Hlavné menu
Produkty v košíku

Sviatočné dekorácie

Adventný kalendár so šperkami a doplnkami Adventný kalendár so šperkami a doplnkami
-23 %
Adventný kalendár so šperkami a doplnkami Adventný kalendár so šperkami a doplnkami do vlasov. Získajte nádherné darčeky: módne šperky vyrobené z kvalitného kovu a na mnoho použití. 24 veľkých prekvapení. Lesklé šperky a doplnky, zdobené prvkami v svetlých až žiarivo ružových tónoch. Adventný kal..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Laserový projektor vonkajší Laserový projektor vonkajší
-23 %
Laserový projektor vonkajší Máme pre Vás jedinečnú oslnivú dekoráciu! Tento kvalitný inovatívny laserový systém rozžiari váš domov tisíckami zelených a červených svetiel v priebehu jedinej sekundy! Je vhodný na Vianoce , narodeninové párty, rodinné stretnutie či zvýraznenia Vášho domova pri rôzny..
28,20€ 36,70€
Cena bez DPH:23,50€
Laserový projektor vonkajší Disko gule Laserový projektor vonkajší Disko gule
-23 %
Laserový projektor vonkajší Disko gule Máme pre Vás jedinečnú oslnivú dekoráciu! Tento kvalitný inovatívny laserový systém rozžiari váš domov tisíckami zelených a červených svetiel v priebehu jedinej sekundy! Je vhodný na Vianoce , narodeninové párty, rodinné stretnutie či zvýraznenia Vášho domov..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
LED lampáš s 3D efektom, biely LED lampáš s 3D efektom, biely
-23 %
LED lampáš s 3D efektom, biely Krásny dekoračný lampáš, je veľmi zaujímavým dekoračným prvkom každého bytu a domu nielen počas Vianoc. Môžete ho postaviť na okno, komodu, parapet, na vianočný stôl alebo na lavicu. Vďaka kompaktným rozmerom bude lampáš skvelý aj ako rorátny lampáš. Plastové puzdro..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
LED laserový projektor Christmas Patterns LED laserový projektor Christmas Patterns
-23 %
LED laserový projektor Christmas Patterns Tento inovatívny laserový systém rozžiari Váš domov pohyblivými motívmi pomocou dvanástich vymeniteľných nadstavcov v priebehu jedinej sekundy! Váš osvetlený príbytok a záhradu Vám budú závidieť všetci susedia a okoloidúci! Ideálna dekorácia počas Vianoc ..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
LED vianočný dekoratívny projektor 3v1 - hviezda, kométa, vločka LED vianočný dekoratívny projektor 3v1 - hviezda, kométa, vločka
-23 %
LED vianočný dekoratívny projektor 3v1 - hviezda, kométa, vločka Chcete ozdobiť steny vášho domu veľkolepým vianočným osvetlením, ale bežné reťaze vám nestačia? Práve preto sú tu naše projektory. Vďaka jedinečným vianočným svetelným efektom dodáte vášmu exteriéru pôsobivý vianočný nádych a to úpl..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Vianočné nálepky - rolka 500 ks Vianočné nálepky - rolka 500 ks
-23 %
Vianočné nálepky - rolka 500 ks Táto jedinečná sada obsahuje až 500 nálepiek. Sú obalené na papierovej rolke, ktorá sa ľahko rozvinie a po nalepení môžete použitý papier odstrihnúť. Nálepky sú ideálne na vianočné a mikulášske darčeky. Môžete ich nalepiť aj na oblečenie, pozvánky, obálky alebo na ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Vianočný škriatok so suchým zipsom Vianočný škriatok so suchým zipsom
-23 %
Vianočný škriatok so suchým zipsom Tento mimoriadne roztomilý trpaslík s bradou bude dokonalou ozdobou vášho domova. Urobí z bytu dovolenkovú atmosféru. Ako viete, škriatok je pomocníkom sv. Mikuláša. Vašim blízkym teda prinesie veľa radosti a úsmevu. Je to skvelý nápad na vianočnú ozdobu. Dekorá..
8,20€ 10,70€
Cena bez DPH:6,83€
Vianočný toaletný papier - 4 ks Vianočný toaletný papier - 4 ks
-23 %
Vianočné nálepky - rolka 500 ks Táto jedinečná sada obsahuje až 500 nálepiek. Sú obalené na papierovej rolke, ktorá sa ľahko rozvinie a po nalepení môžete použitý papier odstrihnúť. Nálepky sú ideálne na vianočné a mikulášske darčeky. Môžete ich nalepiť aj na oblečenie, pozvánky, obálky alebo na ..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€