Hlavné menu
Produkty v košíku

Auto-moto

Veľmi praktické a užitočné produkty, ktoré sa zídu každému majiteľovi auta. Ponúkame Vám veľký výber kvalitných videorekordérov do auta, ktoré sú užitočné v akýchkoľvek stresových a nepríjemných situáciách na ceste. Ak... Pokračovať
RFID blokátor na kľúče od auta Púzdro vďaka 4 vrstvám kvalitných materiálov chráni kľúče od auta a motorky pred odpočúvaním rádiových frekvencií, chráni aj dáta z bezdotykových kariet, pasov a zabraňuje sledovaniu mobilných telefónov. Tieto vrstvy sú na prednej aj zadnej strane puzdra.   Pozos..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Bluetooth vysielač do auta Zariadenie prenáša vlny do autorádia, ktoré prehráva zvuk z microSD karty, USB alebo priamo z telefónu cez Bluetooth. Vysielač môže fungovať ako hlasitý odposluch, umožňuje prijať a ukončiť hovor jediným kliknutím funkčného tlačidla vďaka vstavanému mikrofónu. Možnosť s..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
FM Bluetooth vysielač, USB MIC nabíjačka microSD FM vysielač / Bluetooth handsfree sada s podporou pamäťových kariet microSD, AUX vstupom, 1,44" displejom a dvomi USB nabíjacími portami. Špecifikácie: 2 USB nabíjacie zásuvky slot na microSD kartu AUX vstup materiál: ABS plast a kov napáj..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Súprava na opravu defektu pneumatiky Súprava na rýchlu opravu bezdušových pneumatík bez nutnosti demontáže plášťa. Táto sada je vhodná pre automobily, motocykle, štvorkolky a ďalšie bezdušové pneumatiky. Návod: 1. Nájdite miesto, kde je pneumatika prepichnutá a odstráňte predmet, ktorý spôsob..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Pásy pre psov - vodítko do auta P6230 Umožňuje pripevnenie na všetky systémy bezpečnostných pásov v automobiloch, čo znamená, že zariadenie zaručuje široké uplatnenie a záruku zhody bez ohľadu na značku a model vozidla. Prispôsobenie aktuálnym potrebám zabezpečuje systém plynulého nastavenia dĺžk..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Sada na opravu preliačené karosérie Sada na odstraňovanie preliačin na karosérii auta slúži na odstraňovanie preliačin spôsobených okrem iného napr v dôsledku drobných kolízií, škôd pri parkovaní, vandalizmu a dokonca aj krupobitia. Sada na odstraňovania preliačin je výborným nástrojom nielen pre..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Menič napätia SINUS 2000 12/230V (1000/2000W) Konvertor napája zariadenia ako: chladničky, mrazničky, klimatizácie, RTV zariadenia, napr.TV, konzoly, reproduktory a pod. LED osvetlenie, domáca automatizácia a inteligentné domáce spotrebiče, elektrické náradie, napríklad vŕtačky, brúsky, uhlové b..
339,00€
Cena bez DPH:282,50€
Camper's Dash Detail, EKOlogický čistič palubnej dosky, plastov karavánu, dodávok, aút, 500 ml Pamätáte si, ako vyzerala vaša palubná doska keď bola ako nová!? Predtým, než začala pripomínať pristávaciu plochu pre prach a mastné zvyšky? Je čas vrátitit jej vzhľad s naším špecializovaným prípravkom. ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Elektrické čerpadlo na naftu alebo olej 12V Palivové čerpadlo je zariadenie určené na rýchlu výmenu oleja alebo paliva. Zariadenie funguje po pripojení na 12V batériu. Olej sa odčerpáva pomocou hadíc, ktoré sú súčasťou súpravy. Zariadenie je určené na čerpanie motorovej nafty, benzínu a vykurovac..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Vodotesná nabíjačka, zapaľovač 12V na motocykel s voltmetrom + 2x USB Vodotesná nabíjačka so zásuvkou pre zapaľovač, voltmetrom a USB vstupmi. Ideálne pre napájanie GPS zariadení, kamier do auta, MP3 prehrávačov, power bánk a iných nabíjačiek do auta. Nabíjačka bola navrhnutá tak, aby fungoval..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Kavalier Ultra Soft Touch 420, Ultrajemná utierka z mikrovlákna na detailné čistenie Sada 3 ks Ultra Soft Touch 420 - sila a jemnosť mikrovlákna pre neporovnateľné výsledky detailného čistenia! Zvýšená mäkkosť a pevnosť: Ultra Soft Touch 420 posúva zážitok z mikrovlákna na úplne novú úroveň. S ..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Clean Unstick od Camper, EKOlogický odstraňovač zvyškov lepidla, nálepiek na karaváne, aute, 50 ml Neplánované lepiace "tetovanie" na vašom karavane? Náš odstraňovač nálepiek "Camper's Clean Unstick" hovorí: "Nie na mojej strane! Rozlúčte sa so zvyškami lepidla, ktoré sa nalepili tam, kde nemali byť..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€