Hlavné menu
Produkty v košíku

Ručné

Naša ponuka produktov v tejto kategórii ponúka ručné prístroje na masáž individuálnych partií, a všetky sú navrhnuté tak, aby poskytovali cieľovú terapiu pre rôzne časti tela. S ich pomocou môžete sami jednoducho a efektívne... Pokračovať
Čínske banky vákuové s elektrickým čerpadlom 12ks Čínske banky sú klasifikované ako akupunktúrne techniky. Manipulácia s nimi v akupresúrnych bodoch umožňuje vďaka špecifickej stimulácii pravých mozgových centier najvyššiu efektivitu ošetrenia. Pozitívny efekt používania čínskeho bankovania v..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Elektrická čínska banka s infra a vstavaným akumulátorom 1200mAH Revolučná elektrická čínska banka s infračerveným ohrievaním! Objavte dokonalý spôsob masáže s touto modernou bankou, ktorá vám prinesie výhody klasických vákuových bánok bez rizika otvoreného plameňa. So svojím vstavaným akumul..
17,20€
Cena bez DPH:14,33€
Elektrická vákuová masážna banka s infračerveným svetlom, čierna Elektrická masážna banka s funkciou hrejivej masáže dokonale imituje klasickú bankovú masáž. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou práce a dvoma režimami prevádzky. Jednoduché ovládanie pomocou dotykových tlačidiel. Táto vynikajúc..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Elektrický bezdrôtový masážny prístroj so vstavanou batériou na tvár a telo, Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha Kompaktný bezdrôtový masážny prístroj Gua Sha na masírovanie rôznych častí tela má až 9 rôznych masážnych režimov a praktickú zabudovanú riadiacu jednotku na jednoduc..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Vibračný masážny prístroj 9 v 1 na chudnutie Zariadenie je ideálne pre akýkoľvek druh masáže. Masážny prístroj na chudnutie 9 v 1 má mnoho užitočných funkcií na zlepšenie zdravia a pohody. Zariadenie vám pomôže schudnúť a odstrániť nahromadené tukové tkanivo a tiež odstráni silnú a chronickú bole..
25,20€
Cena bez DPH:21,00€
Inteligentné masážne okuliare Bluetooth s vyhrievaním Masažne okuliare možno zložiť o 180° pre ľahké prenášanie. Nastaviteľná čelenka - tkanina mäkká na dotyk, pohodlné nosenie, pás je elastický a nastaviteľný. Je ergonomicky navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym veľkostiam a tvarom hlavy. Vhodné p..
37,00€
Cena bez DPH:30,83€
Masážne elektrické škrabadlo USB, ružové Masážny prístroj hlavy je účinný pri uvoľnení namáhaných svalov, zmiernení bolestí hlavy a migrén. Je ľahký a prenosný - môžete si ho vziať do práce, na schôdzku, na výlet. Je jednoduchý a ľahko sa používa.Masér je možné zapnúť a môžete si užívať jemnú, vi..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Masážny prístroj na oči - očná masáž Naše oči sú nadmieru využívané pri celodennej práci pri počítači, a činnostiach ako je čítanie a písanie. Odpočinok a relaxácia je veľmi dôležitá pre naše oči a pre dobrý zrak. Masážny prístroj na oči kombinuje magnetické a mechanické pôsobenie na dôležité aku..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone
Top
Masážny prístroj na telo Relax Tone Prístroj Relax and  Tone je skvelým pomocníkom na odstránenie celulitídy a prebytočného tuku. Doprajte si každodennú masáž s Relax & Tone v pohodlí domova. Tento úžasný masážny prístroj vám poskytne komfort a relax pri 4 rôznych masážnych nadstavcoch. Relax & Tone..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Masážny prístroj na telo s dlhou rukoväťou YT-1708AL Výnimočný masážny prístroj na účinnú a samostatnú masáž chrbta a ďalších častí tela. S dlhou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlný dosah na napäté svaly po celom tele. Výhody: Multifunkčný a výkonný: 11 masážnych programov a 7 úrovní intenzity ..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€
Ručný masážny prístroj proti celulitíde SQ-100 Trápi Vás celulitída a ochabnutá koža? Máme pre Vás skvelý masážny prístroj, ktorý Vám pomôže uvoľniť svaly, znížiť únavu a podporiť krvný obeh. Jednoducho s týmto prístrojom si dokážete sami a ľahko pomasírovať tie časti tela, ktoré len chcete. Vl..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Ručný masážný prístroj so 6 vymeniteľnými hrotmi Ručný masér s vymeniteľnými hlavicami je v súčasnosti jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na trhu. Produkt sa používa predovšetkým na regeneráciu svalov, odbúravanie stresu a napätia a relaxáciu. Pomôže utíšiť bolestivé následky silového ..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€