Hlavné menu
Produkty v košíku

Podložky, valce

Správne podložky a valce sú dôležité pre vaše pohodlie a bezpečnosť počas cvičenia. Ponúkame vám na výber z rôznych druhov podložiek, ktoré vám pomôžu pohodlne vykonávať napríklad jogu či pilates, kocky na pomoc pri... Pokračovať
Fitness masážny EPP valec Regenerácia v športe je veľmi dôležitá, a preto by ju športovci nemali podceňovať. Masážna valec sa postará o vaše napäté a unavené svaly po intenzívnej fyzickej námahe. Masírovaním povrchu danej svalovej časti urýchľujete regeneračný proces a zvyšujete krvný obeh. Masá..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Podložka na cvičenie s taškou Mat TPE, oranžovo ružová Cvičebná podložka poskytuje vynikajúcu kvalitu, pohodlie a odolnosť vďaka inovatívnemu materiálu TPE. Vďaka jej ekologickej povahe a jednoduchej údržbe je ideálnou voľbou na intenzívny tréning. Súčasťou súpravy je taška na cvičebnú podložku. Puz..
37,90€
Cena bez DPH:31,58€
Fitness sada balančná podložka a kettlebell Bosu Premium Tento balík obsahuje všetko, čo potrebujete na posilnenie svojho tela a snahu o lepšiu kondíciu! Balančná podložka: Ide o všestranný tréningový nástroj, ktorý pomáha zlepšovať rovnováhu, koordináciu a svalovú silu. Je ideálna pre začiatoční..
146,80€
Cena bez DPH:122,33€
Sada dvoch protišmykových podložiek na domáci tréning Výhody: Zvýšená stabilita a kontrola: Tieto podložky sú navrhnuté špeciálne pre cvičenia ako joga, kde je potrebná presnosť a kontrola nad každým pohybom. Ochrana kĺbov: S ich pomocou chránite svoje lakte a kolená pri náročných cvikoch na po..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Kruh na jógu - 32,5cm Kruh na jógu je výborným doplnkom na cvičenie jógy, strečing a zahrievanie svalov. Uľahčí vám náročnejšie naťahovacie cviky a pomôže vám zlepšiť celkovú ohybnosť a flexibilitu. Kruhový tvar dobre pracuje s kontúrami vášho tela a poskytuje tak prirodzenú oporu v zložitejších ..
22,70€
Cena bez DPH:18,92€
Tréningová sada Eva, 1 senzomotorický vankúš, 1 valec Cvičebná sada so senzomotorickým vankúšom a valcom EVA - optimálna voľba pre zdravie a kondíciu. Tréningová sada je ideálnym riešením pre každého, kto sa stará o svoje telo a chce využívať výhody tréningu, rehabilitácie a každodenného uvoľňovania..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor beach Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosk..
122,70€
Cena bez DPH:102,25€
Fitness sada Pink Panther, 1 senzomotorický vankúš, 1 gumový expander, 3 expandery Naša fitnes súprava Pink Panther je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia zdravý životný štýl a chcú sa starať o svoju postavu! Súprava obsahuje rôzne výrobky na všestranné cvičenie. Senzomotorický vankúš s pump..
43,20€
Cena bez DPH:36,00€
Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
51,50€
Cena bez DPH:42,92€
Podložka na cvičenie s otvormi Mat Holes, hrúbka 1,5 cm, čierna Cvičebná podložka z vysokokvalitného materiálu NBR je povinnou výbavou každého, kto sa chce starať o svoje zdravie a kondíciu. Táto podložka, ktorá predstavuje jedinečné vlastnosti a funkcie, poskytuje nielen pohodlie počas cvičenia, al..
19,60€
Cena bez DPH:16,33€
Fitness podložka na cvičenie 181 x 62 cm čierna Podložka je vyrobená z nepremokavej tlmiacej peny NBR, počas cvičenia môže naše telo cvičiť bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Podložka je hrubá - do 1 cm, hrubšia podložka poskytuje viac pohodlia nášmu telu a kĺbom a umožňuje bezbolestné a príje..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Senzomotorická rehabilitačná balančná podložka Pad, 16,5 x 8 cm, čierna Pologuľa je určená na používanie pri rehabilitovaní chodidiel, cvičeniach zameraných na pohybovú koordináciu a udržiavanie rovnováhy. Na vypuklom povrchu má bodové výčnelky, ktoré stimulujú dotykové receptory a propriocepciu, zl..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€