Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské batohy

Pre malých dobrodruhov je dôležité mať vhodný a praktický batoh, kde si uskladní všetky potrebné veci, a ktorý bude mať veselý a funkčný dizajn. Doprajte vášmu drobcovi tento doplnok. V našej ponuke nájdete rôznorodé batohy s... Pokračovať
Batoh pre predškoláka žirafa Očarujúci ruksak v modernom štýle so žirafím vzorom určite ukradne srdce každého predškoláka. Toto zvieratko si vaše dieťa zamiluje! Tento batoh sa môže stať obľúbeným maskotom vášho dieťaťa. S radosťou si ho vezme so sebou do školy, na prechádzku do parku alebo na dl..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Predškolský batoh zebra 24 cm plyšový, čierna/červená Predškolský batoh je plyšový batoh s objemom asi 3 L. Detský batoh je šikovný do školy, škôlky alebo niekde na výlet, či už do mesta alebo do prírody. Vďaka rozkošnému dizajnu sa stane najlepším detským kamarátom na všetky cesty. Batoh pre det..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Predškolský batoh flitrový Jednorožec, 18x19 cm, 1,5 L, strieborný Predškolský batoh od FunPlay je skvelý módny doplnok, ktorý určite zaujme každú mladú dámu. Vášmu dieťaťu sa do neho zmestia všetky potrebné veci. Ideálny je do škôlky, školy alebo na výlety. Pohodlné, nastaviteľné ramenné popruhy..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
FunPlay FP-7278 Predškolský batoh 24x7,5x18,5 cm, 3 L, plyšový, ružovo-biely Predškolský batoh od FunPlay je plyšový batoh s objemom asi 3 L. Detský batoh je šikovný do školy, škôlky alebo niekde na výlet, či už do mesta alebo do prírody. Vďaka rozkošnému dizajnu sa stane najlepším detským kamará..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Predškolský batoh KRAVIČKA 24x7,5x18,5 cm, 3 L, plyšový, modrá Predškolský batoh od FunPlay je plyšový batoh s objemom asi 3 L. Detský batoh je šikovný do školy, škôlky alebo niekde na výlet, či už do mesta alebo do prírody. Vďaka rozkošnému dizajnu sa stane najlepším detským kamarátom na všetky ..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Predškolský batoh flitrový Jednorožec 18 x 19 cm, farebný Predškolský batoh od FunPlay je skvelý módny doplnok, ktorý určite zaujme každú mladú dámu. Vášmu dieťaťu sa do neho zmestia všetky potrebné veci. Ideálny je do škôlky, školy alebo na výlety. Pohodlné, nastaviteľné ramenné popruhy vám umož..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Detský batoh modrý macko Očarujúci ruksak v tvare milého medveďa s ušami. Vyrobené s dôrazom na každý detail. Batoh je dodávaný s vodítkom, ktoré vám umožní kontrolovať tempo a smer chôdze vášho dieťaťa. Vaše dieťa si tohto milého miláčika zamiluje! Tento batoh sa môže stať obľúbeným maskotom ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
FunPlay batoh Žirafa žltý/hnedý Predškolský batoh FunPlay je plyšový batoh s objemom asi 3 L. Detský batoh je šikovný do školy, škôlky alebo niekde na výlet, či už do mesta alebo do prírody. Vďaka rozkošnému dizajnu sa stane najlepším detským kamarátom na všetky cesty. Batoh pre deti má dve vreck..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€