Hlavné menu
Produkty v košíku

Zubné kefky

Bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami, jemná soft Bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami, jemná soft
-23 %
Groomarang - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čaj..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Bambusová zubná kefka soft Bambusová zubná kefka soft
-23 %
Glamza - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čajom, ..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami - ultra soft Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami - ultra soft
-24 %
Infinitive Beauty - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené káv..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA
-24 %
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubné čistenie je možno ešte dôležitejšie ako čistenie zubnou kefkou, pretože tak odstraňujete baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak, ktorý, ak necháte hnisať, zmení sa na zubný kameň, ktorý sa nedá odstrániť pravidelným čistením zubnou kefkou alebo čistením ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Rotačná kefka na čistenie leštenie - rotačná kefka + 5 leštiacich nástavcov Rotačná kefka na čistenie leštenie - rotačná kefka + 5 leštiacich nástavcov
-23 %
Set na leštenie a bielenie zubov - rotačná kefka + 5 leštiacich hrotov Batériový otočný systém, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nájsť jasný a biely úsmev. Rotačná kefka podporuje odstraňovanie dočasných škvŕn a zubných nečistôt profesionálnym spôsobom a zároveň zabraňuje tvorbe zubného povlak..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€