Hlavné menu
Produkty v košíku

Módne doplnky

2 x Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne 2 x Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne
-23 %
2 x Módne traky vhodné pre mužov aj ženy - biele + červené Zaujmite a oblečte si tieto módne traky. Sú navrhnuté tak, aby zlepšili každý outfit a zároveň vyzerali skvele.  Kráčajte s dobou spolu s obľúbeným módnym doplnkom v elegantnej bielej a červenej farbe. Vlastnosti: UNISEX - vhodné pr..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Batoh na notebook - čierny 45L Batoh na notebook - čierny 45L
-23 %
Batoh na notebook - čierny Batoh na notebook s veľmi všestranným použitím. Má 4 priestranné priehradky na zips, z ktorých hlavný pojme notebooky s maticou do 17 palcov. Batoh má vo vnútri špeciálne priehradky, izolované a vystužené, ktoré zaručujú bezpečnosť prenášaných zariadení. Ostatné menšie..
51,00€ 66,30€
Cena bez DPH:42,50€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, 25L Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, 25L
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L  Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v ňom bez..
18,10€ 23,50€
Cena bez DPH:15,08€
Čistič okuliarov - mix farieb Čistič okuliarov - mix farieb
-24 %
Čistič okuliarov Aj Vaše okuliare sú večne špinavé alebo zacapkané? Máme pre vás riešenie! S čističom na dioptrické aj slnečné okuliare vyčistite Vaše okuliare rýchlo a jednoducho.  Navyše vďaka jeho malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe ako prívesok na kľúčoch alebo v púzdre na okuliare. ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne
-22 %
Módne traky vhodné pre mužov aj ženy - červené Zaujmite a oblečte si tieto módne traky. Sú navrhnuté tak, aby zlepšili každý outfit a zároveň vyzerali skvele. Kráčajte s dobou spolu s obľúbeným módnym doplnkom v elegantnej červenej farbe. Vlastnosti: UNISEX - vhodné pre ženy a mužov Šírka z..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, hnedé
-22 %
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, hnedé Elegantné úzke traky na nohavice typu Y - 3 pracky! Vyrobené z troch pruhov zošitých spolu s estetickou koženou nášivkou. Perfektne padnú na telo a dobre držia nohavice. Ak milujete biele blúzky a čierne nohavice, nezabudnite na traky, ktoré sú módny..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
HD Vision - okuliare pre vodičov HD Vision - okuliare pre vodičov
-24 %
HD Vision - okuliare pre vodičov Ideálna pomôcka pre každého, kto potrebuje jasne vidieť - pre profesionálnych vodičov, trénujúcich športovcov,vonkajšiu SBS a pod. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel.            Znižujú silu odlesku od snehu, vody, alebo silu sveti..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Hodinky NaviForce NF9097M Hodinky NaviForce NF9097M
-23 %
Hodinky NaviForce NF9097M ŠPORTOVÉ A FUNKČNÉ Predstavujeme jedinečné hodinky NAVIFORCE pre mužov. Ide o športový model vojenského charakteru s početnými vymoženosťami pre ľudí, ktorí chcú, aby hodinky neslúžili len na ukazovanie času. Vlastnosti, ktoré odlišujú tento model, sú: ciferník vode..
40,50€ 52,70€
Cena bez DPH:33,75€
Lokalizátor kľúčov bluetooth čierny Lokalizátor kľúčov bluetooth čierny
-23 %
Lokalizátor kľúčov bluetooth čierny Problémy s pamäťou? Často niekde nechávate kľúče od domu či auta a neviete ich nájsť? KeyFinder iTAG key locator vyrieši vaše problémy. Lokalizátor kľúčov využívajúci technológiu Bluetooth v štandarde 4.0! Vďaka tomuto malému zariadeniu budete vždy vedieť, kam..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare pre vodičov 3v1
-23 %
Magnetické okuliare pre vodičov 3v1 Magnetické okuliare 3 v 1 sú dokonalým riešením, keď nechcete nosiť tri páry okuliarov. Vďaka inovatívnemu spôsobu spojenia okuliarov s magnetmi sa okuliare veľmi ľahko a pohodlne používajú. Sú veľmi ľahké a magnety perfektne držia okuliare na ráme. Sada obsah..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - čierny Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - čierny
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€
Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - modrý Multifunkčný batoh - taška na notebook a prílušenstvo - modrý
-23 %
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
59,90€ 77,90€
Cena bez DPH:49,92€