Hlavné menu
Produkty v košíku

TV a video príslušenstvo

Držiak LCD KG-1001 32-70 palcový Držiak je vhodný pre väčšinu prijímačov (LED, LCD, Plazma, PC monitor) s veľkosťou obrazovky 32-70” a hmotnosťou do 40 kg. Pri správnej inštalácii dokonale priľne k stene aj televízoru, čo je zárukou bezpečnosti a používania. Inštalácia TV držiaka je veľmi jednod..
47,20€
Cena bez DPH:39,33€
Nastaviteľný držiak na TV s uhlopriečkou veľkosti 32-58" Ploché prevedenie TV držiaka umožňuje nastaviť TV v minimálnej vzdialenosti od steny. Dlhé rameno umožňuje nastaviť vzdialenosť od steny v rozmedzí 40-400 mm, podľa vašich preferencií a priestorových možností. Držiak umožňuje nastavenie..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Nástenný stojan na DVD s nastaviteľnou výškou čierny Tento praktický stojan pozostáva z pevného a stabilného rámu s policou z tvrdeného skla. Vďaka svojmu úhľadnému a modernému dizajnu sa bude hodiť do každého interiéru. Zabudovaný systém na vedenie káblov sa postará o to, aby nebolo vidno žia..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Rádiové diaľkové ovládanie na ovládanie multimediálnych prezentácií / slideshow so vstavaným laserovým ukazovátkom. USB prijímač (ukrytý v diaľkovom ovládači) stačí pripojiť k počítaču, nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače. Špecifikácie: do..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Univerzálny diaľkový ovládač k SAMSUNG RM-L1066, čierny DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE SMART TV SAMSUNG HD UHD 4K NIE JE POTREBNÉ PROGRAMOVANIE! Kompatibilné s väčšinou televízorov Samsung s funkciou Smart a staršími modelmi Napájanie: 2xAAA Puzdro: plast Rozmery: 16 cm x 3,5 cm Čierna farba UN..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Univerzálny diaľkový ovládač pre LG Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízora poškodí ale..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Samsung, najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízo..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia Diaľkový ovládač funguje ihneď po vložení batérií, nevyžaduje kódovanie ani programovanie. Hodí sa pre väčšinu modelov televízorov Sony, starších aj najnovších. Pohodlné univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Sony, naj..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€