Hlavné menu
Produkty v košíku

Akupresúra

Tradičná technika akupresúry je založená na princípoch tradičnej čínskej medicíny a pracuje s energetickými dráhami v tele, nazývanými meridiány. Tlakom na špecifické body na týchto meridiánoch sa dajú dosiahnuť mnohé benefity... Pokračovať
Akupresúrny set - masážna podložka + vankúšik + akupresúrna guľa, zlato čierna Popis súpravy Naša súprava obsahuje veľmi veľkú podložku 115 x 45 x 2 cm, veľký a hrubý akupresúrny vankúš 30 x 30 x 11 cm, 2 loptičky s masážnymi hrotmi a praktické puzdro na prenášanie. Sada znamená, že už nebudete musi..
31,20€
Cena bez DPH:26,00€
Reflexná masážna podložka 35 x 36 cm, zelená Akupresúrna podložka na masáž chodidiel. Je vybavená špeciálnymi masážnymi bodmi, ktoré sú skvelou pomocou pre ľudí trpiacich bolesťou nôh a inými ochoreniami! Umožňuje znížiť bolesť a zlepšiť prekrvenie nôh a predovšetkým zmierniť ich. Vďaka vybaveniu..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Akupresúrny masážny vankúš 32 x 25 cm Akupresúrny vankúš je veľmi užitočný pri znižovaní rôznych druhov napätia a pri dosahovaní relaxácie. Môže byť nápomocný pri bolestiach chrbtice, hlavy, krku a migréne. Priaznivo ovplyvňuje ťažkosti s ischiasom a depresiami. Hroty umiestnené vo vankúši vyvíja..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Relaxačný oblúk pre uvoľnenie chrbta Relaxačný oblúk ponúka účinnú terapeutickú pomôcku pre uvoľnenie chrbta. Bol navrhnutý podľa prirodzenej krivky chrbtice, čo prináša potrebnú úľavu celému telu. Pravidelným využívaním tohto ortopedického napínača môžete dosiahnuť úľavu od mnohých problémov, vr..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Rehabilitačná masážna podložka na nohy Trápia Vás unavené a boľavé nohy? Vyskúšajte masážnevalčeky na nohy! Masážna podložka  má 10 samostatne rotujúcich valčekov, ktoré sú opatrené masážnymi výčnelkami. Masírovanie chodidiel pomocou masážnych valčekov Vám uľaví od napätia a bolesti nôh a prine..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Akupresúrna kamienková masážna podložka - chodník - 135 x 34 cm Akupresúrna kamienková masážna podložka - chodník - 135 x 34 cm
Top
Akupresúrna kamienková masážna podložka - chodník - 135 x 34 cm vybavená špeciálnymi kamienkami, je vynikajúca pomôcka pre ľudí trpiacich bolesťami nôh a inými ochoreniami. Umožňuje znížiť bolesť a zlepšiť prekrvenie nôh. Vďaka množstvom masážnych bodov po niekoľkých minútach pocítite pocit upokoj..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Akupresúrna masážna, relaxačná podložka s akupunktúrnymi bodmi. Podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená. Táto podložka funguje na princípe stimulácie nervový..
23,00€
Cena bez DPH:19,17€
Verk Akupresúrna podložka 65 x 41 cm zelená Akupresúrna podložka je dokonalý nápad na zlepšenie vašej pohody, zdravia a imunity. Je veľmi nápomocný pri odstraňovaní rôznych druhov napätia a pri dosahovaní relaxácie. Môže byť nápomocný pri bolestiach chrbta, hlavy, krku, migréne. Priaznivo pôsobí ..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Masážna, relaxačná podložka s akupunktúrovymi bodmi Podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená. Funkcia a použitie Táto podložka funguje na princípe stimulácie ..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Zdravotný vankúšik na akupresúru bolesť s anti stresovými hrotmi na masáž Akupresúrny vankúšik je nezameniteľným pomocníkom v boji proti stresu, bolesti a napätiu. Svojím unikátnym dizajnom a funkčnosťou poskytuje účinnú masáž a podporu v oblastiach, kde to najviac potrebujete. Tento produkt je ide..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Akupresúrna kamienková masážna podložka - chodník - 170 x 35 cm Po náročnom dni sú Vaše chodidlá určite bolavé a ťažké. Doprajte si túto akupresúrnu kamienkovú podložku, kde kamienky na podložke príjemne masírujú a stimulujú reflexné oblasti chodidiel, uvoľňuje svaly a dodáva energiu. Akupresúrn..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Relaxačný oblúk pre masáž a pretiahnutie chrbta, modrý Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo naťahovanie chrbta jednoduché, bezpečné a príjemné. Používa sa na zmiernenie chronických bolestí chrbta, svalového napätia, obnovenie prirodzeného zakrivenia chrbta a zlepšenie pružnosti ramenných a chrbt..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€