Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3539/21857
Výrobca:
KINGRAY
Variant produktu:
3 v 1
Dostupnosť:
Predaj skončil

Žehlička na pleť, PROFI 3 v 1

Tento prístroj predstavuje po prvýkrát možnosť súčasnej intenzívnej galvanoterapie a ultrazvuku!

Parametre ultrazvuku sú primerané častejšie používanej domácej aplikácií a parametre galvanoterapie sú podľa nášho názoru špičkové a lepšie ako čokoľvek iného dostupného na trhu pre túto oblasť nasadenia.

Spája v sebe možnosť prerušovaného intenzívneho modrého a červeného svetla, ktoré bolo klinicky odskúšané, ako najvhodnejšie na akné, pričom hlavica je v kontakte s pokožkou a nedochádza k stratám svetla reflexiou, teda odrazom. Možnosť kontaktu odstraňuje potrebu použitia ochranných okuliarov. Prístroj predstavuje priblíženie maličkého kompaktného prevedenia k profesionálnym prístrojom.

Parametre:

Ultrazvuk 3Mhz, 0,7W/cm2, 12x2 ks LED diódy 2 farby – modrá 463nm+-5nm, červená 630nm+-5nm, a striedavý režim oboch farieb, tzv. Biogenetické diódy.

Možná súčasná galvanoterapia a ultrazvuk na 3 výkonoch.

Galvanoterapia s parametrami:

 9,4V, 11,4V a 14,1V dostupné v oboch polaritách. Vhodné na: pleť v oblasti tváre čistenie zlepšenie vyživenia pokožky a vnášanie prípravkov detoxikácia pleti odstraňovanie vrások liečbu akné odstraňovanie pigmentových škvrny zlepšenie prekrvenia pokožky vhodné aj na dekolt, pigmentové škvrny po celom tele, sú nabité kladne a tak sa rozpúšťajú pri záporných iónoch

Výskumy preukazujú, že patologické bunky neznášajú prechod elektrického prúdu, zatiaľ čo normálnym zdravým bunkám prechod prúdu nevadí. Červené svetlo po spálení sa na slnku má silný regeneračný účinok. Červené svetlo dodáva bunkám ATP energiu, rozťahuje kapiláry lymfatického systému a tak sa pokožka lepšie detoxikuje, pričom reagujú aj kapiláry cievneho riečištia a mikrocirkulácia sa zlepšuje.

Modré svetlo zabíja akné baktérie cez ich svetlocitlivé komponenty – porfiríny, uvoľňuje sa aktívny kyslík, naburáva sa bunková membrána a baktérie hynú. Ideálny je účinok modrého a červeného svetla. Červené zmenšuje póry a zmenšuje sa životný priestor akné baktérií.

Celkové hodnotenie:

Vynikajúci prístroj so špičkovou galvanoterapiou, predčí čokoľvek na trhu, k tomu prídavok ultrazvuk a fotóny!

KU GENEROVANIU IÓNOV DOCHÁDZA LEN V PRÍPADE, ŽE SA DOTÝKATE PLOCHOU PALCA KOVOVÉHO PÁSIKU. Iónová terapia alebo galvanoterapia si vyžaduje vodivé spojenie palca a pásika, ale aj tvár by mala byť vodivá, preto ruky aj pleť pred aplikáciou by mali byť čisté, odmastené umytím a mierne zvlhčené na zaistenie vodivosti. Prepínanie intenzity zvyšuje napätie a tak narastá aj prúd medzi hlavicou a pleťou tváre na ktorej sa hlavica nachádza. Ióny z hlavice čistia pleť, usadeniny a póry alebo pomáhajú vnášať rôzne prípravky do pleti.

Gély alebo prípravky typicky s vysokým obsahom vody sú ideálne na tento účel, nakoľko gély sú spravidla vodivé. Na požiadanie vieme dodávať aj vodivé gély so zvýšenou vodivosťou na tieto aplikácie. Gély sú ideálne aj na ultrazvukové aplikácie nakoľko najlepšie prenášajú energiu do pokožky. Na povrchové konečné nanášania prípravkov odporúčame hyaluronové gély a kvalitnú kozmetiku v kombinácii ióny + ultrazvuk. Ak záverečnou aplikáciou nie je krém, ale vyživujúca maska aj tento postup je odporúčaný.

