Hlavné menu
Produkty v košíku

TDP lampy

Tento vynikajúci nástroj nájdeme najmä v profesionálnych masážnych, kozmetických a rehabilitačných centrách. Vyznačuje sa unikátnym zložením minerálov v jej kamenej platni, ktorá je nahrievaná. Teplo a magnetické vlny vyžarované... Pokračovať
Náhradná hlavica na terapeutickú lampu TDP CQ-36 Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Vydáva tepelné magnetické vlny, ktoré p..
235,20€
Cena bez DPH:196,00€
Terapeutická lampa TDP CQ-12 s minerálnou platňou, obsahuje 12 minerálov Terapeutický prístroj pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produk..
330,00€
Cena bez DPH:275,00€
Servis, oprava elektroniky TDP lampy Pred objednaním opravy biolampy nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo emailom. Servis, oprava CQ-12, CQ-29, CQ-33, CQ-36, CQ a iné. #obr2 Oprava nefunkčnej elektroniky TDP lampy, výmena minerálnej platne. Výška ceny za prácu/náhradných dielov sa odvíja od záv..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€