Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3789/23392
Výrobca:
TURMALIN
Variant produktu:
L - 107 cm
Dostupnosť:
Predaj skončil

Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s 18timi magnetmi - telová farba 

Použité materiály:

Nano vlákna Turmalínové, samo zahrievací vlákno permanentný magnet

Popis na čo slúži turmalínový pás:

Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, zvýšenie imunity, znižuje pocit bolesti. Pás stabilizuje činnosť nervového systému, má sedatívne účinky, zlepšuje spánok, zbavuje stresu, zlepšuje funkcie brušných a panvových orgánov, zmierňuje prejavy prostatitídy, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev, je výborným preventívnym nástrojom pre rôzne ochorenia.

Jadrom technológie je turmalín, germánium a magnet s termoelektrickým a piezoelektrickým dvojitým efektom.

 • Tourmalín vytvára záporné ióny, ktoré zabíjajú voľné radikály, plesne, baktérie, vírusy. Obsahuje až 50 prírodných stopových prvkov prospešných pre ľudské zdravie.
 • Germánium vytvára prírodné infračervené žiarenie, ktoré prehrieva telo.
 • Magnet zlepšuje cirkuláciu krvného obehu. Uvoľnením vlastnej bio-energie magnetov, záporných iónov, infračerveného žiarenia napomáha k odstraňovaniu únavy a bolesti svalov a kĺbov. Zlepšuje cirkuláciu krvného obehu a taktiež pomáha spaľovať tuky.

Indikácie pre použitie magnetického pásu s turmalínom:

 • Osteochondróza hrudnej a bedrovokrížovej časti chrbtice,/degeneratívne zmeny v chrbtici spôsobené vekom .
 • Vyskočenie medzistavcových diskov.
 • Koksatróza, bolesť v panvovej oblasti.
 • Artróza kolenných kĺbov.
 • Neuralgia /podráždený nerv/.
 • Bolesť vo svaloch holene a stehnách, kŕče.
 • Kŕčové žily dolných končatín.
 • Pri hemiplégii /„úplné ochrnutie polovice tela“/ ležiacich chorých.
 • K zlepšeniu prekrvenia dolných končatín (najmä ak máte cukrovku).
 • K urýchleniu zrastania zlomenín.
 • Spomalenie rozvoja osteoporózy.

Bezpečnostné opatrenia:

 • Pás nemožno používať pri vysokých teplotách tela, náchylnosti ku krvácaniu. Nepoužívajte pás pre tehotné ženy, deti a pacientov s ťažkou encefalopatiou Nepoužívajte pás pri poruchách teplotnej citlivosti a tiež v prípade poškodenia kože. Nemožno používať pás pre ľudí, ktorí majú v tele elektronické zariadenia.
 • Buďte opatrní pri používaní pásu ľuďmi, ktorí sú náchylní k alergiám.
 • V prípade poškodenia mäkkých tkanív, použite pás len pás po uplynutí 24-48 hodín od zranenia. Nepoužívajte magnetický pás pri nádorových ochoreniach.

Spôsob použitia turmalínového pásu :

Pred použitím turmalínového pásu je nutné zľahka navlhčiť vodou ( vlhkou handričkou ) vnútornú plochu pásu . Možno ho použiť aj bez akéhokoľvek namáčania . Ale v tomto prípade uvoľnenie tepla vyžaduje dlhšie časové obdobie . Potom je potrebné priložiť obrúsok k zvolenej časti tela , tesne ho pritisnúť k telu a zafixovať ho . Zvyčajne do 10-15 minút sa objaví znateľný pocit tepla a mierne pálenie na koži . Ak po aplikácii na koži sa objavuje pocit pálenia , je to normálne a nespôsobí žiadnu škodu . Dĺžka prvých seáns je 5-10 minút 2x denne , po 7. dňoch možno predĺžiť trvanie jednej seansy do 10-15 minút 2x denne , po ďalšom týždni do 15-20 minút 2x denne a udržiavať taký režim po dobu 3 mesiacov . Po mesačnej prestávke je možné kúru opakovať , a to v rovnakej postupnosti . Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dobu trvania aplikácie .

