Hlavné menu
Produkty v košíku

Ručné

Naša ponuka produktov v tejto kategórii ponúka ručné prístroje na masáž individuálnych partií, a všetky sú navrhnuté tak, aby poskytovali cieľovú terapiu pre rôzne časti tela. S ich pomocou môžete sami jednoducho a efektívne... Pokračovať
Elektrická čistiaca masážna kefa na telo - Spinning Spa Brush 5in1 Novinka Spinning Spa Brush je čistiaca sprchová jednotka, ktorá omladzuje Vašu pokožku a upokojuje Vaše telo pomocou jemne sa otáčajúcich hlavíc.              Spinning Spa Brush zapracuje Vaše obľúbené mydlo alebo telový gél do poko..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Ručný masážný prístroj so 6 vymeniteľnými hrotmi Ručný masér s vymeniteľnými hlavicami je v súčasnosti jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na trhu. Produkt sa používa predovšetkým na regeneráciu svalov, odbúravanie stresu a napätia a relaxáciu. Pomôže utíšiť bolestivé následky silového ..
31,40€
Cena bez DPH:26,17€
Vibračný masážny prístroj 9 v 1 na chudnutie Zariadenie je ideálne pre akýkoľvek druh masáže. Masážny prístroj na chudnutie 9 v 1 má mnoho užitočných funkcií na zlepšenie zdravia a pohody. Zariadenie vám pomôže schudnúť a odstrániť nahromadené tukové tkanivo a tiež odstráni silnú a chronickú bole..
25,30€
Cena bez DPH:21,08€
Elektrická vákuová čínska banka s infra so vstavaným motorčekom na podtlak, na USB kábel Elektrická vákuová čínska banka s infra so vstavaným motorčekom na podtlak, na USB kábel
Top
Úžasná elektrická vákuová čínska banka s infračerveným ohrevom - váš nový spoločník pre relaxáciu a osvieženie Revitalizujte svoje telo s neodolateľnou inováciou Elektrickou masážnou bankou, ktorá prináša kombináciu hrejivej masáže a pohodlia. Zabudnite na bežné bankové masáže a vstúpte do sveta mo..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Úžasná elektrická vákuová čínska banka s ohrevom Revitalizujte svoje telo s neodolateľnou inováciou Elektrická čínska banka dokonale imituje klasické vákuové bankovanie. V porovnaní s klasickou bankou je úplne bezpečná a rovnako účinná. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou masáže (3 stupne) a rež..
28,00€
Cena bez DPH:23,33€
Masážny prístroj na telo s dlhou rukoväťou YT-1708AL Výnimočný masážny prístroj na účinnú a samostatnú masáž chrbta a ďalších častí tela. S dlhou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlný dosah na napäté svaly po celom tele. Výhody: Multifunkčný a výkonný: 11 masážnych programov a 7 úrovní intenzity ..
26,20€
Cena bez DPH:21,83€
Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone
Top
Masážny prístroj na telo Relax Tone Prístroj Relax and Tone je skvelým pomocníkom na odstránenie celulitídy a prebytočného tuku. Doprajte si každodennú masáž s Relax & Tone v pohodlí domova. Tento úžasný masážny prístroj vám poskytne komfort a relax pri 4 rôznych masážnych nadstavcoch. Relax & Tone ..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Silikónová masážna kefka do kúpeľa Kefa do kúpeľa na telo je dokonalý prístroj, ktorý kombinuje kefu do kúpeľa a telový masážny prístroj. Má ultra jemné silikónové výstupky, ktoré prenášajú pulzácie na pokožku, vďaka čomu masér prečistí, osvieži a uvoľní vaše telo. Kefka, ktorá slúži na umývanie ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Masážne elektrické škrabadlo USB, ružové Masážny prístroj hlavy je účinný pri uvoľnení namáhaných svalov, zmiernení bolestí hlavy a migrén. Je ľahký a prenosný - môžete si ho vziať do práce, na schôdzku, na výlet. Je jednoduchý a ľahko sa používa.Masér je možné zapnúť a môžete si užívať jemnú, vi..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Masážny prístroj na oči - očná masáž Naše oči sú nadmieru využívané pri celodennej práci pri počítači, a činnostiach ako je čítanie a písanie. Odpočinok a relaxácia je veľmi dôležitá pre naše oči a pre dobrý zrak. Masážny prístroj na oči kombinuje magnetické a mechanické pôsobenie na dôležité aku..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Revolučná elektrická čínska banka s infračerveným ohrievaním a vstavanou batériou Objavte dokonalý spôsob masáže s touto modernou bankou, ktorá vám prinesie výhody klasických vákuových bánok bez rizika otvoreného plameňa. So svojím vstavaným akumulátorom s kapacitou 1200mAH vám poskytne dlhotrvaj..
17,20€
Cena bez DPH:14,33€
Elektrický bezdrôtový masážny prístroj so vstavanou batériou na tvár a telo, Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha na masírovanie rôznych častí tela má až 9 rôznych masážnych režimov a praktickú zabudovanú riadiacu jednotku na jednoduc..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€