Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1673/25109
Výrobca:
SYIS
Variant produktu:
10 x 3 ml
Dostupnosť:
Skladom
14.50€ 18.90€
Bez DPH: 12.08€

Množstvo

Syis - hydratačné a vyživujúce ampulky na pleť Syis - hydratačné a vyživujúce ampulky na pleť
10 x 3 ml

Kód: 1673/25109
14.50€
18.90€
Skladom

Syis - hydratačné a vyživujúce ampulky na pleť

Vďaka panthenolu ampulky upokojujú a urýchľujú regeneráciu unavenej pokožky.

Kolagén s kyselinou hyaluronovou a mliečne proteíny hydratujú pokožku, posilňuju lipidovú vrstvu a podporujú NMF - prirodzený hydratačný faktor. Koža sa stáva pružná a žiarivá.

Aktívne látky:

Soluble Collagen

Kolagén je zodpovedný za udržiavanie zodpovedajúcej miery hydratácie pokožky, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Udržiava rovnomernosť hydrofilných a lipofilných substancií. Týmto spôsobom sa znižuje TEWL (strata transepidermálnej vody). Jeho rozbité molekuly prenikajú hlboko do pokožky, kde sa stávajú základnými stavebnými kameňmi prírodného kolagénu. Kolagén znižuje príznaky starnutia kože, pokožka sa stáva elastickou a vyhladenou.

Hydrolyzed Milk Protein

Hydrolyzát mliečnych proteínov bohatých na kyselinu asparágovú a kyselinu glutámovú. Má hydratačné a zmäkčujúce účinky. Zadržiava vodu v koži, aby sa zabránilo nadmernému vysychaniu. Posilňuje lipidovú vrstvu pokožky.

Panthenol

Panthenol, provitamín B5. Vitamín B sa nachádza v každej živej bunke kože a vlasov. Má protizápalové a antibakteriálne účinky, urýchľuje regeneráciu pokožky. Dáva pleti pocit hladkej pokožky. Jedná sa o látku so silne hojacimi, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami . Preniká do kože, znižuje straty vody cez epidermis a účinne zvlhčuje pokožku, takže pokožky sa stáva mäkkou a pružnou. Pomáha pri hojení rán a drobných poranení kože a ošetrenie jaziev.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyalurónová je prirodzená zložka vyskytujúca sa v tele. Zvyšuje pružnosť tkanív (kože, vlákien kolagénu a elastínu). Stimuluje regeneráciu epitelu a dermis. Zníženie množstva kyseliny hyalurónovej je jednou z príčin vzniku suchej pokožky a vzniku vrások. Jej unikátnou vlastnosťou je vysoká schopnosť viazať a udržať vodu.

 

Ako používať:

Ampulky sú určené pre ošetrenie dermarollerom, sonoforézou, ultrazvukom a bezihlovou mezoterapiou. Naneste na vyčistenú tvár a krk.

 

Obsah balenia:

Syis - hydratačné a vyživujúce ampulky na pleť 10x3ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty