Hlavné menu
Produkty v košíku

Výcvik

Ak máte malé šteniatko a chcete ho naučiť základné povely, alebo váš pes prejavuje známky neželaného správania, ktoré chcete vyriešiť, máme pre vás riešenie. Pomôžte svojmu psovi rozvíjať dobré správanie a zručnosti pomocou... Pokračovať
Hygienické podložky pre zvieratá 60 x 60cm, 40ks Univerzálne - hygienické vložky sú spoľahlivé a ideálne pre výcvik zvierat. Dobre fungujú u šteniatok, ako aj u starších chorých psov. Hygienické vložky je možné použiť aj nielen pre psov, ale aj mačky a dokonca aj králiky. Základné nátery sú v..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Elektrický výcvikový obojok pre psov Pilot, 800m na diaľkové ovládanie, vodotesný Obojok je bezpečný pre vášho psa. Vďaka silikónovým prelisom sa nemusíte báť, že obojok spôsobí odreniny či podráždenie pokožky vášho miláčika. Obojok je vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti určený pre malých aj veľ..
36,40€
Cena bez DPH:30,33€
Hygienické prebaľovacie podložky pre zvieratá, 100ks Univerzálne - hygienické vložky sú spoľahlivé a ideálne pre výcvik zvierat. Dobre fungujú u šteniatok, ako aj u starších chorých psov. Hygienické vložky je možné použiť aj nielen pre psov, ale aj mačky a dokonca aj králiky. Vysoká sacia schopno..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Obojok proti štekaniu pre psa Účinné riešenie proti štekaniu psa. Nastaviteľná citlivosť umožňuje pohodlné nastavenie pre Vášho štvornohého miláčika. Prístroj reaguje na vibráciu hrtanu psa, štekot iného psa teda prístroj neaktivuje a Váš pes nebude karhaný za vytie alebo štekot. Obojok je v..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Hygienické podložky pre zvieratá 60 x 90 cm, 20 ks Tieto hygienické podložky sú ideálne pre vášho domáceho miláčika. Sú vyrobené zo savého materiálu, ktorý neprepúšťa vlhkosť, zaručujú, že vaša podlaha zostane suchá a čistá. Všetky okraje podložky sú starostlivo utesnené, aby sa predišlo zatekan..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Reflexné výcvikové vodítko pre veľkých psov 5 m, čierne Vodítko má dĺžku až 5 metrov a je vyrobené z pevného polypropylénového lana. Priemer lana je až 12 mm. Vodítko je teda dostatočne dlhé na to, aby ste sa mohli so psom voľne prechádzať. Jeho dĺžku navyše ľahko skrátite omotaním lana okolo ruk..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Obojok proti štekaniu pre psa B801, sivý Ak si lámete hlavu nad tým, ako efektívne naučiť svojho psa, aby bol jeho štekot pokojný a pod kontrolou, máme pre vás ideálne riešenie. Elektrický výcvikový obojok sa automaticky aktivuje zvukom štekania. Každý milovník psov dokonale chápe, že štekanie j..
43,30€
Cena bez DPH:36,08€
Unikátna podložka na výcvik psa Ide o unikátnu podložku na výcvik psa, ktorá umožňuje vášmu psovi nájsť občerstvenie alebo malé hračky ukryté v podložke. Pomáha trénovať čuch vášho psa, spotrebovať energiu vášho psa a schudnúť. Udržujte svojho psa zamestnaného a vyhnite sa tomu, aby sa váš pes nu..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Vrecko na pamlsky a krmivo pre psa 13 x 4 x 9 cm Vrecko na pamlsky a krmivo je nepostrádateľná vec pre každého majiteľa psa. Vrecko sa dá veľmi jednoducho pripevniť na opasok nohavíc, takže budeme mať lepší prístup k obľúbeným maškrtám vášho miláčika na prechádzkach alebo pri výcviku.  Vreck..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Elektronický výcvikový obojok Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Zariadenie má dosah až 200 metrov, čo ho robí mimoriadne užitočným. Zvuk, svetlo, vibrácie a statický elektrický korekčný impulz vám umož..
21,50€
Cena bez DPH:17,92€
Elektrický obojok pre psa proti štekaniu K718, čiernomodrý  Elektrický automatický protištekací obojok je najnovším tréningovým riešením pre psov všetkých plemien. Zariadenie je vybavené citlivým senzorom, ktorý rozpozná, kedy váš pes šteká a reaguje vyslaním príslušného impulzu. Týmto spôsobom ..
35,30€
Cena bez DPH:29,42€
Hygienické podložky pre zvieratá 45 x 60cm, 50ks Univerzálne - hygienické vložky sú spoľahlivé a ideálne pre výcvik zvierat. Dobre fungujú u šteniatok, ako aj u starších chorých psov. Hygienické vložky je možné použiť aj nielen pre psov, ale aj mačky a dokonca aj králiky. Základné nátery sú v..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€