Hlavné menu
Produkty v košíku

Sušené plody, orechy a semená

Balíček detox a regenerácia pečene - pestrec mariánsky + zelený jačmeň + spirulina Balíček detox a regenerácia pečene - pestrec mariánsky + zelený jačmeň + spirulina
-23 %
Unikátny baliček na detox a regeneráciu pečene - pestrec mariánsky + zelený jačmeň + spirul Pestrec Mariánsky - drvený Pestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a ml..
14,20€ 18,50€
Cena bez DPH:11,83€
Balíček detoxikácia a očista pečene - pestrec + čierny kmín Balíček detoxikácia a očista pečene - pestrec + čierny kmín
Top -24 %
Unikátny baliček na detoxikáciu a očistu pečene - pestrec + čierny kmín Pestrec Mariánsky - drvený Pestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a mliečnych výrobkov. ..
6,50€ 8,50€
Cena bez DPH:5,42€
Chia - semienka 100% čisté prírodné zloženie
-24 %
Chia semienka (Salvia Hispanica) Salvia Hispanica je rastlina z čeľade hluchavkovitých, príbuzná u nás známym liečivým bylinkám ako mäta, šalvia, materina dúška, oregano a medovka. Jej domovom sú mexické Andy a Guatemala. U niektorých indiánskych kmeňov tvorila odnepamäti významnú zložku potravy. V..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
CHIA semienka 100% čisté prírodné zloženie CHIA semienka 100% čisté prírodné zloženie
-23 %
Chia (Salvia Hispanica) je rastlina z čeľade hluchavkovitých, príbuzná u nás známym liečivým bylinkám ako mäta, šalvia, materina dúška, oregano a medovka. Jej domovom sú mexické Andy a Guatemala. U niektorých indiánskych kmeňov tvorila odnepamäti významnú zložku potravy. Vedci predpokladajú, že v pr..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Čierny kmín - semienka Čierny kmín - semienka
-23 %
Rasca čierna alebo aj „zlato faraónov“ čierny kmín  Čierny kmín upadol v poslednej dobe akoby do zabudnutia. Ľudia ju zvykli používať ako korenie, a to najmä pri pečení. Vďaka svojím liečivým účinkom zažíva v súčasnosti táto rastlina veľký návrat a teší čoraz väčšej obľube. Rasca čierna má špeci..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Goji kustovnica čínska - sušené ovocie Goji kustovnica čínska - sušené ovocie
-23 %
Goji kustovnica čínska - sušené ovocie 200g Goji (Kustovnica čínska)  je drobné bobuľovité ovocie, oranžovo-červenej farby, ktoré rastie na neveľkých kroch, vysokých okolo 1-3 metre. Chuťovo sa podobá toto ovocie zmesi jablka, sušených hrozienok a brusníc.   Tento zázrak prírody rastie predovšet..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Pestrec mariánsky - bodliak Pestrec mariánsky - bodliak
-23 %
Pestrec mariánsky - drvený 300g Pestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a mliečnych výrobkov. Odporúčané dávkovanie: 1-2 lyžíčky denne Zloženie: pestrec mariánsky dr..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€
Pestrec mariánsky - drvený 200g Pestrec mariánsky - drvený 200g
-24 %
Pestrec Mariánsky - drvený 200 gPestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a mliečnych výrobkov. Zloženie: 100% Silybum marianum Drvený plod Pestreca mariánskeho pre..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€