Hlavné menu
Produkty v košíku

Výcvik psa

Zobraziť podkategórie
Elektronický výcvikový obojok Elektronický výcvikový obojok
-23 %
Elektronický výcvikový obojok Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Zariadenie má dosah až 200 metrov, čo ho robí mimoriadne užitočným. Zvuk, svetlo, vibrácie a statický elektrický korekčný impulz vám umož..
20,60€ 26,80€
Cena bez DPH:17,17€
Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním
-23 %
Moderný vodotesný výcvikový obojok pre psov s diaľkovým ovládaním Rozsah goliera dosahuje až 800 m, takže sa nemusíte obávať, že zariadenie prestane správne fungovať, keď prejdete na krátku vzdialenosť. Proces pripájania prijímačov s diaľkovým ovládaním je veľmi rýchly a jednoduchý. Vďaka silikó..
35,30€ 45,90€
Cena bez DPH:29,42€
Vodeodolný elektrický obojok proti štekaniu TC-001 Vodeodolný elektrický obojok proti štekaniu TC-001
-23 %
Elektronický vodeodolný LED obojok proti štekaniu s LCD displejom Vodotesný LED obojok proti štekaniu Váš pes stále šteká a nedá vám spať? Skvelým riešením môže byť protištekací obojok. Videli ste už veľa podobných produktov na iných aukciách a zaujímalo vás, či neublížia vášmu miláčikovi? Náš..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€