Hlavné menu
Produkty v košíku

TDP lampy

Tento vynikajúci nástroj nájdeme najmä v profesionálnych masážnych, kozmetických a rehabilitačných centrách. Vyznačuje sa unikátnym zložením minerálov v jej kamenej platni, ktorá je nahrievaná. Teplo a magnetické vlny vyžarované... Pokračovať
Náhradná hlavica na terapeutickú lampu TDP CQ-36 Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Vydáva tepelné magnetické vlny, ktoré p..
235,20€
Cena bez DPH:196,00€
Náhradná hlavica na terapeutickú lampu TDP CQ-29 Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Vydáva tepelné magnetické vlny, ktoré p..
172,80€
Cena bez DPH:144,00€
Terapeutická lampa TDP CQ-29 s minerálnou platňou Obsahuje 29 minerálov. Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
399,00€
Cena bez DPH:332,50€
Servis, oprava elektroniky TDP lampy Pred objednaním opravy biolampy nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo emailom. Servis, oprava CQ-12, CQ-29, CQ-33, CQ-36, CQ a iné.#obr2 Oprava nefunkčnej elektroniky TDP lampy, výmena minerálnej platne. Výška ceny za prácu/náhradných dielov sa odvíja od záv..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Terapeutická lampa TDP CQ-33 s minerálnou platňou, obsahuje 33 minerálov Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
790,00€
Cena bez DPH:658,33€
Náhradná hlavica na terapeutickú lampu TDP CQ-12 Pozitívne pôsobí pri viac ako 100 chorobách. Uľavuje od bolesti. Má silné protizápalové účinky. Ukľudňuje psychiku, podporuje zdravý spánok. Zvyšuje imunitu organizmu a prirodzenú obranyschopnosť. Odstraňuje stres, únavu a napätie. Detoxikuje a zni..
143,00€
Cena bez DPH:119,17€
Terapeutická lampa TDP CQ-36 s minerálnou platňou, obsahuje 36 minerálov Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
499,00€
Cena bez DPH:415,83€
Terapeutická lampa TDP CQ-12 s minerálnou platňou, obsahuje 12 minerálov Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
330,00€
Cena bez DPH:275,00€