Hlavné menu
Your Cart

Zubné kefky

Bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami
-24 %
Groomarang - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čaj..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA
-24 %
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubné čistenie je možno ešte dôležitejšie ako čistenie zubnou kefkou, pretože tak odstraňujete baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak, ktorý, ak necháte hnisať, zmení sa na zubný kameň, ktorý sa nedá odstrániť pravidelným čistením zubnou kefkou alebo čistením ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Rotačná kefka na čistenie leštenie - rotačná kefka + 5 leštiacich nástavcov Rotačná kefka na čistenie leštenie - rotačná kefka + 5 leštiacich nástavcov
-23 %
Set na leštenie a bielenie zubov - rotačná kefka + 5 leštiacich hrotov Batériový otočný systém, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nájsť jasný a biely úsmev. Rotačná kefka podporuje odstraňovanie dočasných škvŕn a zubných nečistôt profesionálnym spôsobom a zároveň zabraňuje tvorbe zubného povlak..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov
-23 %
Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov Túžite po krásnych lesklých bielych zuboch? Máme pre Vás novinku! WHITE PRO DENTAL POLISHER je batériový otočný systém, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nájsť jasný biely úsmev. #obr1 Rotačná kefka podporuje odstraňovanie dočasných škvŕn a zubných škvŕn ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Sonická zubná kefka 360 Automatic Toothbrush - čistenie a bielenie zubov Sonická zubná kefka 360 Automatic Toothbrush - čistenie a bielenie zubov
-23 %
Sonická zubná kefka 360 Automatic Toothbrush - čistenie a bielenie zubov Plne automatický zubná kefka nielenže vyčistí vaše zuby počas 10 sekúnd, ale súčasne je tiež bude bieliť za pomoci studeného svetla. Plne automatický zubná kefka nielenže vyčistí vaše zuby počas 10 sekúnd, ale súčasne je..
27,90€ 36,30€
Cena bez DPH:23,25€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)