Hlavné menu
Produkty v košíku

Uteráky

Ponúkame vám kvalitné uteráky, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk. Po každom okúpaní alebo osprchovaní potrebujete vysušiť pokožku, ktorej určite prospeje pohladkanie jemnými uterákmi. Nazrite do našej ponuky uterákov a vyberte si ten správny pre vás.
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý
-24 %
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Super savý a rýchloschnúci uterák na vlasy. Tvar čiapky uľahčuje nasadenie na hlavu a urýchľuje sušenie vlasov. Ideálne pri bazén na kúpalisko, do sauny a solárium, ako aj pre každodennú starostlivosť o vlasy. Elastický pás v spodnej časti uľa..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Turban - uterák na vlasy, fialový Turban - uterák na vlasy, fialový
-23 %
Turban - uterák na vlasy, fialový Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrne..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, modrý Turban - uterák na vlasy, modrý
-23 %
Turban - uterák na vlasy, modrý Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnejš..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, ružový Turban - uterák na vlasy, ružový
-23 %
Turban - uterák na vlasy, ružový Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnej..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, zelený
-23 %
Turban - uterák na vlasy, zelený Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnej..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb
-24 %
Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb Špeciálny uterák na hlavu pre každú ženu s dlhými vlasmi či kratšími vlasmi. Turban je veľmi praktický a nepadá z hlavy ako bežný uterák.   Táto špeciálna pomôcka pre ženy je vyrobená zo 100 % mikrovlákna. Jednoducho si ho navlečiete na..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€