Hlavné menu
Produkty v košíku

Podložky, valce

Správne podložky a valce sú dôležité pre vaše pohodlie a bezpečnosť počas cvičenia. Ponúkame vám na výber z rôznych druhov podložiek, ktoré vám pomôžu pohodlne vykonávať napríklad jogu či pilates, kocky na pomoc pri... Pokračovať
Fitness masážny EPP valec Regenerácia v športe je veľmi dôležitá, a preto by ju športovci nemali podceňovať. Masážna valec sa postará o vaše napäté a unavené svaly po intenzívnej fyzickej námahe. Masírovaním povrchu danej svalovej časti urýchľujete regeneračný proces a zvyšujete krvný obeh. Masá..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Fitness podložka na cvičenie 181 x 62 cm čierna Podložka je vyrobená z nepremokavej tlmiacej peny NBR, počas cvičenia môže naše telo cvičiť bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Podložka je hrubá - do 1 cm, hrubšia podložka poskytuje viac pohodlia nášmu telu a kĺbom a umožňuje bezbolestné a príje..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Fitness podložka na cvičenie 183 x 61 cm modrá Podložka je vyrobená z nepremokavej tlmiacej peny NBR, počas cvičenia môže naše telo cvičiť bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Podložka je hrubá - do 1 cm, hrubšia podložka poskytuje viac pohodlia nášmu telu a kĺbom a umožňuje bezbolestné a príjem..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Fitness podložka na jogu 180 x 60 x 1 cm, čierna Podložka je vyrobená z vodeodolného materiálu NBR. Počas cvičenia sa budete cítiť pohodlne. Podložka je hrubá - do 1 cm, čo umožňuje bezbolestné a príjemné cvičenie. Izoluje od studenej zeme a nedeformuje sa. Podložka je veľká, vďaka čomu je ide..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Fitnes podložka na jogu s potlačou a popisom jogových polôh, 173x61cm, čierna Fitness podložka na jogu, je z oboch strán protišmyková. Môžete na nej cvičiť v rôznych polohách bez rizika pošmyknutia a zranenia. Podložka na cvičenie je vyrobená z mäkkého PVC materiálu s hrúbkou 0,6 cm, počas použív..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
37,50€
Cena bez DPH:37,50€
Kruh na Jogu - 32,5cm Kruh na Jógu - 32,5cm - je výborným doplnkom na cvičenie jogy, strečing a zahrievanie svalov. Uľahčí Vám náročnejšie naťahovacie cviky a pomôže Vám zlepšiť celkovú ohybnosť a flexibilitu. Jeho kruhový tvar dobre pracuje s kontúrami Vášho tela a poskytuje tak prirodzenú oporu..
22,70€
Cena bez DPH:18,92€
Masážny set 3v1 čierno modrý Rolovanie pred tréningom v podobe rozcvičky nám umožní zvýšiť rozsah pohybu počas cvičenia, uvoľniť telo bez načerpania sily na tréning. rolovanie po tréningu spôsobí, že naše telo bude menej bolestivé a rýchlejšie sa zotaví po ťažkej fyzickej aktivite. Valcovaním a v..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
Masážny valec na Jogu - čierny Masážny valec na Jogu - čierny je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s hustotou 52 g / l..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Masážny valec podložka - na crossfit a fitness Napätie uvoľňujúci penový valec pre efektívny fasciálny, jadrový a rehabilitačný tréning. Stabilný vnútorný valec a profilovaný vonkajší valec pre svalové napätie, typické pre masáž. Efektívny domáci tréning proti bolesti chrbta: Penový valec je Vám k ..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Podložka na cvičenie a jogu 180 x 60cm, modrá Podložka na cvičenie vám umožní pohodlne vykonávať fitness, pilates a jogové cvičenia. Je vyrobená z hrubého a dokonale tlmiaceho materiálu. Tento odolný materiál poskytuje dokonalú priľnavosť, vďaka čomu je podložka stabilná a počas tréningu sa nešmýka ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Podložka na turistiku, cvičenie, jogu 180 x 50cm, modrá Turistická karimatka poskytuje maximálny komfort pre milovníkov aktívneho trávenia voľného času. Je vhodná ako na turistiku, tak aj na fitness či gymnastiku. Je nenahraditeľná pri výletoch, turistike či kempovaní. Je vyrobená z vysokokvalitného..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€