Hlavné menu
Produkty v košíku

Termofor

Máte radi relaxáciu a pocit tepla? Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie. Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám pomôže ak máte bolesti svalov, kŕče alebo menštruačné bolesti. Termofor je taktiež vhodným darčekom pre Vašich blízkych.
Termofor s návlekom, 2 000ml Termofor s návlekom, 2 000ml
-23 %
Termofor s návlekom, 2 000ml Termofor má veľmi veľkú kapacitu až 2 litre. Každú ženu poteší krásny, teplý a mäkký termofor, s ktorým sa zahreje a poskytne si chvíle relaxu. Termofor má nadýchaný obal jemný na dotyk a jemný pre citlivú detskú pokožku, vďaka tomu, že dokonale imituje plyšovú hračku..
7,50€ 9,80€
Cena bez DPH:6,25€
Termofor s pleteným obalom Ľadový medveď, 2 l
-23 %
Termofor s pleteným obalom Ľadový medveď, 2 l   Skvelý a overený spôsob účinného zahriatia tela. Stačí iba naliať horúcu vodu do termoforu a užiť si príjemné teplo pri bolestiach chrbta, obličiek, bedrovej a krčnej chrbtice, svalov, kĺbov, pri prechladnutí, menštruácii alebo poslúži na prehriatie ..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom
-23 %
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívomMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám po..
7,20€ 9,40€
Cena bez DPH:6,00€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom, vínovo červený Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom, vínovo červený
-23 %
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívom, vínovo červený Máte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia.   Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€