Hlavné menu
Produkty v košíku

TV a video príslušenstvo

10-bitový DVBT2 tuner s kodekom HEVC H.265 Univerzálny digitálny tuner pre príjem digitálneho terestriálneho TV signálu v HD kvalite. Zariadenie je vybavené sadou konektorov, ktoré vám umožnia pripojiť k nemu väčšinu modelov televízorov dostupných na trhu. Prijímajte najobľúbenejšie televízne kan..
29,10€
Cena bez DPH:24,25€
Anténa dookólna Digital360 Lite VHF Všetky montážne prvky sú súčasťou antény. Vďaka tomu môžete anténu pripevniť priamo na fasádu budovy alebo ju priskrutkovať na stožiar či balkónové zábradlie. Vďaka krytu vyrobenému z materiálu ABS je anténa vodotesná. Je tiež potiahnutá vrstvou odolnou voči ži..
44,30€
Cena bez DPH:36,92€
Držiak LCD KG-1001 32-70 palcový Držiak je vhodný pre väčšinu prijímačov (LED, LCD, Plazma, PC monitor) s veľkosťou obrazovky 32-70” a hmotnosťou do 40 kg. Pri správnej inštalácii dokonale priľne k stene aj televízoru, čo je zárukou bezpečnosti a používania. Inštalácia TV držiaka je veľmi jednod..
47,90€
Cena bez DPH:39,92€
Externá anténa DigiActiv 4G LTE, čierna Všetky montážne prvky sú súčasťou antény. Vďaka tomu môžete anténu pripevniť priamo na fasádu budovy alebo ju priskrutkovať na stožiar či balkónové zábradlie. Vďaka krytu vyrobenému z materiálu ABS je anténa vodotesná. Je tiež pokrytá vrstvou odolnou voči ž..
48,40€
Cena bez DPH:40,33€
Externá anténa Digital360 4G LTE Všetky montážne prvky sú súčasťou antény. Vďaka tomu môžete anténu pripevniť priamo na fasádu budovy alebo ju priskrutkovať na stožiar či balkónové zábradlie. Funguje dobre nielen doma, ale aj na jachte či karavane. Vďaka krytu vyrobenému z materiálu ABS je anténa..
63,90€
Cena bez DPH:53,25€
Nastaviteľný držiak na TV s uhlopriečkou veľkosti 32-58" Ploché prevedenie TV držiaka umožňuje nastaviť TV v minimálnej vzdialenosti od steny. Dlhé rameno umožňuje nastaviť vzdialenosť od steny v rozmedzí 40-400 mm, podľa vašich preferencií a priestorových možností. Držiak umožňuje nastavenie..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
Nástenný stojan na DVD s nastaviteľnou výškou čierny Tento praktický stojan pozostáva z pevného a stabilného rámu s policou z tvrdeného skla. Vďaka svojmu úhľadnému a modernému dizajnu sa bude hodiť do každého interiéru. Zabudovaný systém na vedenie káblov sa postará o to, aby nebolo vidno žia..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Rádiové diaľkové ovládanie na ovládanie multimediálnych prezentácií / slideshow so vstavaným laserovým ukazovátkom. USB prijímač (ukrytý v diaľkovom ovládači) stačí pripojiť k počítaču, nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače. Špecifikácie: do..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Polica na televízor a monitor čierna Polica namontovaná na monitore / TV prijímači je ideálnym miestom na odkladanie malých predmetov a zariadení - napríklad TV set-top box, herná konzola, diaľkové ovládače, pamäťové médiá atď. Jeden produkt – veľa aplikácií: polica pre TV set-top box / rout..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
RGB podsvietenie na televízor 4 x 50 cm Sada štyroch RGB LED pásikov na osvetlenie steny za TV. Pohodlné napájanie (USB) a možnosť pripojiť a odpojiť ľubovoľný počet pások (konektory sú súčasťou balenia). Flexibilita pások vám umožňuje prispôsobiť ich veľkosti matrice alebo vašim vlastným prefere..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Univerzálny diaľkový ovládač k SAMSUNG RM-L1066, čierny DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE SMART TV SAMSUNG HD UHD 4K NIE JE POTREBNÉ PROGRAMOVANIE! Kompatibilné s väčšinou televízorov Samsung s funkciou Smart a staršími modelmi Napájanie: 2xAAA Puzdro: plast Rozmery: 16 cm x 3,5 cm Čierna farba UN..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia Diaľkový ovládač funguje ihneď po vložení batérií, nevyžaduje kódovanie ani programovanie. Hodí sa pre väčšinu modelov televízorov Sony, starších aj najnovších. Pohodlné univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Sony, naj..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€