Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3744/23306
Výrobca:
TURMALIN
Variant produktu:
L
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
17.90€ 23.30€
Bez DPH: 14.92€
Turmalínová ortéza bandáž na koleno L Turmalínová ortéza bandáž na koleno L
L

Kód: 3744/23306
17.90€
23.30€
Momentálne vypredané Strážny pes
Turmalínová ortéza bandáž na koleno XL Turmalínová ortéza bandáž na koleno XL
XL

Kód: 3746/25785
17.90€
23.30€
Momentálne vypredané Strážny pes

Turmalínová bandáž / ortéza na koleno s magnetmi 1pár (2ks) 

  • Názov: turmalínová magnetická ortéza na koleno
  • Farba: čierna
  • Rozmery veľkosť:

L: 16,5 cm (šírka) x 22 cm (výška) v nenatiahnutom stave, po rozložený suchého zipsa 44,5 cm

XL: 17,5 cm (šírka) x 22 cm (výška) v nenatiahnutom stave, po rozložený suchého zipsa šírka 45 cm

Hlavné materiály:

Vysoko elastické vlákna tkaniny, turmalínové tkaniny, celoživotne dôležitý magnetický kameň

Popis produktu: 

Vysoko elastická tkanina, dobrá priepustnosť, mäkké a pohodlné, s prírodnými kryštálmi vo vnútri - turmalín a permanentný magnet. Turmalín uvoľňuje infračervené a záporné ióny, ktoré prenikajú do hĺbky kože a majú nasledovné funkcie:

aktívna činnosť buniek, úprava metabolizmu, zlepšuje krvný obeh v kolene a okolitých tkanivách. Magnety nahradia akupunktúru, turmalín uvoľňuje kremík, bór, horčík, železo atď., prevencia a liečba zlomeniny kolena, úľava pri bolesti kolena a iné problémy.

Vlastnosti:

Pružné podšívka, jemná textúra, mäkká, ľahká a pohodlná pri nosení; Svižný dizajn zabezpečuje aby ortéza neovplyvňovala činnosť kolena pri jej nosení. Môžete nosiť kedykoľvek pri akejkoľvek práci , oddychu a rekreačnej činnosti. Rýchlo uvoľňuje únavu a tlak kolien, zmiernenie bolesti, zabezpečuje vhodnú zdravotnú starostlivost a terapeutický účinok, je vhodná pri prevencii a liečbe ochorení kolena. Je v súlade s ľudskou mechanickou teóriou a má zvláštny obväz, ktorý spevňuje koleno.

Aplikácie:

Ľudia, ktorí trpia rôznymi druhmi zápalu kolenného kĺbu alebo obmedzeným ohýbaním kolena. Osoby náchylné k zraneniu kolena, ako sú ľudia, ktorí radi športujú a majú veľkú záťaž pri každodennom cvičení. Ľudia, ktorí sú citlivejší na zmeny tepla a chladu, predovšetkým starší ľudia. Osoby, ktoré nemajú dostatok pohybu a potrebujú denne teplo (starší ľudia, fyzicky slabé skupiny ľudí) Osoby, ktoré pracujú v prostredí s nízkymi teplotami, napr. práca v budove chladiarenského skladu.

Použitie:

Utrite funkčnú stranu turmalínového obkladu mokrou handričkou. Aby plnil turmalín svoju funkciu, priložte ortézu na koleno a zafixujte. Vhodne upravte tesnosť, zapnite suchý zips, zvyčajne o 15 až 30 minút , môžete jasne cítiť pocit tepla a akupunktúry.

Pokyny pre údržbu:

Skladujte bandáž na suchom a vetranom mieste. Odporúča sa bandáž nabíjať na slnku počas 2 hodín každých 7 – 10 dní. V období, keď nie je slnko nabíjať v blízkosti tepelného zdroja /radiátora, rúry na pečenie, fén/ Udržiavať ju v čistote pri použití. Neklaďte magnetické produkty (napríklad: bankové karty, mobilné telefóny, atď), v blízkosti tak, aby sa zabránilo možnej magnetizácii.

Namáčanie vo vode po dlhú dobu, je zakázané. Môžeme jemne utrieť vonkajšiu stranu handričkou namočenou vo vode a jemne utrieť funkčnú stranu s čistou vodou. Nežehlite.

Prosím používajte opatrne v nasledujúcich prípadoch:

Prestaňte používať, ak máte horúčku, alebo poranenia na pokožke. Bandáž nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom a alergickými ochoreniami. Po ošetrení úrazov sa odporúča používať po 48 hodinách.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty