Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
172/33944
Výrobca:
ZEPTER
Variant produktu:
TLW-001BL
Dostupnosť:
Skladom
251.00€ 326.30€
Bez DPH: 209.17€

Množstvo

Tesla LightWear slnečné okuliare - čierne, hrubý rám Tesla LightWear slnečné okuliare - čierne, hrubý rám
TLW-001BL

Kód: 172/33944
251.00€
326.30€
Skladom
Tesla LightWear slnečné okuliare - hnedé, hrubý rám Tesla LightWear slnečné okuliare - hnedé, hrubý rám
TLW-001BR

Kód: 174/33946
251.00€
326.30€
Skladom
Tesla LightWear slnečné okuliare - modré, hrubý rám Tesla LightWear slnečné okuliare - modré, hrubý rám
TLW-001BLU

Kód: 173/33945
251.00€
326.30€
Skladom

Tesla LightWear - hyperharmonizované svetlo, slnečné okuliare od Zepteru, Novinka ! 

Pôsobením evolúcie sa prispôsobujeme rozptýlenému slnečnému svetlu, ktoré obsahuje vysoko energetické UV žiarenie a vysoko energetické viditeľné svetlo (od 380 do 450 nm nazývané modrofialové svetlo), ktoré nás udržiavalo v stálej pozornosti, stále pripravených na únik alebo útok, v trvalom napätí.

Zatiaľ sa nám nepodarilo prispôsobiť sa moderným podmienkam bez potreby neustálej obozretnosti a zostávame stále v značnom strese, ktorý teraz musíme znižovať pomocou techniky odstraňovaním vysoko energetickej časti svetelného spektra. Teraz sme vyvinuli metódu premeny svetla na svetlo prospešnejšie nášmu telu.

Hyperharmonizované svetlo Tesla LightWear

Slnečné svetlo je rozptyľované a harmonizované v čase, a nie v priestore. Ak lúč slnečného svetla vzájomne pôsobí s fullerénom C60 (patentovaný generátor) v okuliaroch Tesla LightWear, preberá podľa Fibonacciho postupnosti harmonizáciu ako v priestore, tak v čase a stáva sa z neho hyperharmonizované svetlo, ktoré sa otáčavo šíri (tvar toroid Tesla).

Aj stavba slnečníc zodpovedá Fibonacciho modelu, čo im umožňuje otáčať sa pri zachytávaní fotónov, ktoré sa nachádzajú v rozptýlenom svetle a obsahujú polarizované roviny elektrických a magnetických zložiek svetla. Takto usporiadané svetlo zodpovedá symetrii, podľa ktorej sú usporiadané slnečnicové semienka, aby sa optimalizovalo zhromažďovanie energie.

Fullerén C60 je molekula zložená zo 60 atómov uhlíka usporiadaných v geometrickom tvare nazývanom zrezaný ikosaéder a má 12 pravidelných päťuholníkových a 20 pravidelných šesťuholníkových plôch, kde žiadne dva päťuholníky nemajú spoločný okraj, ktorý môže destabilizovať štruktúru. Fullerén je jediná molekula jedného prvku tvoriaca guľový skelet. Je to tiež najmasívnejší a najzložitejší objekt, v ktorom bolo pozorované duálne správanie vlnenia a častice. C60 vykazuje rovnakú kvantovú dualitu vlnenia a častice ako fotóny svetla (môže sa správať ako elektromagnetické vlnenie alebo ako častica). Je výnimočne stabilný a odolný voči rádioaktivite a chemickej korózii. Ochotne prijíma elektróny, zároveň ich však uvoľňuje.

Na základe našej patentovanej technológie a úvodných vedeckých pilotných štúdií môžeme odporučiť používanie okuliarov Tesla LightWear ako náhradu za slnečné okuliare pre ochranu pred UV žiarením a vysoko energetickým modrým slnečným svetlom aj pre možný relaxačný účinok, zlepšenie rozhodovacích procesov a ochranu proti škodlivej časti modrofialového svetla vyžarovaného LCD a LED obrazovkami (ako náhradu za okuliare zadržiavajúce modré svetlo).

Pri prieniku šošovkami okuliarov Tesla LightWear sa umelé biele LED svetlo alebo LED svetlo pochádzajúce z mobilných zariadení a počítačov posúva zo škodlivého UV a modrofialového svetla do priaznivejšieho svetelného spektra a súčasne sa mení na hyperharmonizované. Svetelné spektrum Tesla LightWear presne zodpovedá spektru citlivosti oka.

Vedecké štúdie

Jedna pilotná štúdia mozgovej aktivity (EEG) ukázala, že okuliare vybavené šošovkami Tesla LightWear podporujú v mozgu aktiváciu zadnej cingulárnej kôry, čo poukazuje na zlepšenie medzioblastnej interakcie súvisiacej s koordináciou vizuálnych informácií, zlepšenie pozornosti, vyhodnocovanie polohy tela v prostredí, potláčanie nepodstatných informácií a na optimalizáciu rozhodovacích procesov. To vedie k zvýšeniu rýchlosti centrálneho spracovávania informácií. V porovnaní s okuliarmi s monochromatickým filtrom (dymovým, kontrolným) sa teda hlavná pozornosť presunula z procesov spracovania obrazov na procesy rozhodovacie. Budúce štúdie sa zamerajú na možnosť dosiahnutia rýchlejších reakcií vodičov vozidiel.

Iná štúdia ukázala, že existujú významné rozdiely v aktivite ľudského mozgu, ktorý je ovplyvnený pôsobením hyperharmonizovaného svetla. Vzhľadom k tomu, že sa implicitné siete vyznačujú nízkofrekvenčným kmitaním, ukazujú rozdiely v aktivite mozgu v rozsahu delta a theta vĺn na to, že sa aktivita implicitných sietí pod vplyvom fullerénu mení. Znížená aktivita v alfa rozsahu v pravej prednej oblasti nasvedčuje zvýšeniu medzioblastnej synchronizácie a skutočnosť, že sa do procesov vnútorného myslenia zapájajú obrazné informácie.

Zvýšená aktivita v rozsahu delta vĺn v spánkovej oblasti svedčí o aktivácii procesov symbolického modelovania budúcnosti a zmenšuje aktivitu v zadnej spánkovej oblasti; napríklad sa zmenšuje zameranie na interné procesy, ako je relaxácia. Zvýšená aktivita v rozsahu theta vĺn v zadnej cingulárnej kôre poukazuje na zintenzívnenie procesov introspektívneho emočného vnímania zážitkov z minulosti. KAT

Balenie obsahuje:

1  x slnečné okuliare s Hyperharmonizovaným svetlom Tesla LightWear

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty