Hlavné menu
Produkty v košíku

Utierky, prachovky

Špongia z mikrovlákna - obojstranná Super savá špongia z mikrovlákna - nenahraditeľný pomocník pri čistení domu, nábytku alebo auta. Mimoriadne efektívna - na jednej strane má veľa hrotov z mikrovlákna, ktoré účinne odstraňujú prach a nečistoty z rôznych rohov a krytov. Na druhej strane je vrstva..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Teleskopická prachovka na prach s dvoma nadstavcami S touto prachovkou sa dostanete prakticky na každé miesto, ktoré si vyžaduje čistenie, bez väčšej námahy! V zloženom prevedení má 84 cm a po rozložení na celú dĺžku dosahuje až 250 cm! Čo je však zaujímavejšie, prachovku nemusíte rozložiť na max..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Teleskopická prachovka na prach s tromi nadstavcami - 280 cm Vysoké stropy v činžiaku, rámy okien, vysoké skrine a mnoho ďalších budete mať teraz na dosah ruky. Prachovka je vyrobená z elektrostatického mikrovlákna, ktoré bez problémov zachytí všetky čiastočky prachu v okolí. Hlavica je flexibiln..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Teleskopická prachovka z mikrovlákna - max. 74 cm Prachovka z mikrovlákna priťahuje na seba prach a tým Vám uľahčuje upratovanie. Prachovka má teleskopickú a navyše ohybnú rukoväť, vďaka čomu utriete prach aj z ťažšie prístupných miest. Možnosť vysunúť do dĺžky až 74,5 cm. Utieranie prachu bude..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Teleskopická prachovka 280 cm Prachovka, akú ste ešte nevideli! Jedná sa o teleskopickú metlu, ktorá sa dá rozložiť až na dĺžku 280 cm!  Predtým neprístupné miesta budú odteraz konečne bez prachu a iných ľahkých nečistôt. Vysoké stropy v činžiaku, rámy okien, vysoké skrine a mnoho ďalších budete ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Utierky z mikrovlákna 12 ks Vynikajúci čistiaci pomocník na odstránenie prachu a špiny. Špeciálna textília z mikrovlákna na seba naviaže omnoho viac prachu ako bežné vlákno. Dostane sa aj tam, kde sa vaša prachovka nezmestí - úzke štrbiny, kúty a iné ťažko dostupné miesta. Pre suché aj mokré čist..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€