Hlavné menu
Produkty v košíku

Zubné pasty

Automatický dávkovač na dve zubné pasty Automatický dávkovač na dve zubné pasty
-23 %
Automatický dávkovač na dve zubné pasty, biely Dávkovač na dve zubné pasty a držiak zubných kefiek je praktickým doplnkom, ktorý Vám uľahčí každodennú hygienu. Jednoduchým pohybom ruky s kefkou vymačkne požadovanú dávku zubnej pasty. Automatický dávkovač na dve zubné pasty je univerzálna sada..
14,70€ 19,10€
Cena bez DPH:12,25€
Multifunkčná zubná pasta s konopným olejom 75ml
-24 %
Konopná zubná pasta 75ml Šetrná zubná pasta pre osvieženie a komplexnú hygienu úst. Vhodná aj pre deti od 3 rokov. Inovatívna zubná pasta na zuby navrhnutá špeciálne pre potreby citlivých zubov a podráždených ďasien. Šetrne čistí a poskytuje komplexnú starostlivosť. Dokáže odstrániť usadené nečis..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov
-23 %
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Groomarang Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Aktívne bambusové drevené uhlie pomáha odstraňovať nečistoty a baktérie z povrchu zubov bez poškodenia skloviny, čo má za následok okamžite belšie zuby. Stačí používa..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - 50g Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - 50g
-24 %
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Glamza Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Zabíja škodlivé baktérie a poskytuje celkovo silný bieliaci účinok. Účinne odstraňuje zubný kaz a zubný kameň bez poškodenia zubov. Príjemná mätová príchuť na zníženie ch..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Zubná pasta xylitolová bez fluóru s aloe vera - príchuť mäta
-23 %
Zubná pasta “Xilovit Protect” Zubná pasta “Xilovit Protect” má vysoký obsah xylitolu (vyrobeného z kukuričných klasov). Xylitol sa nachádza v zelenine, ovocí a rastlinnej vláknine. Prirodzeným spôsobom môže pomáhať udržiavať zdravé zuby. Stabilizuje pH v ústach, pretože v prítomnosti xylitolu sa  ba..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€