Hlavné menu
Your Cart

Vane a príslušenstvo

Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu
-23 %
Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Užite si skvelý dlhý kúpeľ, v pohodlí svojej vane s knihou, alebo s tabletom bez obavy mokrých rúk, alebo namočenia. Bambusový podnos je nielen krásny a pracne vyrobený, ale aj veľmi praktický. Podnos je ideálny ako darček pre milovanú osobu, najmä..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Filtračná sprchová hlavica s minerálmi Filtračná sprchová hlavica s minerálmi
-23 %
Filtračná sprchová hlavica s minerálmi   Filtračná sprchová hlavica s bioaktívnym minerálnym kameňom predstavuje revolučné a vylepšené riešenie na odstránenie škodlivín z vašej vody, predovšetkým dráždivého chlóru uvoľňujúceho sa počas sprchovania. Inovatívna sprchová hlavica premieňa obyčajné s..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom
-23 %
Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom   Filtrácia vody vám poskytne nielen lesklé vlasy a žiarivú pokožku, ale tiež má veľký vplyv na vaše zdravie. Nečistoty a chemikálie, ako napr. olovo a chlór, ktorým sme pri sprchovaní vystavení, ohrozujú zdravie našej pokožky. Sprchovanie f..
199,90€ 259,90€
Cena bez DPH:166,58€
Svietiaca LED hlavica na sprchu Svietiaca LED hlavica na sprchu
-23 %
Svietiaca hlavica na sprchu 9 LED diód      Sprchová hlavica s LED diódami dokáže bez batérií meniť farbu vody. A to naviac podľa teploty vody. Nie je potrebné žiadne elektrické napojenie, ani batéria, pretože svetlo LED diódy je poháňané vbudovanou turbínkou. Úžasná svietiaca sprcha, ktorá Vám..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Termostatická sprchová súprava Meranti 1 + 1 Termostatická sprchová súprava Meranti 1 + 1
-23 %
Termostatická sprchová súprava Meranti   Táto sprchová súprava Meranti s chrómovým efektom, vhodná pre vysokotlakové a nízkotlakové systémy, od spoločnosti Cooke & Lewis. Ľahko sa ovláda pomocou manuálnej regulácie teploty. Sprchová hlavica je vybavená gumovými tryskami, ktoré uľahčujú čistenie...
59,00€ 76,70€
Cena bez DPH:49,17€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)