Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pre psov

Chladiaca podložka pre psa / mačku Chladiaca podložka pre psa alebo mačku pomáha regulovať telesnú teplotu vášho domáceho maznáčika v horúcich dňoch. Funguje bez ďalšieho zdroja chladenia a bez prístupu k obslužným programom! Rohož ochladzuje zviera pri kontakte s telom a pracuje niekoľko hodín (po..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Chladiaca podložka pre psa 70 x 55 cm, modrá Chladiaca podložka pre psa alebo mačku pomáha regulovať telesnú teplotu vášho miláčika v horúcich dňoch. Funguje bez dodatočného zdroja chladenia a udržuje teplotu o niekoľko stupňov nižšiu ako je teplota okolia. Podložka ochladzuje zviera kontakto..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky 023 Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky 023
Top
Elektronický neviditeľný plot pre psov, mačky Elektronický systém oplotenia psa vám umožní určiť oblasť, v ktorej sa pes môže pohybovať a ktorým miestam sa vyhnúť. Toto sa volá neviditeľný plot (kábel je zakopaný pod zemou) je možné ho umiestniť napríklad do záhrady a na samostatné miesta, ako je..
35,40€
Cena bez DPH:29,50€
Elektronický ultrazvukový odpudzovač psov  Zariadenie pre psov na utíšenie pretrvávajúceho štekania. Pri detekcii štekania zariadenie automaticky vydáva vysoké zvuky nepočuteľné pre ľudské ucho, ale dráždivé pre psov. Keď štekanie prestane, zariadenie sa vypne. Zariadenie má 2 stupne ostražitost..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Odstraňovač zvieracích chlpov Milovníci všetkých štvornohých maznáčikov vedia, že chlpy sú skrátka všade a dostať ich dole z niektorých povrchov je niekedy poriadny oriešok. Nemáte dobré skúsenosti s valčekmi a rôznymi druhmi kief? Tento samočistiaci odstraňovač chlpov je skvelým riešením.     S..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Priechodné dvierka pre mačky a psov - čierna labka Ak máte neposedného psíka, alebo mačičku, či jednoducho chcete poskytnúť domácemu miláčikovi čo najviac voľnosti, mohli by ste sa zamyslieť nad kúpou sieťových dverí s prechodovými dvierkami. Ponúkame vám sieťové dvere s prechodovými dvierkami..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Sáčky na psie exkrementy 4 x 15 ks Odteraz už po psíkovi bez problémov upracete a zabezpečíte tak čistotu zelených plôch pri prechádzkach. Sáčky sú veľmi tesné, a zároveň mimoriadne odolné proti roztrhnutiu. Rolka je malá, zmestí sa do každého vrecka aj malej kabelky. Sada obsahuje 4 rolky vrecúš..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Skladací bazén pre psov 100 x 30 cm, sivo-modrý Skladací bazén pre psov 100 x 30 cm, sivo-modrý
Novinka
Bazén pre psov je skvelým riešením pre zvieratá najmä v horúcich dňoch   Bazén pre psov je možné využiť nielen ako ochladzovacie zariadenie počas horúcich dní, ale aj ako vaňu na kúpeľ vášho miláčika. Poslúži aj ako ohrádka napríklad pri fyzickej rehabilitácii domáceho maznáčika a pri každodennej ..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Toaleta pre psov - Puppy Potty Pad Toaleta pre psov je praktická pomôcka do interiéru. Pomáha pri učení šteniatok na čistotnosť ale môže slúžiť aj ako trvalá toaleta pre malých psov. Moč prúdi cez umelý trávnik a mriežku do tácky. Ak váš pes trávi veľa času sám zatvorený v byte, je táto psia toa..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Trixie reflexná vesta pre psa - neónovožltá L Bezpečnostná vesta pre psov je neónovožltá a má reflexné okraje a labku neónovo sivej. Používanie reflexnej vesty pri venčení výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho psa. Vesta je nastaviteľná na bruchu a krku pomocou suchého zipsu. Neobmedzuje psa v pohybe...
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Trixie reflexná vesta pre psa - neónovožltá XL Bezpečnostná vesta pre psov je neónovožltá a má reflexné okraje a labku neónovo sivej. Používanie reflexnej vesty pri venčení výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho psa. Vesta je nastaviteľná na bruchu a krku pomocou suchého zipsu. Neobmedzuje psa v pohybe..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Trixie reflexná vesta pre psa - neónovožltá XS Bezpečnostná vesta pre psov je neónovožltá a má reflexné okraje a labku neónovo sivej. Používanie reflexnej vesty pri venčení výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho psa. Vesta je nastaviteľná na bruchu a krku pomocou suchého zipsu. Neobmedzuje psa v pohybe..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€