Hlavné menu
Produkty v košíku

Activelight

Svetlo liečebnej lampy ActiveLight je výnimočné vďaka svojej lineárnej polarizácii. Lineárne polarizované svetelné vlny vychádzajúce z lampy sa pohybujú v rovnobežnej rovine, čo zaručuje ich konzistentnú a efektívnu distribúciu.... Pokračovať
Biolampa ActiveLight + kolorterapiou + veľký stojan Liečebná lampa ActiveLight zosobňuje najnovšie poznatky z oblasti liečby polarizovaným svetlom a kolorterapie a napomáha k vyriešeniu mnohých zdravotných ťažkostí. Teraz mimoriadne výhodná akcia - biolampa + kolorterapia + stojan za mimoriadne p..
325,00€
Cena bez DPH:270,83€
Stojan FS-100B k biolampe ActiveLight Stojan k lampe ActiveLight, ktorá podstatne zvýši úžitkovú hodnotu lampy. Už nemusíte namáhavo držať lampu v ruke pri ožarovaní. Pomocou stojana si môžete liečiť časti tela, ktoré by ste bez pomoci stojana nezvládli. Stojan umožní veľmi jednoducho upnúť lampu..
47,90€
Cena bez DPH:39,92€
Biolampa ActiveLight - svetelná liečebná terapia - ActiveLight Professional Biolampa ACTIVELIGHT Professional s priemerom filtra 110 mm. Kombináciou biolampy a kolorterapie získate účinný nástroj na liečenie akútnych aj chronických zdravotných problémov. Použitie liečebnej lampy s priemerom filtr..
1 049,00€
Cena bez DPH:874,17€
Kolorterapia - ACTIVELIGHT Professional Kolorterapia podstatným spôsobom dopĺňa liečbu polarizovaným svetlom. Ak liečbu polarizovaným svetlom odporúčame použiť hlavne pri akútnych problémoch, kolorterapiu je vhodné použiť pri chronických problémoch. Kolorterapia dopĺňa liečbu polarizovaným svetlo..
189,00€
Cena bez DPH:157,50€
Kolorterapia k biolampe ActiveLight Kolorterapia - farebné filtre pre liečebnú lampu ActiveLight - výrazným spôsobom rozširujú možnosti lampy. Liečenie lampou bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnút..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Biolampa ActiveLight Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa ActiveLight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výrobok prvotriednej kvality, ktorú si môže dovoliť úplne každý. Biolampy ActiveLight sú vy..
245,00€
Cena bez DPH:204,17€
Biolampa ActiveLight + svetelná liečebná terapia - ActiveLight Professional + Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya Výhodný set biolampy ACTIVELIGHT Professional s priemerom filtra 110 mm a kolorterapie (5 farebných filtrov) a knihou Liečivé svetlo - terapia po..
1 189,00€
Cena bez DPH:990,83€
Biolampa ActiveLight + farebná terapia Teraz mimoriadna šanca kúpiť liečebnú lampu ActiveLight spolu s farebnými filtrami za fantastickú cenu. Liečebná lampa ActiveLight zosobňuje najnovšie poznatky z oblasti liečby polarizovaným svetlom a kolorterapie a napomáha k vyriešeniu mnohých zdravotných ..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€
Biolampa ActiveLight + stojan Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa ActiveLight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výrobok prvotriednej kvality, ktorú si môže dovoliť úplne každý. Biolampy ActiveLi..
289,00€
Cena bez DPH:240,83€