Hlavné menu
Produkty v košíku

Kreatívne a výtvarné hračky

Pre rozvoj tvorivosti a umeleckých zručností ponúkame kreatívne a výtvarné hračky. Vaše deti si budú môcť vytvárať vlastné umelecké diela a rozvíjať svoju fantáziu. S kreatívnymi a výtvarnými hračkami z našej ponuky môžu... Pokračovať
Detské samofarbiace pečiatky 60ks Hľadáte darček pre deti? Máme pre vás skvelý tip! Detské pečiatky! Pečiatky sú samo-namáčacie, čo je ich veľká výhoda. Pečiatky majú vzory, ako sú zvieratá alebo emotikony. Samofarbiace pečiatky zabavia na dlhý čas každé dieťa. Balenie obsahuje až 60 známok s..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Kresliaca doska s LED osvetlením A4Výkresová doska s podsvietením LED vo formáte A4 je vynikajúcim nástrojom, ktorý Vám pomôže pri skicovaní, kreslení alebo navrhovaní grafiky. Je extrémne tenká vyrobená z ľahkého, ale veľmi trvanlivého akrylátu, ktorý je extrémne mobilný. Jeho napájanie nepotre..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Sada 4 maliarskych plátien, 30 x 40 cm Pre všetkých, ktorí sa venujú umeniu, či už profesionálne alebo ako hobby, prinášame exkluzívnu sadu 4 maliarskych plátien. Táto sada je ideálna pre tvorcov všetkých úrovní zručnosti a poskytuje perfektné pozadie pre olejové, akrylové maľby, ako aj techniky zmi..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Grafická rukavica na kreslenie - čierna  Rukavicu môžu používať praváci aj ľaváci - padne na obe ruky. Široký rozsah použitia: grafické tablety a dokonca aj jednoduché skicovanie na rôzne povrchy (napr. papier, tabuľa, stena). Nedrhne pracovnú plochu, ale zabraňuje odskakovaniu prstov alebo boku..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
"Mini Cat printer" Revolúcia v tlači cez aplikáciu pre deti - kompaktná, efektívna, zábavná a inovatívna. Absolútny hit internetu 2023 a perfektný darček pre každú príležitosť! Výhody: 1. Tepelná technológia: Zabudnete na otravné atramentové či tonerové kazety. Táto tlačiareň nevyžaduje žiadny ď..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Piankolina - magická penová plastelína 48 ks  Sada obsahuje 48 vrecúšok penovej plastelíny v 12 farbách. Farby sú živé a krásne, takže podnecujú k zábave a kreatívnemu tvoreniu. Po dokončení tiež vyzerajú skvele. Výhodou je aj kombinácia farieb, kedy chcete farbu rozjasniť alebo stmaviť, prípadne..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Profesionálna sada ceruziek na kreslenie pre nováčikov a skúsených skicárov 19 ks Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených skicárov. Začnite kresliť hneď, ako otvoríte balík. Sada so 100 stranovým skicárom strednej gramáže, profesionálnym skicárskym papierom bez šmúh, priprav..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Piankolina - magická penová plastelína 96 ks  Sada obsahuje 96 vrecúšok penovej plastelíny v 12 farbách. Farby sú živé a krásne, takže podnecujú k zábave a kreatívnemu tvoreniu. Po dokončení tiež vyzerajú skvele. Výhodou je aj kombinácia farieb, kedy chcete farbu rozjasniť alebo stmaviť, prípadne..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Detský kresliaci tablet 8,5“ Toto šikovné zariadenie možno použiť na písanie poznámok, nákupných zoznamov alebo ako zošit. Vďaka grafickému tabletu ušetríte papier - zariadenie vám umožňuje mnohokrát ukladať a mazať texty a kresby. Tablet je tiež perfektný ako hračka - teraz môže vaše dieťa kres..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Maliarsky stojan 170 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan vyrobený z hliníka. Pevne namontovaný hák umožňuje zavesiť závažie a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže zlepšiť prácu v silnom vetre. Stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, vďaka ktorým prispôsobíte každý rám obrazu stojanu. Nebudete musi..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Sada na maľovanie a skicovanie 72ks Sada na maľovanie a skicovanie je uzavretá v elegantnom kufríku. Jeho čierna farba pristane ženám, mužom, dievčatám aj chlapcom. Vďaka elastickým pásikom má každý výrobok svoje miesto, takže ich skladovanie a prenášanie je jednoduché. Kufrík je vybavený jednou ..
25,80€
Cena bez DPH:21,50€
Súprava olejových farieb XXL od Norberg & Linden - 51 dielov Dokonalá Sada Pre Umenie bez Hraníc Predstavujeme vám Súpravu Olejových Farieb XXL od renomovanej značky Norberg & Linden. Táto exkluzívna sada je navrhnutá tak, aby potešila každého umelca, či už ste na začiatku svojej umeleckej cesty ale..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€