Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3742/23304
Výrobca:
TURMALIN
Variant produktu:
veľkosť: univezálna
Dostupnosť:
Skladom
10.90€ 14.20€
Bez DPH: 9.08€

Množstvo

Turmalínový magnetický pás na ramená a kŕčnu chrbticu 

Použité materiály:

Nano vlákna Turmalínové, samo zahrievací vlákno permanentný magnet vlastnosti pásu Látka vyrobená z nano vlákien je jemná a elastická. Takáto látka sa príjemne nosia, aj vďaka jej ľahkosti.

Ramenný pás môžete nosiť počas práce, oddychu alebo fyzickej aktivity. Rýchlo uvoľní rameno od únavy, tlaku a bolesti. Pás pôsobí ozdravovacím a terapeutickým efektom a môže tiež slúžiť ako prevencia chorôb ramena. Pás je navrhnutý, aby podporoval mechanické pohyby kĺbu a distribuoval tlak na celé rameno. Napomáha zotavenie zranených častí ramena

Charakteristika:

Chráni rameno, udržiava ho v teple a bezpečí, posilňuje rameno aby nedošlo k zraneniam a vyvrtnutia, zlepšuje krvný obeh časti tela a celého tela, má tepelný účinok. Zlepšiť metobolismus, udržuje zdravý nervový systém, znižuje únavu a bolesť tela.

Pokyny pre údržbu:

Skladujte bandáž na suchom a vetranom mieste. Odporúča sa bandáž nabíjať na slnku v priebehu 2 hodín každých 7 - 10 dní.

Udržiavať ju v čistote pri použití. Neklaďte magnetické produkty (napríklad: bankové karty, mobilné telefóny, atď), v blízkosti tak, aby sa zabránilo možnej magnetizáciu. Namáčanie vo vode po dlhú dobu, je zakázané. Môžeme jemne utrieť vonkajšiu stranu handričkou namočenou vo vode a jemne utrieť funkčné stranu s čistou vodou. Nežehlite.

Prosím používajte opatrne v nasledujúcich prípadoch:

Prestaňte používať, ak máte horúčku, alebo poranenia na pokožke. Bandáž nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom a alergickými ochoreniami. Po ošetrení úrazov sa odporúča používať po 48 hodinách.

Veľkosť:

univerzálna, rozmery: šírka 70 cm, výška 20 cm

Nevhodné pre deti a tehotné ženy.

#obr6

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty