Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhrada

6 dielna sada záhradného náradia Sada 6 mimoriadne užitočných záhradných pomôcok. Je to skutočná nevyhnutnosť pre každého záhradkára, ktorý sa rád stará o svoju záhradku. Súprava obsahuje dve záhradné lopaty, hrable a záhradnícke pazúry, motyku s pazúrmi a metlu. Nástroje sú kompaktné a zaber..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Akumulátorový postrekovač 16l Akumulátorový postrekovač je ľahko použiteľné zariadenie, ktoré je vynikajúcou alternatívou k ručným alebo benzínovým postrekovačom. Používa sa na prevenciu chorôb rastlín a odstraňovanie škodcov na veľkých plantážach a poliach obilnín, záhradách, kvetoch, ovocných..
64,00€
Cena bez DPH:53,33€
Akumulátorový postrekovač 8l Akumulátorový postrekovač je ľahko použiteľné zariadenie, ktoré je vynikajúcou alternatívou k ručným alebo benzínovým postrekovačom. Používa sa na prevenciu chorôb rastlín a odstraňovanie škodcov na veľkých plantážach a poliach obilnín, záhradách, kvetoch, ovocných s..
51,20€
Cena bez DPH:42,67€
Alum USB lapač hmyzu, čierny Chcete sa konečne zbaviť komárov vo svojom dome? Ochráňte seba a svoju rodinu pred otravným uhryznutím bezpečným a jednoduchým spôsobom pomocou dokonalej LED lampy proti komárom. Komáre môžete odstrániť 4 jednoduchými krokmi. Zapnite lampu, svetlo pritiahne hmyz, zab..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Kotúč s priemerom 125 mm je určený na použitie s uhlovou brúskou Kotúč na drevo s otvormi je určený pre obrábanie mäkkého a tvrdého dreva ako napr. obrúsenie nadbytočného materiálu, zabrúsenie do požadovaného tvaru alebo zaoblenie hrán. Kotúč má vnútorný priemer 2,2 cm pre uchytenie v uhlovej brú..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Čepeľová hlava, čepeľ pre kosu Univerzálny rezný kotúč pre krovinorezy a benzínové vyžínače. Ideálne na kosenie kríkov, tŕstia, tráv a buriny. Pasuje na zariadenia väčšiny výrobcov (vybavené štandardným 25,4 mm držiakom). Je vybavený až 3 obojstrannými reznými hranami s vysokou tvrdosťou čepele (..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Digitálny merač vlhkosti dreva Úplne nový kvalitný vlhkomer, teda prístroj na meranie vlhkosti dreva. Perfektné ako pre profesionálne použitie v prípade hromadného spracovania dreva, tak aj v domácich podmienkach, napríklad na kontrolu vlhkosti palivového dreva. Umožňuje pohodlnú a rýchlu kontrol..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Drôtený čistiaci kotúč ku krovinorezu Univerzálny kefový kotúč pre krovinorezy a benzínové vyžínače trávnika. Ideálne na odstraňovanie kríkov, tŕstia, trávy alebo buriny z tvrdých povrchov (napríklad dlažobných dosiek). Hodí sa pre väčšinu zariadení (dodáva sa so štandardným 25,4 mm držiakom). Je..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu Ultrazvukový odpudzovač hmyzu je účinný spôsob, ako sa zbaviť potkanov, myší, švábov, pavúkov, chrobákov, múch, komárov a iné nepríjemné hávede z Vášho domova. Nepotrebujete batérie a nie je potrebné udržiavať zariadenie! Prístroj taktiež vysiela ultrazvuko..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu 3v1 Chráňte svoj domov a chráňte ho pred škodcami pomocou nového elektrického odpudzovaču 3v1. Funguje na báze elektromagnetických vĺn, ultrazvukových vĺn, modrého svetla. Tento odpudzovač do zásuvky je jednoduchý a efektívny spôsob odpudzovania hlodavcov a..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu KE-630E Zariadenie na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov sa bude skvele hodiť v každom dome, pivnici aj na terase. Odpudzovač účinne odpudzuje myši, potkany a iné hlodavce, pričom zostáva úplne bezpečný pre ľudí. Zariadenie vysiela ultrazvukové signály s premen..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu KE-635E Zariadenie na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov sa bude skvele hodiť v každom dome, pivnici aj na terase. Odpudzovač účinne odpudzuje myši, potkany a iné hlodavce, pričom zostáva úplne bezpečný pre ľudí. Zariadenie vysiela ultrazvukové signály s premen..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€