Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o obuv

Starostlivosť o obuv je základným kameňom dlhovekosti a vzhľadu vašich topánok. Ako hovorí príslovie, topánky často hovoria viac o osobe než tisíc slov. Je preto nevyhnutné udržiavať ich v dokonalom stave a chrániť pred... Pokračovať
Kefa na obuv zo semišovej kože tri typy štetín Kefa na obuv je nevyhnutným pomocníkom pre každého, kto chce mať svoju obuv vždy čistú a ako novú. Vďaka kombinácii nylonových štetín, mosadzného drôtu a čiernych tuhých štetín je táto kefa ideálna na odstraňovanie rôznych typov nečistôt. Nylonové šteti..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Kefa na topánky s dávkovačom, Liquid Shoe Brush Kefa na topánky s dávkovačom, Liquid Shoe Brush
Novinka
Kefa na topánky s dávkovačom Predstavujeme vám kefu na topánky, ktorá v sebe spája inováciu a efektivitu, aby vaša obuv vždy vyzerala ako nová. S jej unikátnym dávkovačom na tekutinu a špeciálne navrhnutými štetinami, táto kefa je vaším spojencom v boji proti nečistotám na semišovej a nubukovej obuv..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Worker walker odstraňovanie zápachu v pracovnej a army obuvi - osviežovač obuvi Zažite revolúciu v starostlivosti o obuv s worker walker odour removal pro army Prvotriednym osviežovačom obuvi s objemom 100 ml, ktorý ponúka neprekonateľnú ochranu proti neželaným pachom. Tento výnimočný výrobok, navrh..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Súprava na starostlivosť o obuv Výhody Táto súprava je ideálnym riešením na starostlivosť o semišové a nubukové topánky. Súčasťou je jemná čistiaca guma a kefa s mäkkými štetinami, ktoré efektívne odstraňujú prach a nečistoty, zároveň šetrne zachovávajú kvalitu obuvi. Vhodná na všetky typy semišove..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Súprava na čistenie obuvi - 7 prvkov + puzdro Výhody Komplexná starostlivosť o obuv: Táto súprava poskytuje všetko potrebné na udržiavanie obuvi v dokonalom stave. Kvalitné materiály: Všetky prvky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov pre dlhú životnosť a efektívnu funkčnosť. Elegantné a praktic..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
White Shine biela prémiová leštiaca hubka na kožu Prémiová leštiaca hubka k ošetreniu prírodnej a syntetickej usne. Obsah prírodných olejov a voskov zaručuje dosiahnutie skvelého výsledku pri čistení a leštení obuvi a galantérie. Okamžité čistenie povrchu a vysoký lesk. Praktické prevedenie zaruč..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Vysokokvalitná handrička z microfibry na čistenie a leštenie topánok 30 x 40 cm Vysokokvalitná utierka z mikrovlákna na nanášanie ošetrujúcich krémov a pást a na leštenie. Prípravok stačí naniesť na povrch handričkou, nechať zaschnúť a jemne vyleštiť. Špecifikácie:  typ: handrička na obuv vlas..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Wet Blocker 75 ml bezaerosolová univerzálna impregnácia Vysoko pokročilá ochrana bez aerosólu s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Určené k ochrane nelakovanej prírodnej usn..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Exkluzívna čistiaca kefa so štetinami z bledého kokosového vlasu na obuv veľkosť 18,5 cm Pevné kokosové štetiny čistiacej kefy Lettro® sú ideálne na obnovu silne znečistených topánok do ich pôvodnej podoby. Ergonomický tvar kefy umožňuje veľké pohodlie pri odstraňovaní blata a iných nečistôt. Fré..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Mink Oil 100 ml neutrálny impregnačný olejový krém Výživný olejový ochranný krém s impregnačnými vlastnosťami. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú a zvláčňujú ošetrovaný povrch čím bránia vzniku prasklín. Obnovuje vzhľad olejovanýc..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Self Shine 75 ml čierny tekutý samoleštiaci renovačný prípravok Tekutý renovačný samoleštiaci prípravok s obsahom prírodného včelieho vosku. Leští, ochraňuje a vyživuje ošetrovaný povrch pri zachovaní prirodzenej pružnosti prírodnej a syntetickej usne. Lesk má veľmi dobrú kryciu schopnosť, vďaka ..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Klasická mazačka s bledými štetinami na topánky Klasická pomôcka pre ľudí, ktorí sa starajú o svoju obuv. Uľahčí prvotné nanášanie krému na obuv. Mazačka na rozdiel od handričky a prsta aplikuje rovnomernú vrstvu krému. Špecifikácie: Typ: klasický mazáčik na obuv Vlastnosti: nanášanie krému..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€