Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o obuv

Activator 200 ml profesionálny aktivátor pre kyanoakrylátové lepidlá Profesionálny aktivátor pre kyanoakrylátové lepidlá Kabber. Slúži na úpravu rýchlosti reakcie sekundového lepidla. Spôsob aplikácie: Odstráňte prach a vysušte. Nádobku dobre pretrepte. Naneste na jednu stranu lepeného spoja. Ne..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Avocado Lotion 75 ml univerzálny čistič na kožu s avokádom Prípravok na čistenie a ošetrovanie s jedinečnou formulou založenou na avokádovom oleji. Odporúčame použitie na vnútornej strane obuvi, hlavne v prípade obuvi otvoreného typu. Odporúča sa na useň hladkú, rubovú, syntetickú. Jemne odstraňu..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
B-Wax 50 ml neutrálny krém s obsahom 100% včelieho vosku Vynikajúci  krém s obsahom 100% prírodného včelieho vosku. Prípravok vyživuje a hydratuje prírodnú lícovú a syntetickú useň. Chránia pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Účinné prísady v kréme vyživujú a zvláčňujú ošetrovaný povrch, čí..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Balm Renev 200 ml exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o výrobky z kože čierny Exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o koženú obuv, bundy, kabelky, hladký kožený nábytok. Je vyrobený z najlepších surovín a má konzistenciu bohato vyživujúceho krému, ktorý dokonale oživí farbu povrchu ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Balm Renev 200 ml exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o výrobky z kože číry Exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o koženú obuv, bundy, kabelky, hladký kožený nábytok. Je vyrobený z najlepších surovín a má konzistenciu bohato vyživujúceho krému, ktorý dokonale oživí farbu povrchu a ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Balm Renev 200 ml exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o výrobky z kože hnedý Exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o koženú obuv, bundy, kabelky, hladký kožený nábytok. Je vyrobený z najlepších surovín a má konzistenciu bohato vyživujúceho krému, ktorý dokonale oživí farbu povrchu a..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Balm Renev 200 ml exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o výrobky z kože tmavo hnedý Exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o koženú obuv, bundy, kabelky, hladký kožený nábytok. Je vyrobený z najlepších surovín a má konzistenciu bohato vyživujúceho krému, ktorý dokonale oživí farbu pov..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Balm Renev 200 ml exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o výrobky z kože zelený Exkluzívny balzám na obnovu a starostlivosť o koženú obuv, bundy, kabelky, hladký kožený nábytok. Je vyrobený z najlepších surovín a má konzistenciu bohato vyživujúceho krému, ktorý dokonale oživí farbu povrchu ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Balsam 150 ml čierny renovačný balzám s včelím voskom Vynikajúci renovačný balzám s obsahom včelieho vosku a prírodných tukov. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Dodané tuky vynikajúco chránia prírodnú hladkú useň pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie ..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Balsam 150 ml hnedý renovačný balzám s včelím voskom Vynikajúci renovačný balzám s obsahom včelieho vosku a prírodných tukov. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Dodané tuky vynikajúco chránia prírodnú hladkú useň pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie ú..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Balsam 150 ml neutrálny renovačný balzám s včelím voskom Vynikajúci renovačný balzám s obsahom včelieho vosku a prírodných tukov. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Dodané tuky vynikajúco chránia prírodnú hladkú useň pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalš..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Balsam 150 ml tmavo hnedý renovačný balzám s včelím voskom Vynikajúci renovačný balzám s obsahom včelieho vosku a prírodných tukov. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Dodané tuky vynikajúco chránia prírodnú hladkú useň pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďa..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€