Odporúča sa pomaly presúvať pás od oblasti krížov ku krčnej chrbtici , pričom aplikácia v každej oblasti by mala trvať 10-15 minút kým sa neobjaví stále teplo . Avšak celkový čas použitia magnetického pásu s turmalínom by nemal presiahnuť 30-35 minút . Je možné pás rozložiť po celej dĺžke a dať ho na gauč , na tvrdý matrac postele alebo na teplú podlahu , ľahnúť si na pás na chrbát tak , aby úzka časť pásu s kryštálmi turmalínu sa ocitla v oblasti krčnej chrbtice a nižšie , širšia časť v oblasti bedrovej chrbtice .

Procedúru ukončíme po objavení sa pocitu trvalého tepla v oblasti chrbtice . Niektorí ľudia trvalé teplo po 20 minútach aplikácie nemusia cítiť , je to kvôli vážnym problémom v oblasti chrbtice . Po uplynutí 30 minút rovnako treba procedúru ukončiť . Po niekoľkých seansách pravidelného používania čas potrebný pre vznik pocitu tepla sa zníži a dostane sa do normálu . Pás možno použiť ako v oblasti chrbtice , tak aj pre ďalšie častí tela s podmienkou tesného priľnutia vnútornej plochy pásu k povrchu kože . V tých častiach tela , kde sú turmalínové výrobky dochádza k hĺbkovej stimulácii meridiánov , masáži kože a vplyvu na biologicky aktívne body , ktorý sa podobá postupom akupunktúry.

Vlastnosti turmalínového pásu:

Pás je veľmi pohodlný pre používanie. Má estetický dizajn a možno ho použiť kedykoľvek, kedy sa vám to hodí, bez toho, aby zasahoval do každodenného života, práce alebo štúdia, a tiež sa vyznačuje spoľahlivou kvalitou. Výrobok funguje bez pripojenia k zdroju napájania, nabíja sa od slnka alebo akéhokoľvek zdroja tepla (radiátory kúrenia, žehličky zahriate do 60 stupňov Celzia) a uvoľňuje svoj ??prirodzený mikroprúd, záporné ióny a dlhovlnné infračervené žiarenie. Je to večný akumulátor slnečnej (tepelnej) energie. Stačí len 2 hodiny dobíjania na 7-10 dní práce.

Starostlivosť o pás:

Nemožno prať s použitím obvyklého mydla, bieliacich a čistiacich prostriedkov, v prípade potreby umyte tečúcou vodou pod kohútikom alebo jednoducho prepláchnuť vo vani s čistou vodou o teplote 40-45 stupňov. Doba prania a namáčania nie viac ako 5 minút. Ak v rodine pás používa viac ako jedna osoba, obrúsok by mal mať každý jedinec svoj??.

Pri pravidelnom používaní turmalínového pásu, je doporučované k obnoveniu vlastnosti turmalínu rozkladať ho vnútornou pracovnou plochou tak, aby naň svietilo slnko, ale nie cez sklenené okno. Môžete pás umiestniť v blízkosti zdrojaj kúrenia, krbu, žehličky - vnútornou pracovnou plochou k zdroju tepla a to každých 7-10 dní na dobu 2 hodín a pás Vám bude slúžiť dlhú dobu. Neuchovávajte pás vedľa iných magnetov, aby sa zabránilo magnetizácii.

Technické rozmery pásu:

 • S = dĺžka 90cm x výška 15cm (časť na kríže) x výška suchého zipu 10cm (predná časť spájacia-opasková) rozmery sú bez napnutia/stiahnutia
 • M = dĺžka 100cm x výška 15cm (časť na kríže) x výška suchého zipu 10cm (predná časť spájacia-opasková) rozmery sú bez napnutia/stiahnutia
 • L = dĺžka 105cm x výška 15cm (časť na kríže) x výška suchého zipu 10cm (predná časť spájacia-opasková) rozmery sú bez napnutia/stiahnutia
 • XL = dĺžka 125cm x výška 15cm (časť na kríže) x výška suchého zipu 10cm (predná časť spájacia-opasková) rozmery sú bez napnutia/stiahnutia

 

Tabuľka použiteľnosti obvodových veľkostí:

 • S  = použitie na obvod pásu od 60 do 85cm
 • M = použitie na obvod pásu od 80 do 100cm
 • L  = použitie na obvod pásu od 90 do 115cm
 • XL = použitie na obvod pásu od 105 do 125cm

Správne používanie pásu je zárukou toho, že bude dlho slúžiť Vám aj Vašej rodine!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie