Hlavné menu
Produkty v košíku

Vysávače

V dnešnej dobe už len ťažko niekto výhradne zametá. Oveľa rýchlejšie je upratovanie s vysávačom. Môžete vyberať zo širokej ponuky vysávačov od klasických bezvreckových až po robotické vysávače. Okrem toho vám ponúkame aj potrebné príslušenstvo k vysávačom.
Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou
-23 %
Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou ITO Germany 400W Bežne si to neuvedomujeme ale noc po noci zdieľame svoju posteľ s miliónmi roztočov a baktérií.  Bohužiaľ nepomáha ani ak pravidelne meníme posteľnú bielizeň. Roztoče sú nezvaní hostia v každe..
65,90€ 85,70€
Cena bez DPH:54,92€
Cyklónový vysávač Black & Decker DVJ 325 J Cyklónový vysávač Black & Decker DVJ 325 J
-23 %
Cyklónový vysávač Black & Decker DVJ 325 J Ruční vysavač s integrovaným Li-Ion akumulátorem Vám uľahčí upratovanie. Priehľadná nádoba na nečistoty bez vrecka uľahčuje kontrolu stavu naplnenia a jeho vyprázdnenie. Vďaka jeho konštrukcii má až o 10% väčší dosah ako iné ručné vysávače. Dizajn s..
48,90€ 63,60€
Cena bez DPH:40,75€
Hepa filter + motorový filter na cyklónový vysávač Hepa filter + motorový filter na cyklónový vysávač
-23 %
HEPA filter určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery cyklónový filter: priemer prstenca: ..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Hepa filter motorový na vysávač Hepa filter motorový na vysávač
-24 %
HEPA filter -motorový určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery motorový filter: dĺžka :15..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Hygienický antibakteriálny bezvreckový vysávač proti roztočom a baktériam s UV svetlom Hygienický antibakteriálny bezvreckový vysávač proti roztočom a baktériam s UV svetlom
-23 %
Hygienický antibakteriálny bezvreckový vysávač proti roztočom a baktériam s UV svetlom 600W Bežne si to neuvedomujeme ale noc po noci zdieľame svoju posteľ s miliónmi roztočov a baktérií.  Bohužiaľ nepomáha ani ak pravidelne meníme posteľnú bielizeň. Roztoče sú nezvaní hostia v každej domácnosti...
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€
Mechanická metla s otočnou hlavou o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou Mechanická metla s otočnou hlavou o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou
-55 %
Mechanická metla s otáčaním tela o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou 3 v 1 Mechanická metla je vhodná na parkety, laminát, dlaždice či linoleum. Potrebujete rýchlo a jednoducho upratať koberec či podlahu? Nová a hlavne vynovená technológia pri práci nepotrebuje elektrickú zásuvku a dostane sa na veľmi..
12,90€ 28,50€
Cena bez DPH:10,75€
Stojanový bezdrôtový vysávač s príslušenstvom
-23 %
Stojanový bezdrôtový vysávač s príslušenstvom Akumulátorový vysávač s ručnou funkciou je produkt, ktorý si zamilujete od prvého použitia. Už žiadne zamotané káble, žiadne ťahanie ťažkého vysávača po podlahe. Teraz už nebude najmenší problém vyčistiť aj ťažko dostupné miesta! Lítium-iónová batéria..
99,00€ 128,70€
Cena bez DPH:82,50€