Hlavné menu
Produkty v košíku

Ručné masážne prístroje

Elektrická vákuová masážna banka s infračerveným svetlom, čierna Elektrická masážna banka s funkciou hrejivej masáže dokonale imituje klasickú bankovú masáž. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou práce a dvoma režimami prevádzky. Masážna banka má vstavanú vysokokapacitnú batériu pre dlhú pracovnú ..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Vibračný masážny prístroj 9 v 1 na chudnutie Zariadenie je ideálne pre akýkoľvek druh masáže. Masážny prístroj na chudnutie 9 v 1 má mnoho užitočných funkcií na zlepšenie zdravia a pohody. Zariadenie vám pomôže schudnúť a odstrániť nahromadené tukové tkanivo a tiež odstráni silnú a chronickú bole..
24,60€
Cena bez DPH:20,50€
Inteligentné masážne okuliare Bluetooth s vyhrievaním Masažne okuliare možno zložiť o 180° pre ľahké prenášanie. Nastaviteľná čelenka - tkanina mäkká na dotyk, pohodlné nosenie, pás je elastický a nastaviteľný. Je ergonomicky navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym veľkostiam a tvarom hlavy. Vhodné p..
49,60€
Cena bez DPH:41,33€
Masážny prístroj na očné okolie a tvár Tento mini masážny prístroj pomáha zmierniť únavu očí. Zvyšuje pružnosť tváre a pokožky tváre, podporuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus pokožky, spomaľuje proces starnutia pokožky. Vlastnosti a špecifikácia: Vodotesný Vhodný pre oči a tvár na zníženie ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Masážna rukavica na telo a celulitídu Masážna rukavica na telo je skvelý spôsob, ako relaxovať doma, v práci alebo na cestách. Rukavicu je možné použiť na sucho, v sprche alebo s použitím krémov a olejov. Je ideálna na masáž celého tela. Špecifikácie: vysoko kvalitné spracovanie ergonomický ..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Masážny prístroj na oči - očná masáž Naše oči sú nadmieru využívané pri celodennej práci pri počítači, a činnostiach ako je čítanie a písanie. Odpočinok a relaxácia je veľmi dôležitá pre naše oči a pre dobrý zrak. Masážny prístroj na oči kombinuje magnetické a mechanické pôsobenie na dôležité aku..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Masážny prístroj na telo Vyskúšajte masážny prístroj, ktorý  je skvelým pomocníkom na odstránenie celulitídy a prebytočného tuku. Masážny prístroj Manipol Body Vám poskytne komfort a relax pri 4 rôznych masážnych nadstavcoch. Účinne upokojí vaše boľavé svaly a zároveň vám pomôže schudnúť. Prístr..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone Masážny prístroj na telo - Relax and spin tone
Top
Masážny prístroj na telo Relax Tone Prístroj Relax and  Tone je skvelým pomocníkom na odstránenie celulitídy a prebytočného tuku. Doprajte si každodennú masáž s Relax & Tone v pohodlí domova. Tento úžasný masážny prístroj vám poskytne komfort a relax pri 4 rôznych masážnych nadstavcoch. Relax & Tone..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Masážny prístroj na telo proti celulitíde s infra svetlom + 4 hlavice   Profesionálny lipomodelingový systém efektívne bojuje s celulitídou, tvaruje postavu a odstraňuje tzv. Pomarančovú kožu. Tajomstvo spočíva v kruhovom pohybe masážnej špičky, ktorý napodobňuje pohyby rúk skúseného maséra. Masáž t..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Neckline Slimmer - prístroj na odstránenie dvojitej brady Neckline Slimmer je revolučná novinka pre boj s druhou bradou! Len za 2 minúty denne jednoduchého cvičenia sa môžete zbaviť dvojitej brady a mať opäť krásny krk. Svetovo patentovaný revolučný prístroj je veľmi jednoduchý a pritom malý, m..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Ručný masážny prístroj proti celulitíde SQ-100 Trápi Vás celulitída a ochabnutá koža? Máme pre Vás skvelý masážny prístroj, ktorý Vám pomôže uvoľniť svaly, znížiť únavu a podporiť krvný obeh. Jednoducho s týmto prístrojom si dokážete sami a ľahko pomasírovať tie časti tela, ktoré len chcete. Vl..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Ručný masážný prístroj so 6 vymeniteľnými hrotmi Ručný masér s vymeniteľnými hlavicami je v súčasnosti jedným z najvýkonnejších masážnych prístrojov na trhu. Produkt sa používa predovšetkým na regeneráciu svalov, odbúravanie stresu a napätia a relaxáciu. Pomôže utíšiť bolestivé následky silového ..
37,00€
Cena bez DPH:30,83€