Hlavné menu
Your Cart

Úložné boxy

Krabica / organizér úložný box na topánky - 6 ks Krabica / organizér úložný box na topánky - 6 ks
-23 %
Krabica / úložný box na topánky - 6 ks, 37 x 24 x 14cm Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je dokonalá vychytávka, ktorá pomáha udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek ty..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Prenosný organizér box na obuv - skladací
-24 %
Skladací organizér na obuv Ak máte obľubu v rôznych typoch topánok a patríte medzi módnych nadšencov, tento organizér Vám vo Vašej obuvi veľmi jednoducho uľahčí orientáciu. Nie je nič jednoduchšie, než vložiť ho do šuplíka a užívať si jednoduchého a prehľadného výberu topánok pre každú príležitosť..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Rozkladací úložný box / organizér Rozkladací úložný box / organizér
-23 %
Rozkladací úložný box / organizér Príjemný a veľmi praktický doplnok do každého interiéru! Praktický rozkladací úložný box s uzatváracím vekom dozdobený vkusnou krajkou a mašličkou. Úložný box je skvelý ako organizátor alebo box na hračky pre deti, oblečenie, kôš na špinavú bielizeň, uteráky aleb..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Úložný box - organizér malý Úložný box - organizér malý
-24 %
Úložný box - organizér malý Príjemný a veľmi praktický doplnok do každého interiéru! Praktický úložný box je skvelý ako organizátor alebo box na hračky pre deti, oblečenie, kôš na špinavú bielizeň, uteráky alebo čokoľvek chcete. Nízka hmotnosť boxu umožňuje ľahký presun na iné miesto. Box je vyro..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Úložný box - organizér stredný Úložný box - organizér stredný
-24 %
Úložný box - organizér stredný Príjemný a veľmi praktický doplnok do každého interiéru! Praktický úložný box je skvelý ako organizátor alebo box na hračky pre deti, oblečenie, kôš na špinavú bielizeň, uteráky alebo čokoľvek chcete. Nízka hmotnosť boxu umožňuje ľahký presun na iné miesto. Box je v..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Úložný box - organizér veľký Úložný box - organizér veľký
-23 %
Úložný box - organizér veľký Príjemný a veľmi praktický doplnok do každého interiéru! Praktický úložný box je skvelý ako organizátor alebo box na hračky pre deti, oblečenie, kôš na špinavú bielizeň, uteráky alebo čokoľvek chcete. Nízka hmotnosť boxu umožňuje ľahký presun na iné miesto. Box je vyr..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Zobrazé 1 do 6 z 6 (1 strán)