Hlavné menu
Produkty v košíku

Zubné pasty

Konopná zubná pasta 75ml Šetrná zubná pasta pre osvieženie a komplexnú hygienu úst. Vhodná aj pre deti od 3 rokov. Inovatívna zubná pasta na zuby navrhnutá špeciálne pre potreby citlivých zubov a podráždených ďasien. Šetrne čistí a poskytuje komplexnú starostlivosť. Dokáže odstrániť usadené nečis..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Vytlačovač na tuby a pasty 2 ks Originálny klip na zubnú pastu. Teraz už nemusíte každé ráno stláčať tubu s pastou alebo krémom, stačí klip jednoducho zasunúť na pastu a posúvať. Môžete ho použiť nielen na vytláčanie zubnej pasty, ale aj na vytláčanie tuby krému, čistiacej peny alebo iných predme..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Groomarang Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Aktívne bambusové drevené uhlie pomáha odstraňovať nečistoty a baktérie z povrchu zubov bez poškodenia skloviny, čo má za následok okamžite belšie zuby. Stačí používa..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Glamza Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Zabíja škodlivé baktérie a poskytuje celkovo silný bieliaci účinok. Účinne odstraňuje zubný kaz a zubný kameň bez poškodenia zubov. Príjemná mätová príchuť na zníženie ch..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Zubná pasta “Xilovit Protect” Zubná pasta “Xilovit Protect” má vysoký obsah xylitolu (vyrobeného z kukuričných klasov). Xylitol sa nachádza v zelenine, ovocí a rastlinnej vláknine. Prirodzeným spôsobom môže pomáhať udržiavať zdravé zuby. Stabilizuje pH v ústach, pretože v prítomnosti xylitolu sa  ba..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€