Režimy prístroja

A. Každodenná starostlivosť – nepoužívajte častejšie ako 3krát do týždňa, dĺžka aplikácie najviac 30 minút zakaždým.

1. ČISTENIE

2. VKLEPÁVANIE KRÉMU

3. FOTÓNOVÁ TERAPIA

B. Odstraňovanie škvŕn, bielenie pleti – používa sa 1x za dva dni

1. ČISTENIE 2. IÓNOVÁ FUNKCIA

C. Odstraňovanie akné – 1x denne večer

1. Zvoľte ultrazvukovú funkciu a vhodnú intenzitu (použite gél). Umyte tvár a prístroj vodu.

2. Potom prejdite na lymfatickú detoxikáciu:

2.1. Zvoľte ultrazvuk a vhodnú intenzitu. Prechádzajte hlavicou od brady k uchu a od ucha krkom smerom dole.

2.2. V druhom kroku sa zamerajte na masáž oblastí okolo akné.

2.3. Zvoľte režim modré svetlo, aplikácia 15-20 minút.

2.4. Zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

D. Citlivá pleť – raz alebo dvakrát do týždňa

  • 1. Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.
  • 2. Následne zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.
  • 3. Naneste pleťovú masku, ktorú bežne používate na vyživenie pleti.

Prístroj 3funkciami a každá s 3ma podfunkciami poskytuje 27 možností použitia. Voľná tvorivosť je namieste. K prístroju pripravujeme dodávanie vodivého gélu, ktorý splní požiadavky na funkcie pre súčasný ultrazvukový aj galvanický režim veľmi vhodný na čistenie pleti. Vaše obľúbené vyživujúce prostriedky do hĺbky pokožky dostanete vo funkcii ultrazvuk prípadne v kombinácii s galvanoterapiou, kde ióny sú schopné napomáhať vnášaniu prostriedkov do pokožky, avšak sila ultrazvuku, ktorá je oveľa väčšia ako sila galvanoterapie vnesie do pokožky úplne všetko, čo si nanesiete na hlavicu prístroja.

Profesionálna žehlička na pleť 3v1: anti-aging (ultrazvuk, fotóny, ióny), vhodná do kozmetických salónov, aj na domáce použitie - fotónová terapia (3 druhy vlnových dĺžok-farieb) - ultrazvuková terapia - galvanoterapia

FUNKCIE:

Ultrazvukové vlny: 3Mhz Kladné ióny

Záporné ióny Fotóny: červené, modré, červené&modré Generátor ultrazvukových kmitov má 3 milióny kmitov za sekundu a je najefektívnejším a veľmi bezpečným spomedzi produktov na trhu. Je najvhodnejší na menšie plochy tváre, hlavne okolo očí. Tak rýchle kmity generujú teplo a stimulujú a pomáhajú aktivovať metabolizmus podkožných vrstiev.

Ožarovanie rôznymi farbami svetla má svoj význam: Modré svetlo preniká do 0,5mm upokojuje a má účinok proti vyrážkam a akné. Má mierny dezinfekčný účinok. Vhodné na citlivú, mastnú a akné pleť. Dokáže vypnúť uvoľnenú pleť. Červené svetlo preniká hlbšie až do 8-10mm. Dosahuje dermu a stimuluje fibroblastické bunky, produkujúce kolagén.

Napomáha mikrocirkulácií krvi, redukuje vrásky a robí pleť elastickejšou a jemnejšou. Je vhodné aj na oblasť okolo očí a čela. Farebné svetlá ako kombnácia červenej a modrej akcelerujú absorpciu výživy zvnútra ale aj zvonka používaných prípravkov. Kladné a záporné ióny poskytujú známe benefity pre krásu od čistenia pleti až po vnášanie prípravkov do pleti.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie