Hlavné menu
Produkty v košíku

Výcvik psa

Elektrický obojok pre psa Elektrický obojok pre psa
-23 %
Elektronický výcvikový obojok Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Jediným obmedzením je obvod goliera, nie váha psa. Pes sa musí naučiť reagovať na elektrické impulzy - tie majú psa upozorniť na to, že n..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
Elektrický obojok pre psa proti štekaniu K718, čiernomodrý Elektrický obojok pre psa proti štekaniu K718, čiernomodrý
-23 %
Elektrický obojok pre psa proti štekaniu K718, čiernomodrý  Elektrický automatický protištekací obojok je najnovším tréningovým riešením pre psov všetkých plemien. Zariadenie je vybavené citlivým senzorom, ktorý rozpozná, kedy váš pes šteká a reaguje vyslaním príslušného impulzu. Týmto spôsobom ..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Elektronický ultrazvukový odpudzovač psov Elektronický ultrazvukový odpudzovač psov
-23 %
Elektronický ultrazvukový odpudzovač psov  Zariadenie pre psov na utíšenie pretrvávajúceho štekania. Pri detekcii štekania zariadenie automaticky vydáva vysoké zvuky nepočuteľné pre ľudské ucho, ale dráždivé pre psov. Keď štekanie prestane, zariadenie sa vypne. Zariadenie má 2 stupne ostražitost..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektronický výcvikový obojok Elektronický výcvikový obojok
-23 %
Elektronický výcvikový obojok Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Zariadenie má dosah až 200 metrov, čo ho robí mimoriadne užitočným. Zvuk, svetlo, vibrácie a statický elektrický korekčný impulz vám umož..
22,20€ 28,90€
Cena bez DPH:18,50€
Elektronický výcvikový obojok, červený Elektronický výcvikový obojok, červený
-23 %
Elektronický výcvikový obojok, červený Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Zariadenie má dosah až 200 metrov, čo ho robí mimoriadne užitočným. Zvuk, svetlo, vibrácie a statický elektrický korekčný impulz..
17,00€ 22,10€
Cena bez DPH:14,17€
Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním
-23 %
Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním Rozsah goliera dosahuje až 800 m, takže sa nemusíte obávať, že zariadenie prestane správne fungovať, keď prejdete na krátku vzdialenosť. Proces pripájania prijímačov s diaľkovým ovládaním je veľmi rýchly a jednoduchý. Vďaka silikó..
33,80€ 43,90€
Cena bez DPH:28,17€
Obojok proti štekaniu s impulzmi Obojok proti štekaniu s impulzmi
-23 %
Obojok proti štekaniu s impulzmi Nové, senzačné riešenie - účinný obojok proti vytrvalému štekaniu a zavýjaniu psa! Vďaka použitiu elektrických impulzov obojok účinne pokarhá psa za vytrvalé štekanie. Obojok sa sám vypne, ako náhle pes prestane štekať. Zariadenie je pre našich miláčikov úplne be..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Unikátna podložka na výcvik psa Unikátna podložka na výcvik psa
-23 %
Unikátna podložka na výcvik psa Ide o unikátnu podložku na výcvik psa, ktorá umožňuje vášmu psovi nájsť občerstvenie alebo malé hračky ukryté v podložke. Pomáha trénovať čuch vášho psa, spotrebovať energiu vášho psa a schudnúť. Udržujte svojho psa zamestnaného a vyhnite sa tomu, aby sa váš pes nu..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Vodeodolný elektrický obojok proti štekaniu TC-001, čierny Vodeodolný elektrický obojok proti štekaniu TC-001, čierny
-23 %
Elektronický vodeodolný LED obojok proti štekaniu s LCD displejom, čierny  Vodotesný LED obojok proti štekaniu Váš pes stále šteká a nedá vám spať? Skvelým riešením môže byť protištekací obojok. Videli ste už veľa podobných produktov na iných aukciách a zaujímalo vás, či neublížia vášmu miláčikovi..
34,30€ 44,60€
Cena bez DPH:28,58€