Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradné plachty

Ochranný obal/plachta na záhradné skladacie stoličky Ochranný obal/plachta na záhradné skladacie stoličky
-23 %
Ochranný obal/plachta na záhradné skladacie stoličky Ochranný obal Carruzzo bude chrániť stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo ručne umyť..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky
-23 %
Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky Ochranný obal Carruzzo bude chrániť stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo ručne umyť jemným čis..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky XL Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky XL
-23 %
Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky XL Ochranný obal Carruzzo XL bude chrániť stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo ručne umyť jemn..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Ochranný obal/plachta na záhradnú hojdačku alebo nábytok Ochranný obal/plachta na záhradnú hojdačku alebo nábytok
-23 %
Ochranný obal/plachta na záhradnú hojdačku alebo nábytok Ochranný obal Carruzzo XL bude chrániť Vašu hojdačku pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou aleb..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€
Ochranný obal/plachta na záhradný stôl Ochranný obal/plachta na záhradný stôl
-23 %
Ochranný obal/plachta na záhradný stôl Vodeodolný poťah na stôl, gril alebo záhradný nábytok. Výrobok ochráni gril, stôl alebo stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utri..
26,90€ 35,00€
Cena bez DPH:22,42€
Plachta k fóliovníku 4,5 x 3 x 2m Plachta k fóliovníku 4,5 x 3 x 2m
-23 %
Náhradná plachta k fóliovníku 4,5 x 3 x 2m Odolná plachta s UV ochranou je vhodná na fóliovník s veľkosťou 4,5 x 3 x 3 m. Plachtu možno ľahko natiahnuť aj zložiť z konštrukcie fóliovníka. Opatrená suchými zipsami na upevnenie ku konštrukcii. Plachta poskytuje dostatočné prúdenie vzduchu, regul..
79,90€ 103,90€
Cena bez DPH:66,58€