Hlavné menu
Your Cart

Termofor

Termofor - ohrievacia fľaša s 11 magnetmi s masážnou funkciou Termofor - ohrievacia fľaša s 11 magnetmi s masážnou funkciou
-24 %
Termofor - ohrievacia fľaša s 11 magnetmiMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie. Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám pomôže i ..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Termofor - ohrievacia fľaša s 8 magnetmi s masážnou funkciou Termofor - ohrievacia fľaša s 8 magnetmi s masážnou funkciou
-24 %
Termofor - ohrievacia fľaša s 8 magnetmiMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie. Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám pomôže i v..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom
-23 %
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívomMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám po..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Zobrazé 1 do 3 z 3 (1 strán)