Hlavné menu
Produkty v košíku

Utierky, prachovky

Nikto z nás nie je rád, ak má na nábytku viditeľnú vrstvu prachu. Pre efektívne a rýchle odstránenie prachu, Vám ponúkame šikovné a praktické prachovky. Prachovka z mikrovlákna je vhodná na čistenie domácnosti či kancelárií, dôkladne čistí bez zanechania stôp a nečistôt a to bez použitia chemického čistiaceho prostriedku, je vynikajúca pre umývanie a utieranie prachu, pavučín a pod.
Špongia z mikrovlákna - obojstranná Špongia z mikrovlákna - obojstranná
-23 %
Špongia z mikrovlákna - obojstranná Super savá špongia z mikrovlákna - nenahraditeľný pomocník pri čistení domu, nábytku alebo auta. Mimoriadne efektívna - na jednej strane má veľa hrotov z mikrovlákna, ktoré účinne odstraňujú prach a nečistoty z rôznych rohov a krytov. Na druhej strane je vrstva..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Teleskopická prachovka na prach s dvoma nadstavcami Teleskopická prachovka na prach s dvoma nadstavcami
-23 %
Teleskopická prachovka na prach s dvoma nadstavcami S touto prachovkou sa dostanete prakticky na každé miesto, ktoré si vyžaduje čistenie, bez väčšej námahy! V zloženom prevedení má 84 cm a po rozložení na celú dĺžku dosahuje až 250 cm! Čo je však zaujímavejšie, prachovku nemusíte rozložiť na max..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€
Teleskopická prachovka na prach s tromi nadstavcami - 280 cm Teleskopická prachovka na prach s tromi nadstavcami - 280 cm
-23 %
Teleskopická prachovka na prach s tromi nadstavcami - 280 cm Vysoké stropy v činžiaku, rámy okien, vysoké skrine a mnoho ďalších budete mať teraz na dosah ruky. Prachovka je vyrobená z elektrostatického mikrovlákna, ktoré bez problémov zachytí všetky čiastočky prachu v okolí. Hlavica je flexibiln..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Teleskopická prachovka z mikrovlákna Teleskopická prachovka z mikrovlákna
-23 %
Teleskopická prachovka z mikrovlákna - max. 74 cm Prachovka z mikrovlákna priťahuje na seba prach a tým Vám uľahčuje upratovanie. Prachovka má teleskopickú a navyše ohybnú rukoväť, vďaka čomu utriete prach aj z ťažšie prístupných miest. Možnosť vysunúť do dĺžky až 74,5 cm. Utieranie prachu bude..
3,60€ 4,70€
Cena bez DPH:3,00€
Teleskopická prachovka, ometač 280 cm Teleskopická prachovka, ometač 280 cm
-23 %
Teleskopická prachovka 280 cm Prachovka, akú ste ešte nevideli! Jedná sa o teleskopickú metlu, ktorá sa dá rozložiť až na dĺžku 280 cm!  Predtým neprístupné miesta budú odteraz konečne bez prachu a iných ľahkých nečistôt. Vysoké stropy v činžiaku, rámy okien, vysoké skrine a mnoho ďalších budete ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€