Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmeticé príslušenstvo

Ponúkame Vám rôzne kozmetické príslušenstvo bez ktorého sa nezaobíde žiadny kozmetický salón. V našom internetovom obchode máte možnosť si kúpiť produkty ako ohrievač uterákov alebo sterilizátor kozmetických nástrojov. Nemáte čas ísť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti.
Kozmetický uteráčik - vhodný na tvár a dekolt - šedý Kozmetický uteráčik - vhodný na tvár a dekolt - šedý
-24 %
Kozmetický uteráčik - šedý 1 ks #obr2 Kozmetický uteráčik je vhodný na tvár, ruky a dekolt. Rozmer: 34 cm x 34cm Obsah balenia: 1 ks kozmetický uteráčik..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Kozmetický uteráčik - vhodný na tvár, ruky a dekolt
-24 %
Kozmetický uteráčik vhodný na tvár, ruky a dekolt - 1 ks Kozmetický uteráčik je vhodný na tvár, ruky a dekolt. Je vyrobený z príjemného materiálu a je vhodný do kozmetických salónov. Rozmer: 34 cm x 34cm 37 x 16 cm. Obsah balenia: 1 ks kozmetický uteráčik..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Magnetické mihalnice – sada 3 ks Magnetické mihalnice – sada 3 ks
-23 %
Magnetické mihalnice – sada 3 ks Mihalnice sú vyrobené z kvalitného umelého hodvábu. Precízne prevedenie mihalníc umožňuje dosiahnuť krásny a prirodzený efekt. Mihalnice vydržia na oku celý deň, sú vodeodolné a nevyblednú, takže si môžete užívať krásny efekt od rána do večera. Toto riešenie v..
9,20€ 12,00€
Cena bez DPH:7,67€
Plachta z netkanej textílie - 100 ks
-23 %
Plachta z netkanej textílie - 100 ks Plachty z netkanej textílie sa používajú sa na ochranu masážnych, vyšetrovacích a kozmetických lehátok, kresiel a iných povrchov. Vhodné sú pri medovej a čokoládovej masáži, pri peelingoch, zábaloch ako aj pri krátkodobých ošetreniach v zdravotníckych zariaden..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks
-23 %
Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks   Sada profesionálnych hrebeňov na vlasy pozostávajúcich z 5 jedinečných hrebeňov na rozčesávanie a úpravu vlasov. Všetky hrebene boli vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily, z materiálov najvyššej kvality.   Hrebene na vlasy v tejto sade profesionálnych h..
6,60€ 8,60€
Cena bez DPH:5,50€
Zásobník na odličovacie tampóny Zásobník na odličovacie tampóny
-24 %
Zásobník na odličovacie tampóny Elegantná a mimoriadne praktická nádoba na vatové tampóny a vatové tyčinky. Nepostrádateľná v každej kúpeľni a toaletnom stolíku. Vyrobené z odolného, priehľadného plastu. Organizér má otvorenú štrbinu, ktorá uľahčuje vyberanie vatových tampónov. Súčasťou je aj odn..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€