Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmeticé príslušenstvo

Ponúkame Vám rôzne kozmetické príslušenstvo bez ktorého sa nezaobíde žiadny kozmetický salón. V našom internetovom obchode máte možnosť si kúpiť produkty ako ohrievač uterákov alebo sterilizátor kozmetických nástrojov. Nemáte čas ísť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti.
Beautylushh - brúska na nechty s nástavcami  Spĺňa európske normy. Pri výrobe boli použité kvalitné komponenty, ktoré zaručujú dlhoročnú prácu s výrobkom. Súprava okrem brúsky obsahuje stojan, ktorý umožňuje zložiť hlavu počas práce aj po zákroku. Nechýba ani držiak hlavy, ktorý sa dá pripevniť n..
66,30€
Cena bez DPH:55,25€
Beautylushh 21252 - brúska na nechty s nástavcami  Spĺňa európske normy. Pri výrobe boli použité kvalitné komponenty, ktoré zaručujú dlhoročnú prácu s výrobkom. Súprava okrem brúsky obsahuje stojan, ktorý umožňuje zložiť hlavu počas práce aj po zákroku. Nechýba ani držiak hlavy, ktorý sa dá pripe..
66,00€
Cena bez DPH:55,00€
Kozmetický uteráčik - šedý 1 ks #obr2 Kozmetický uteráčik je vhodný na tvár, ruky a dekolt. Rozmer: 34 cm x 34cm Obsah balenia: 1 ks kozmetický uteráčik..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Kozmetický uteráčik vhodný na tvár, ruky a dekolt - 1 ks Kozmetický uteráčik je vhodný na tvár, ruky a dekolt. Je vyrobený z príjemného materiálu a je vhodný do kozmetických salónov. Rozmer: 34 cm x 34cm 37 x 16 cm. Obsah balenia: 1 ks kozmetický uteráčik..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Magnetické mihalnice – sada 3 ks Mihalnice sú vyrobené z kvalitného umelého hodvábu. Precízne prevedenie mihalníc umožňuje dosiahnuť krásny a prirodzený efekt. Mihalnice vydržia na oku celý deň, sú vodeodolné a nevyblednú, takže si môžete užívať krásny efekt od rána do večera. Toto riešenie v..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Plachta z netkanej textílie - 100 ks Plachty z netkanej textílie sa používajú sa na ochranu masážnych, vyšetrovacích a kozmetických lehátok, kresiel a iných povrchov. Vhodné sú pri medovej a čokoládovej masáži, pri peelingoch, zábaloch ako aj pri krátkodobých ošetreniach v zdravotníckych zariaden..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks   Sada profesionálnych hrebeňov na vlasy pozostávajúcich z 5 jedinečných hrebeňov na rozčesávanie a úpravu vlasov. Všetky hrebene boli vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily, z materiálov najvyššej kvality.   Hrebene na vlasy v tejto sade profesionálnych h..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Tréningový nôž motýlik - hrebeň, čierny Skladací cvičný nôž Butterfly s hrebeňom je nezvyčajná vychytávka. Má tupú čepeľ, ktorá zaisťuje úplnú bezpečnosť pre užívateľa a okoloidúcich. Ideálne na tréning. Jednoduché rozloženie jednou rukou. Nôž je vybavený zámkom otvárania a zatvárania. Vlastno..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Tréningový nôž Motýlik, čierny Tento tréningový nôž Motýlik je ideálny na cvičenie bez obáv z porezania rúk. Bezpečná čepeľ bez ostrej hrany a s jemne zahnutým hrotom poslúži nielen pri učení trikov, ale aj pri nácviku sebaobranných techník bez nutnosti používania ochranných rukavíc. Tréningový ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Zásobník na odličovacie tampóny Elegantná a mimoriadne praktická nádoba na vatové tampóny a vatové tyčinky. Nepostrádateľná v každej kúpeľni a toaletnom stolíku. Vyrobené z odolného, priehľadného plastu. Organizér má otvorenú štrbinu, ktorá uľahčuje vyberanie vatových tampónov. Súčasťou je aj odn..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€