Hlavné menu
Your Cart

Vibračný pás

Elektrostimulátor, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás - Beauty Body Mobile-Gym Elektrostimulátor, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás - Beauty Body Mobile-Gym
-23 %
Elektrostimulátor, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás - Beauty Body Mobile-Gym, 6pack EMS EMS technológie: (elektrická svalová stimulácia)  - pomocou slabých, ale veľmi častých elektrických impulzov sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo. Len oveľa rýchlejš..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Fitness vibračný masážny pás na chudnutie - 24 W Fitness vibračný masážny pás na chudnutie - 24 W
-23 %
Fitness vibračný masážny pás na chudnutie - 24W   Už sa viac nemusíte trápiť diétami ani posilňovaním, pretože Fitness vibračný masážny pás na chudnutie vám efektívne uľahčí cestu k vysnívanej štíhlej postave. Výsledky prichádzajú takmer okamžite. Vďaka vibráciam, prístroj stimuluje svaly, čo ved..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Magnetický masážny pás s 20 timi magnetmi Magnetický masážny pás s 20 timi magnetmi
-23 %
Magnetický masážny pás s 20 timi magnetmi X5 Úplne nový, vysoko kvalitný vibračný magnetický pás. S týmto pásom môžete rýchlo a ľahko získať vyšportované tvary aplikovaných partií. Je to zároveň účinný bojovník proti celulitíde. Je praktický a ľahko sa používa. Päť hláv vibračnej masáže a dvadsa..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Masážny vibračný pás na chudnutie Masážny vibračný pás na chudnutie
-23 %
Masážny vibračný pás na chudnutie Masáž pomocou tohto pásu Vám pomôže nielen spáliť tuk, ale aj posilniť svaly a udržať zdravé telo. Pás poskytuje vibračnú masáž, vďaka čomu zlepšuje krvný obeh masírovanej časti tela.  Je praktický a ľahko sa používa a môžete si nastaviť stupeň intenzity masáže ..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Masážny vibračný pás na telo Masážny vibračný pás na telo
-23 %
Masážny vibračný pás na telo S týmto pásom môžete rýchlo a ľahko získať vyšportované tvary aplikovaných partií.  Pás poskytuje vibračnú masáž, vďaka čomu zlepšuje krvný obeh masírovanej časti tela.  Je praktický a ľahko sa používa. Vibračná masáž poskytne pocit odpočinku a relaxácie, zníženie te..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Pás na chudnutie Pás na chudnutie
-23 %
AB Tronic X2 je revolúcia vo svete fitness a chudnutia! Tajomstvo spočíva v elektrostimulácii svalov (tzv. EMS). Je to vedecky dokázaná technika, ktorá vytvára aktívne svalové kontrakcie. V praxi to teda znamená, že AB Tronic X2 pracuje za vás.Táto metóda bola pôvodne vytvorená pre fyzioterapeutické..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
Posilňovací vibračný pás na chudnutie - Vibro Shape Slimming Belt Posilňovací vibračný pás na chudnutie - Vibro Shape Slimming Belt
-23 %
Posilňovací vibračný pás na chudnutie Vibro shape - masáž - 48W Vibračný pás je zariadenie na chudnutie, ktoré pomáha tvarovať a budovať svaly. Je to možno najpohodlnejší spôsob, ako sa zbaviť nadbytočného tuku. Tento unikátny pás taktiež zlepšuje krvný obeh v tele. Pás pracuje s tepelnou funkcio..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Sada elektrostimulátorov, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás a ruky Sada elektrostimulátorov, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás a ruky
-23 %
Sada elektrostimulátorov, elektrická stimulácia svalov pre štíhly pás a ruky 3 ks Gym EMS technológie: (elektrická svalová stimulácia) - pomocou slabých, ale veľmi častých elektrických impulzov sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo. Len ďaleko častejšie, než sme sc..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Vibračný masážny pás na chudnutie Vibračný masážny pás na chudnutie
-23 %
Vibračný masážny pás na chudnutie Túžite po krásnej a štíhlej postave? Máme pre Vás riešenie! Masážny vibračný pás Vám pomôže rýchlo a jednoducho získať krásny a zvodný tvar Vašej postavy a taktiež zredukovať pomarančovú kožu. Funkcie: Chudnutie - rozkladá tukové tkanivo Anticelulitída - rozk..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Vibračný masážny pás na chudnutie Vibračný masážny pás na chudnutie
-23 %
Vibračný masážny pás na chudnutie - Vibration belt Vibračný opasok od DexXer je riešením pre všetkých, ktorí nemajú čas pravidelne sa starať o svoju vlastnú postavu a chcú sa tešiť zo štíhlej a tvarovanej postavy. Vďaka vibráciám rôznej intenzity a intenzity spevníte a vytvarujete telo na vybraný..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Vibračný masážny pás na chudnutie Body Vibra Vibračný masážny pás na chudnutie Body Vibra
-23 %
Vibračný masážny pás na chudnutie Body Vibra - 24W Vibračný masážny pás Body Vibra RK-005, tento masážny pás je ideálny pre chudnutie a spevnenie brucha, bokov, zadočku, stehien i paží. Pás môžete pohodlne použiť napríklad pri čítaní, žehlení alebo len pri odpočinku. Vibračný pás zároveň posky..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Vibračný masážny posilňovací pás - Vibro shape Vibračný masážny posilňovací pás - Vibro shape
Top -23 %
Vibračný masážny pás VIBRO SHAPER IGIÁ Pohodlný, výkonný a pritom maximálne účinný – to je posilňovací vibračný pás VIBRO SHAPE. Nová revolučná technológia a atraktívny dizajn z neho robia perfektného pomocníka pri chudnutí mnohých telesných partií - brucha, bokov, stehien či pozadia. Ku krajšej po..
23,90€ 31,10€
Cena bez DPH:19,92€
Zobrazé 1 do 12 z 14 (2 strán)