Hlavné menu
Your Cart

Vankúše

3D Cestovný vankúš 3D Cestovný vankúš
-23 %
3D cestovný vankúš + maska na oči a špunty do uší Často niekam cestujete? Každý deň ráno do práce alebo do školy? Alebo napríklad dlhé služobné cesty vlakom či lietadlom? Väčšinou si opierate hlavu, o čo len ide, a potom vás bolí za krkom? Vyriešte tento problém! Vankúš s funkciou pamäťovej p..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou
-23 %
Anatomický vankúš medzi nohy a kolená s pamäťovou penou Pamäťový vankúš umiestnený medzi kolenami udržiava vyrovnanú panvu, zmierňuje tlak na boky, kolená, členky a kĺby.   Uľaví od rannej bolesti chrbta, znižuje napätie v krížovej oblasti chrbta. Využijete taktiež na polohovanie imobilného pacie..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Anatomický vankúš na nohy z pamäťovej peny
-23 %
Anatomický vankúš z pamäťovej peny pod nohy Anatomický vankúš pod nohy pomáha prirodzeným spôsobom zlepšiť prekrvenie nôh po celodennom namáhaní a znížiť opuchy nôh počas spánku. Zmierňuje napätie svalov a kĺbov, ktorým poskytuje odpočinok a relaxáciu, čo pomáha znižovať bolesť a únavu. Relaxačný..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Bambusový vankúš s pamäťovou penou Bambusový vankúš s pamäťovou penou
-23 %
Bambusový vankúš s pamäťovou penou 70 x 40 cm Spite ako v bavlnke s týmto pamäťovým vankúšom, ktorý obsahuje prírodné zdravotné bambusové vlákna. Plne sa prispôsobí vašim pohybom, váhe aj teplote tela - pomôže uvoľniť stuhnutú krčnú chrbticu a vám zabezpečí pohodlný spánok. Zdravý spánok je nesmi..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Cestovný vankúš - travel pillow Cestovný vankúš - travel pillow
-23 %
Cestovný vankúš - travel pillow Vedecky cestovný vankúš navrhnutý s ergonomickým dizajnom, nastaviteľnosťou výšky a integrovanou priedušnosťou. Upravte si vankúš a nájdite perfektnú polohu spánku na cestách. Vďaka cestovnému vankúšu vám žiadny preležaný krk alebo bolesť hlavy zo zlého záklonu ..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Cestovný vankúš / šál - sivý Cestovný vankúš / šál - sivý
-23 %
Cestovný vankúš / šál - sivý Často niekam cestujete? Každý deň ráno do práce alebo do školy? Alebo napríklad dlhé služobné cesty vlakom či lietadlom? Väčšinou si opierate hlavu, o čo len ide, a potom vás bolí za krkom? Vyriešte tento problém! Vďaka cestovnému šálu už vám žiadny preležaný krk al..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý
-24 %
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Ochranná pomôcka - príchytka do automobilového pásu, ktorá je vhodná počas dlhej cesty autom. Počas dlhších ciest môžete vďaka vankúšiku relaxovať a odpočívať a zároveň Vám uľahčuje napínanie a prevenciu proti bolesti chrbta. Montáž na bezpečnostn..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš na krk
-24 %
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš je určený ako opora krčnej chrbtice pri cestovaní. Poznáte ten pocit, keď cestujete a chcete si dlhé cestovanie skrátiť spánkom no neviete si nájsť vhodnú polohu pre hlavu. Cestovný vankúš poskytuje v tomto prípade dokonalú oporu krčnej chrbtice a tak si môž..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Chladiaci vankúš s pamäťovou penou Chladiaci vankúš s pamäťovou penou
-23 %
Chladiaci vankúš s pamäťovou penou Trápia vás bolesti hlavy, migrény či horúčkovité stavy? S chladiacim vankúšom Chillow si môžete oddýchnuť. Teraz už budete spať pokojne a celú noc. Chillow stačí na 15 - 30 min. vložiť do mrazničky a potom položiť buď voľne na vankúš, alebo vložiť do povlaku. Príj..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Ergonomická bedrová opierka s pamäťovou penou Ergonomická bedrová opierka s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomická bedrová opierka Pri sedení pri počítači je vždy potrebné dodržiavať správnu ergonómiu. Vzpriamené sedenie pomáha proti bolesti chrbta a je prirodzená pre chrbticu. K tomu vám poslúži chrbtová opierka od firmy Mosh, v čiernom prevedení. Jej tvarovanie v podobe bočných výčnelkov v oblast..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomická chrbtová opierka s pamäťovou penou Pri sedení pri počítači je vždy potrebné dodržiavať správnu ergonómiu. Vzpriamené sedenie pomáha proti bolesti chrbta a je prirodzená pre chrbticu. K tomu vám poslúži chrbtová opierka od firmy Mosh, v čiernom prevedení. Jej tvarovanie v podobe bočných ..
26,20€ 34,10€
Cena bez DPH:21,83€
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou Ergonomický podsedák s pamäťovou penou
-23 %
Ergonomický podsedák s pamäťovou penou 45 x 38 x 7cm Chceli by ste sedieť na stoličke či sedačke pohodlne bez boľavej chrbtice? Komfortný podsedák od firmy Mosh vám pomôže pri dlhšom sedení, je vhodný do kancelárie aj do auta. Vďaka pamäťovej pene sa prispôsobí vašej postave tak, že vás už naďal..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Zobrazé 1 do 12 z 30 (3 strán)