Hlavné menu
Produkty v košíku

Strúhadlá krájače, škrabky

Veľmi praktické pomôcky ak hľadáte niečo čo dokonale očistí zeleninu, ovocie alebo nakrája na úhľadné plátky. V ponuke nájdete produkty na čistenie takmer všetkých druhov zeleniny a ovocia, ale aj na krájanie zeleniny a ovocia, či dokonca syra. Okrem manuálnych škrabiek, ponúkame aj elektrickú škrabku na zemiaky a koreňovú zeleninu. Vyskúšajte tento produkt, ktorý už od 2 minút olúpe nielen 1kg zemiakov, ale aj všetku koreňovú zeleninu.
Mažiar keramický - biely 13 x 6 cm Mažiar keramický - biely 13 x 6 cm
-23 %
Keramický mažiar - biely vynikajúci pre prípravu drveného korenia, plodov, byliniek, zmesí, marinád na dochucovanie, pesta a pod. Mažiar aj palička sú keramické. Rozmery a hmotnosť sa môžu mierne odlišovať Technické parametre: Rozmery: Výška: 6 cm Priemer: 13 cm Dĺžka tĺčika: 13,5 cm Približn..
4,40€ 5,70€
Cena bez DPH:3,67€
Mažiar mramorový - 10,5 x 10,5 cm
-23 %
Mažiar mramorový - 10,5 x 10,5 cm Mažiar vyrobený z prírodného kameňa je vynikajúci pre prípravu drveného korenia, plodov, byliniek, zmesí, marinád na dochucovanie, pesta a pod. Mažiar aj palička sú vyleštené, každý kus má originálnu kresbu a farbu. Rozmery a hmotnosť sa môžu mierne odlišovať. ..
12,50€ 16,30€
Cena bez DPH:10,42€
Multifunkčná škrabka na zeleninu Turbo Peeler Multifunkčná škrabka na zeleninu Turbo Peeler
-24 %
Multifunkčná škrabka Turbo Peeler v blistrovom balení Škrabka Peeler dokonale olúpe akékoľvek ovocie a zeleninu a vďaka prídavnému nástavcu krája na plátky rýchlo a bez námahy. Jednoduchým zasunutím škrabky do přídavnéjo držiaka vytvoríte veľmi účinné strúhadlo. Extrémne ostré nože zaručujú ľahké a ..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Ochranný klobúčik na škrabku PVC
-20 %
Ochranný klobúčik  na škrabku Tento fantastický nádstavec/ochranný klobúčik na škrabku musíte mať hneď doma. Je to fantastický pomocník, ktorý Vám pomôže ochrániť vaše prsty pred porezaním. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je ľahko umývateľný. Neváhajte ani chvíľku a objednávajte s..
0,80€ 1,00€
Cena bez DPH:0,67€
Praktický nerezový krájač na melón Praktický nerezový krájač na melón
-25 %
Praktický nerezový krájač na melón   Kvalitný nerezový krájač na melón, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Pomôcka výrazne uľahčuje krájanie ovocia na rovnomerné kúsky a vďaka nastaviteľnej šírke rezu môžete prispôsobiť veľkosť plátky vašim individuálnym potrebám. Použitie pevnej nehrdzavejú..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Škrabka na zeleninu Škrabka na zeleninu
-24 %
Turbo škrabka DUO MINI na zeleninu Turbo škrabka DUO MINI na čistenie takmer všetkých druhov zeleniny a ovocia (neodporúčame používať na ovocie a zeleninu s hrubou šupkou), ale aj na krájanie zeleniny a ovocia, či dokonca syra, a to v dvoch druhoch. Vyrobená z kvalitnej nereze a ocele. Veľkosť..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Škrabka na zeleninu a ovocie Škrabka na zeleninu a ovocie
-23 %
DUO Škrabka na ovocie a zeleninu Hľadáte niečo čo dokonale očistí zeleninu, ovocie, nakrája úhľadné plátky a následne sa zmení na šikovné strúhadlo? Toto dokáže naša Škrabka na ovocie a zeleninu, ktorú môžete vlastniť ešte dnes a krájanie, čistenie, lúpanie, či strúhanie sa stanú Vašimi obľúbenými č..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Škrabka na zeleninu a ovocie Škrabka na zeleninu a ovocie
-23 %
DUO Škrabka na ovocie a zeleninu + ochranný klobúčik + nádstavec Hľadáte niečo čo dokonale očistí zeleninu, ovocie, nakrája úhľadné plátky a následne sa zmení na šikovné strúhadlo? Toto dokáže naša Škrabka na ovocie a zeleninu, ktorú môžete vlastniť ešte dnes a krájanie, čistenie, lúpanie, či strúh..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Škrabka na zeleninu a ovocie Škrabka na zeleninu a ovocie
-23 %
Škrabka na ovocie a zeleninu Hľadáte niečo čo dokonale očistí zeleninu, ovocie, nakrája úhľadné plátky a následne sa zmení na šikovné strúhadlo? Toto dokáže naša Škrabka na ovocie a zeleninu, ktorú môžete vlastniť ešte dnes a krájanie, čistenie, lúpanie, či strúhanie sa stanú Vašimi obľúbenými čin..
12,00€ 15,60€
Cena bez DPH:10,00€
Škrabka na zeleninu a ovocie Škrabka na zeleninu a ovocie
-23 %
Škrabka na ovocie a zeleninu Hľadáte niečo čo dokonale očistí zeleninu, ovocie, nakrája úhľadné plátky a následne sa zmení na šikovné strúhadlo? Toto dokáže naša Škrabka na ovocie a zeleninu, ktorú môžete vlastniť ešte dnes a krájanie, čistenie, lúpanie, či strúhanie sa stanú Vašimi obľúbenými čin..
11,50€ 15,00€
Cena bez DPH:9,58€
Škrabka na zeleninu a ovocie XXL Škrabka na zeleninu a ovocie XXL
-24 %
Škrabka na zeleninu a ovocie XXL Škrabka od výrobcu WSM vám uľahčí lúpanie, čistenie ovocia a zeleniny.Škrabka XXL je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a má dvojité čepele dlhé až  9 cm. Ilustračné video:   Je použiteľná na takmer všetky druhy ovocia, tvrdú kôru a zeleniny. Jednoducho sa s ňou m..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Škrabka na zeleninu s PVC nádstavcom Škrabka na zeleninu s PVC nádstavcom
-23 %
Turbo škrabka na zeleninu Turbo škrabka od výrobcu WSM vám uľahčí lúpanie, čistenie ovocia a zeleniny. Škrabka je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Je použiteľná na takmer všetky druhy ovocia a zeleniny (neodporúčame používať na ovocie a zeleninu s hrubou šupkou). Turbo škrabka WSM je vhodná aj..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€