Hlavné menu
Produkty v košíku

Mobil príslušenstvo

Adaptér - nabíjačka typ C 20W Zariadenie je vybavené 20W PD rýchlonabíjaním, 60% batérie sa nabije za 30 minút - 3-krát rýchlejšie ako bežne. Nabíjačka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov ABS + PC, je odolná, nárazuvzdorná, tepelne a ohňovzdorná. Malé rozmery, vhodné na použitie doma, v ka..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Bezdrôtová nabíjacia stanica Ak nabíjate každé zariadenie samostatne, je to dosť chaotické. Káble sa začínajú zamotávať, neviete, ktorý kábel je na čo a čo je najhoršie – nabíjacie adaptéry zaberajú všetky zásuvky! Je čas s tým skoncovať a zaobstarať si najnovšiu bezdrôtovú nabíjačku. Nabíjajú s..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Bezdrôtová nabíjačka A20 Kompatibilita: Samsung Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 Edge Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 Plus Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9 Plus Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 9 ..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Bezdrôtová nabíjačka - Fast Charge 15W Indukčná nabíjačka je bezdrôtová nabíjačka, ktorá vám umožní pohodlne a rýchlo nabíjať váš telefón. Zariadenie je malých rozmerov, takže ho jednoducho položíte na pracovný stôl a už sa nemusíte báť zamotaného kábla. Výrobok je pevný a vyrobený z najkvalit..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Bezdrôtová stojanová nabíjačka Q800 Moderná stojanová bezdrôtová nabíjačka pre všetky telefóny podporujúce bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi. Pre nabíjanie stačí telefón na podložku len položiť. Pre telefóny, ktoré nemajú zabudované bezdrôtové nabíjanie, je možné využiť prijímač pre Android/iPh..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Dátový kábel s konektorom lightning pre iPhone   Dátový USB kábel s konektorom Lightning, ktorý je kompatibilný so zariadeniami Apple, ponúka bezproblémovú synchronizáciu a nabíjanie. Jeden kábel na všetko? Obojstranná konštrukcia sa o to postará. Na jednej strane kábla nájdete zakončenie USB kon..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Dátový kábel typ-C biely 1m 2A Dátový kábel je obdarený male konektormi USB-C. Čo sa dĺžky týka, prepojovací kábel meria celkovo 1 m. Tento typ môžete zaradiť medzi rozhrania, ktoré umožňujú prepojenie väčšiny zariadení disponujúcich zodpovedajúcimi konektormi. Oplet prepojovacieho dátového kábla..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, čierne Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškria..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hliníkové dotykové pero, čierne Toto dotykové pero je vhodné pre všetky digitálne zariadenia s dotykovou obrazovkou. Vyrobené je z prvotriedneho hliníkového materiálu, odolného pri používaní. Klipový dizajn pre ľahké prenášanie. Pero má mäkký gumový hrot, ktorý vám nepoškriabe displej. Dotyko..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hliníkové dotykové pero, zlaté Toto dotykové pero je vhodné pre všetky digitálne zariadenia s dotykovou obrazovkou. Vyrobené je z prvotriedneho hliníkového materiálu, odolného pri používaní. Klipový dizajn pre ľahké prenášanie. Pero má mäkký gumový hrot, ktorý vám nepoškriabe displej. Dotykov..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hliníkový statív 100 cm s bluetooth ovládačom Teleskopický univerzálny statív na telefón s univerzálnym závitom, teleskopickými nohami a rotačnou hlavou. Určený je pre takmer všetky mobilné telefóny. Konce nôh sú pokryté gumovou vrstvou, čo zamedzuje šmýkaniu a zaručí stabilitu aj na klzkých či h..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežných ochra..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€