač zeleniny – julienne Obojstranné špirálové strúhadlo je ideálne na prípravu zdravých a nízkokalorických cuketových alebo mrkvových špagiet. Špirály sú ideálne aj na zeleninové alebo rezancové jedlá. Špecifikácia: Ideálny na tvrdú zeleninu Užitočný na zdobenie riad..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Špirálový krájač zemiakov Praktický krájač zemiakov na dlhé špirály, vyskúšajte a uvidíte aké to je jednoduché. Potešte svoje deti, či návštevu krásnymi dlhými zemiakovými špirálami. Toto efektné a moderné servírovanie zaručene zaujme každého, či už malého alebo veľkého. Poznáte to z rôznych jar..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
"V" krájač- multifukčné nerezové vysoko kvalitné strúhadlo, krájač Krája surovú zeleninu a ovocie. Je výborným pomocníkom pre zdobenie veľa druhov zeleniny. Je vyrobený z nereze, preto sa veľmi ľahko čistí. Balenie obsahuje: 1 x "V" krájač- multifukčné nerezové strúhadlo 5 x rôzny nádstavce..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€