Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitness podložky

K rôznym fitness cvikom a cvičeniam potrebujeme pohodlnú podložku, aby sme cviky mohli vykonať bezchybne. Chrbát a chrbtica sú pod extra zaťažením, preto je dôležité, aby podložka bola dostatočne kvalitná a aby pomohla v predchádzaní bolesti a zraneniu. Fitness podložka je vhodná na aerobik, jógu a pod.
Fitness podložka na cvičenie 181 x 62 cm čierna Podložka je vyrobená z nepremokavej tlmiacej peny NBR, počas cvičenia môže naše telo cvičiť bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Podložka je hrubá - do 1 cm, hrubšia podložka poskytuje viac pohodlia nášmu telu a kĺbom a umožňuje bezbolestné a príje..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Fitness podložka na cvičenie 183 x 61 cm modrá Podložka je vyrobená z nepremokavej tlmiacej peny NBR, počas cvičenia môže naše telo cvičiť bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Podložka je hrubá - do 1 cm, hrubšia podložka poskytuje viac pohodlia nášmu telu a kĺbom a umožňuje bezbolestné a príjem..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Fitnes podložka na jogu s potlačou a popisom jogových polôh, 173x61cm, čierna Fitness podložka na jogu, je z oboch strán protišmyková. Môžete na nej cvičiť v rôznych polohách bez rizika pošmyknutia a zranenia. Podložka na cvičenie je vyrobená z mäkkého PVC materiálu s hrúbkou 0,6 cm, počas použív..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Penová kocka na jogu 23 x 16 x 8 cm čierna Stabilizačná kocka na kondičné cvičenia je jednoduchá, ale mimoriadne užitočná vec, ktorá výrazne uľahčí ich vykonávanie. Je vyrobená z veľmi pružného a stabilného materiálu - EVA peny. Vďaka tomu sa s ňou dá cvičiť v akejkoľvek polohe (v stoji, v ľahu a..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€