Hlavné menu
Produkty v košíku

Turmalínová bandáž

Turmalínová bandáž na koleno Turmalínová bandáž na koleno
-23 %
Turmalínová bandáž na koleno Uvoľnením vlastnej bio-energie magnetov, záporných iónov, infračerveného žiarenia napomáha k odstraňovaniu únavy a bolesti svalov a kĺbov. Zlepšuje cirkuláciu krvného obehu a taktiež pomáha spaľovať tuky. Pri výrobe pásu sa využívajú najmodernejšie technológie a bezpe..
3,60€ 4,70€
Cena bez DPH:3,00€
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na lakeť Turmalínová magnetická tepelná bandáž na lakeť
-23 %
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na lakeť Máte problémy s chronickou bolesťou kĺbov? Trápia Vás natiahnuté, boľavé a stuhnuté svaly? Máte pocit, ako keby bolo Vaše telo stále unavené? Chcete tieto problémy riešiť inak, než použitím chemických liekov a prípravkov, ktoré zaťažujú Váš organizmus ?..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápästie Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápästie
-23 %
Turmalínová magnetická tepelná bandáž na zápästie Máte problémy s chronickou bolesťou kĺbov? Trápia Vás natiahnuté, boľavé a stuhnuté svaly? Máte pocit, ako keby bolo Vaše telo stále unavené? Chcete tieto problémy riešiť inak, než použitím chemických liekov a prípravkov, ktoré zaťažujú Váš organi..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na členok Turmalínová tepelná magnetická bandáž na členok
-23 %
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na členok 1pár (2ks)  Farba: čierna Veľkosť: univerzálna (dĺžka: 18,5 cm šírka: 10,5 cm) Popis výrobku: Vyrába sa z tkaniny s elastickými vláknami, vo vnútri je vložený turmalín s prírodnými kryštálovými kameňmi a trvalé celoživotné magnety. Turmalínová tka..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Turmalínová tepelná magnetická bandáž na krčnú chrbticu, krku - universal Turmalínová tepelná magnetická bandáž na krčnú chrbticu, krku - universal
-24 %
Turmalínová ortéza na krčnú chrbticu Názov: Ortéza na krk s magnetmi a turmalínom Farba: čierna Veľkosť: univerzálna (dĺžka: 45,5 cm, šírka: 10 cm) Popis výrobku: Vyrába sa z tkaniny s elastickými vláknami, vo vnútri je vložený turmalín s prírodnými kryštálovými kameňmi a trvalé celoživotné..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s vysoko účinnými magnetmi Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s vysoko účinnými magnetmi
-23 %
Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s 20 timi vysoko účinnými a vzácnymi magnetmi  Popis na čo slúži turmalínový pás: Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, zvýšenie imunity, znižuje pocit bolesti. Pás sta..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Turmalínový magnetický pás na kríže - čierny Turmalínový magnetický pás na kríže - čierny
-23 %
Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s 18timi magnetmi  Použité materiály: Nano vlákna Turmalínové, samo zahrievací vlákno permanentný magnet Popis na čo slúži turmalínový pás: Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje kr..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzálny Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzálny
-23 %
Turmalínový magnetický pás na rameno - univerzálny Ramenný pás môžete nosiť počas práce, oddychu alebo fyzickej aktivity. Rýchlo uvoľní rameno od únavy, tlaku a bolesti. Pás pôsobí ozdravovacím a terapeutickým efektom a môže tiež slúžiť ako prevencia chorôb ramena. Pás je navrhnutý, aby podporov..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€