Hlavné menu
Produkty v košíku

Termo obklady

Termo obklady pomáhajú uvoľniť stuhnuté svalstvo, krk, uvoľňujú bolesť v krížoch, zmierňujú kŕče pri menštruačných problémoch, prechladnutí, nádche, ochorenia močových ciest, a pod. Hrejivé teplo z termo obkladov má blahodárne účinky na vaše celé telo!
Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci
Top -23 %
Tepelný obklad LAVATHERM - VITHERMO HOT-PACK - Parafín až na 500 použití Zohrejte sa týmito praktickými obkladmi Lavatherm a doprajte relax unavenému telu. Hrejivé teplo má blahodárne účinky - zmierňuje stuhnutie šije, bolesti chrbtice, kĺbov a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh.  Termo obkla..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Termo obklad - teplý obklad fľaša  s rašelinou Termo obklad - teplý obklad fľaša  s rašelinou
-23 %
Hrejivá/chladivá bahenná fľaša s intenzívnou uvoľnovacou teplotou jadra prostredníctvom použitia prírodného bahna, na teplé, alebo studené obklady udržuje teplotu dlhšiu dobu jednoduchá a rýchla práca s ňou ohrievanie v mikrovlnke alebo rúre naplnenie horúcou vodou nie je potrebné Najdôležitejši..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Termo obklad teplý obklad na krk s rašelinou Termo obklad teplý obklad na krk s rašelinou
-23 %
Rašelinový vankúšik na teplé, alebo studené obklady Tento rašelinový obklad je predovšetkým vhodný pre horúce a studené liečby. Prírodná rašelina uchováva teplo alebo chlad a postupne ich uvoľňuje. Táto metóda je vhodná pre nasledujúce aplikácie: horúca liečba ­ svalové a krčné napätie, reumatické..
12,20€ 15,90€
Cena bez DPH:10,17€