Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
348/22766
Výrobca:
BIONATURE
Variant produktu:
200g
Dostupnosť:
Skladom
8.90€ 11.60€
Bez DPH: 7.42€

Množstvo

Včelí peľ 100% čisté prírodné zloženie Včelí peľ 100% čisté prírodné zloženie
200g

Kód: 348/22766
8.90€
11.60€
Skladom

Včelí peľ

Včelí peľ je bohatá prírodná rastlinná potravina pre včely, ktorá niekedy býva nazývaná ako Fontána mladosti. Štúdie naznačujú, že má včelí peľ bohaté zloženie vitamínov a minerálov. O včelom pele sa tvrdí, že je to najkomplexnejšia potravina z darov prírody, takže je ideálnym doplnkom každého zdravého jedálnička.

Vďaka bohatosti a rôznorodosti mnohých divoko rastúcich kvetín v oblasti Španielska je tento včelí peľ čistý, chutný a vysoko kvalitný. Bol pozbieraný šetrným spôsobom z prírodných oblastí Španielska nezasiahnutých ľudskou civilizáciou

Španielsky včelí peľ obsahuje viac ako 5000 enzýmov a odborníkmi je považovaný za jeden z najlepších na svete. Je to tiež silný zdroj energie, keďže obsahuje bielkoviny, viaceré druhy sacharidov, minerálnych látok a vitamínov. Bielkoviny včelieho peľu obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny, vďaka čomu by nemal chýbať v žiadnom jedálničku. Je ideálny aj pre vegetariánov a vegánov.

Do produktu BioMedical včelí peľ nepridávame žiadne zbytočné prídavné látky, éčka, ani konzervanty. Máte tak istotu, že vaše telo dostáva len účinnú látku. Produkty BioMedical nie sú geneticky modifikované. Len u nás dostanete špičkovú kvalitu za dlhodobo najlepšiu cenu

 

Zloženie: 100% včelí peľ (bez prídavných látok, éčiek a konzervantov)

 

Dávkovanie: 1 krát denne  jednu polievkovú lyžicu (14,2g)  

 

Odporúčaná denná dávka: 14,2g 

 

Účinné látky v ODD (14,2g): včelí peľ 14,2g 

 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

 

Balenie obsahuje:

1 x včelí peľ 200g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty