Hlavné menu
Your Cart

Záhradné lampy

LED Osvetlené číslo domu na solárnu energiu LED Osvetlené číslo domu na solárnu energiu
-23 %
LED číslo domu na solárnu energiu LED osvetlenie čísla domu poháňané slečnou energiou má atraktívny dizajn a je ľahko čitateľné a veľmi praktické. Toto solárne svetlo je ideálne pre osvetlenie čísla domu v tme. Počas dňa mení solárny panel slnečné lúče na elektrinu a svetlo sa pri súmraku automat..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Osvetlenie čísla domu LED na solárnu energiu Osvetlenie čísla domu LED na solárnu energiu
-23 %
LED číslo domu na solárnu energiu LED osvetlenie čísla domu poháňané slečnou energiou má atraktívny dizajn a je ľahko čitateľné a veľmi praktické. Štyri výkonné LED diódy sa po zotmení automaticky zapnú a dostatočne tak osvetlia vaše číslo domu. Výhody a vlastnosti: po zotmení vám 4 energeticky..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Sada 6 LED lámp s pohybovým senzorom a diaľkovým ovládaním - studená biela Sada 6 LED lámp s pohybovým senzorom a diaľkovým ovládaním - studená biela
-23 %
Sada 6 LED lámp s pohybovým senzorom a diaľkovým ovládaním Všetky žiarovky sú napájané batériami typu AAA. Vďaka silnému a energeticky úspornému svetlu a bez káblov budú LED lampy dokonalým zdrojom svetla v tmavých miestnostiach! Ideálne pre montáž do skrine, buniek, garáži, na chodbách, v kuchy..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Solárna LED dekorácia guľa kvetina do záhrady - závesná Solárna LED dekorácia guľa kvetina do záhrady - závesná
-23 %
Závesná solárna kvetinová LED guľa dekoračná do záhrady - 20 ks led žiarovky Solárne svietidlo s obsahuje stojan so solárnym článkom a 20 LED žiaroviek. Dekoráciu je možné zavesiť na uško, alebo jednoducho položiť na zem, do kvetináča a pod.. Odstup medzi žiarovkami je rovnomerný. Dĺžka svieteni..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Solárna LED lampa na stenu
-24 %
Solárna nástenná LED lampa Estetická nástenná LED lampa je napájaná solárnou energiou a obsahuje univerzálny držiak pre montáž na plot, fasádu budovy, terasu či schody. Charakteristika: záhradná lampa poháňaná solárnou energiou, ideálna na osvetlenie záhrad, ciest alebo schodov vďaka solárnemu..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Solárna LED lampa, guľa do záhrady - napichovacia Solárna LED lampa, guľa do záhrady - napichovacia
-23 %
Solárna LED lampa, guľa do záhrady - napichovacia Solárna lampa svojím jednoduchým dizajnom a jasným svetlom vytvorí jedinečnú atmosféru v každej záhrade. Na jej prevádzku nepotrebujete elektrickú prípojku o dobíjanie sa postará solárny panel. Solárnu svetelnú guľu môžete jednoducho zapichnúť p..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 20 LED Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 20 LED
-23 %
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom Toto solárne LED osvetlenie so senzorom pohybu obsahuje 20 vysoko výkonných LED diód, ktoré rozsvietia príjazdové cesty a chodníky studeným bielym svetlom vždy, keď zaznamená pohyb. Spolu so zabudovaným solárnym panelom je toto senzorové o..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 38 LED Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 38 LED
-23 %
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 38 LED Solárne bezdrôtové vonkajšie svetlo disponuje pohybovým senzorom a je vhodné na osvetlenie priestoru pred domom, garážou či terasou. Svetelný tok zabezpečený 38 výkonnými LED diódami postačí do šera a tmy ale aj do rôznych poveter..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 44 LED Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 44 LED
-23 %
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom Solárne bezdrôtové vonkajšie svetlo disponuje pohybovým senzorom a je vhodné na osvetlenie priestoru pred domom, garážou, či terasou. Svetelný tok zabezpečený 44 výkonnými LED diódami, postačí do šera a tmy ale aj do rôznych poveternostných..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 56 LED Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom - 56 LED
-23 %
Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom Solárne bezdrôtové vonkajšie svetlo disponuje pohybovým senzorom a je vhodné na osvetlenie priestoru pred domom, garážou, či terasou. Svetelný tok zabezpečený 56 výkonnými LED diódami, postačí do šera a tmy ale aj do rôznych poveternostných..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Solárne led lampióny 10 ks Solárne led lampióny 10 ks
-23 %
Závesné solárne led lampióny - 10 kusov, 5 farieb Solárne svietidlo s lampiónmi obsahuje stojan so solárnym článkom a 10 farebných lampiónov. Odstup medzi lampiónmi je rovnomerný medzi každým. Dĺžka svietenia solárneho osvetlenia je 6 až 8 hodín. Osvetlite si záhradu touto výnimočnou ozdobou. Je mož..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Solárne led svetlo do záhrady Solárne led svetlo do záhrady
-24 %
Solárne led svetlo do záhrady Záhradné LED osvetlenie je veľmi efektívne využitie modernej techniky. Osvetlíte tak okolie domu, chodníčky v záhrade alebo aj záhradné jazierka, stromy, kríky, odľahlejšie miesta záhrady a pod. Ich použitie je pritom veľmi elegantné a jednoduché. Stačí ich zabodnúť do..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Zobrazé 1 do 12 z 17 (2 strán)