Hlavné menu
Produkty v košíku

Generátory ozónu

Maximálna hygiena, sviežosť a najlepšia sterilizácia povrchov, to dokážu generátory ozónu z našej ponuky. Tieto výkonné zariadenia generujú ozón, ktorý účinne ničí baktérie, vírusy, plesne a nepríjemné pachy vo vašom... Pokračovať
Generátor ozónu 400 mg/h Generátor ozónu je moderné zariadenie určené na osvieženie a čistenie vzduchu a vody. Prístroj je mimoriadne užitočný a praktický pre každého, kto chce urobiť pozitívne zmeny vo svojom prostredí a starať sa o zdravie svojich blízkych. Je ideálny na odstránenie baktéri..
25,10€
Cena bez DPH:20,92€
Generátor ozónu 28 000 mg/h – dokonale vyčistí, zabíja baktérie a vírusy, osviežuje Generátor ozónu sa primárne používa na čistenie a osvieženie vzduchu. Vytvára ozón, ktorý reaguje s baktériami a mikroorganizmami a ničí ich. Generátor ozónu možno použiť aj na trvalé odstránenie nepríjemných než..
47,00€
Cena bez DPH:39,17€
Generátor ozónu Renew Force 48g/h Generátor ozónu Renew Force 48g/h
Novinka
Generátor ozónu 48 000 mg/h – dokonale vyčistí, zabíja baktérie a vírusy, osviežuje Generátor ozónu sa primárne používa na čistenie a osvieženie vzduchu. Vytvára ozón, ktorý reaguje s baktériami a mikroorganizmami a ničí ich. Generátor ozónu možno použiť aj na trvalé odstránenie nepríjemných než..
50,50€
Cena bez DPH:42,08€
Renew Force ozónový generátor 60g/h 110W - čistič vzduchu, dezinfekcia ozónom Ozonizácia je jedným z najúčinnejších spôsobov boja proti baktériám a vírusom. Odstraňuje ich nielen zo vzduchu, ale aj zo všetkých druhov povrchov, na ktorých by sa mohli usadiť. Prístroj zaručuje takmer 100% účinnosť..
57,00€
Cena bez DPH:47,50€
Renew Force ozónový generátor 60g/h 120W - čistič vzduchu, dezinfekcia ozónom, časovač 120 min.  Ozonizácia je jedným z najúčinnejších spôsobov boja proti baktériám a vírusom. Odstraňuje ich nielen zo vzduchu, ale aj zo všetkých druhov povrchov, na ktorých by sa mohli usadiť. Prístroj zaručuje t..
66,80€
Cena bez DPH:55,67€
Generátor ozónu 60 000 mg/h – dokonale vyčistí, zabíja baktérie a vírusy, osviežuje Generátor ozónu sa primárne používa na čistenie a osvieženie vzduchu. Vytvára ozón, ktorý reaguje s baktériami a mikroorganizmami a ničí ich. Generátor ozónu možno použiť aj na trvalé odstránenie nepríjemných než..
64,00€
Cena bez DPH:53,33€