Hlavné menu
Produkty v košíku

Profesionálne prostriedky

Klúčové vlastnosti Vysoká účinnosť Produkty sú špeciálne formulované pre zvládnutie náročných čistiacich úloh bez kompromisu v oblasti ekologickosti. Ekologická zodpovednosť Výrobky sú vyrobené s... Pokračovať
GresMaster AC - ekologický profesionálny kyslý čistič kameninových podláh.. Objavte jedinečný a účinný ekologický kyslý prípravok na čistenie kameninových podláh - GresMaster AC. Ako výrobca ekologických čistiacich prostriedkov MP Concept vám v rade Professional ponúkame inovatívny výrobok, ktorý sa..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
GresMaster AL - profesionálny a ekologický čistič kameniny. . Objavte jedinečný, profesionálny a ekologický čistiaci prostriedok na kameninové podlahy - GresMaster AL od MP Concept. Náš inovatívny výrobok z radu Professional prináša výnimočné výsledky a spĺňa vaše očakávania týkajúce sa kvality a vý..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
SteelFlash - profesionálny prostriedok na údržbu a rozjasnenie nehrdzavejúcej ocele, 650 ml SteelFlash je revolučným riešením od spoločnosti MP Concept pre tých, ktorí hľadajú profesionálnu starostlivosť a lesk pre povrchy z nehrdzavejúcej ocele. Tento produkt je nielen účinný a ekologický, ale tiež..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Professional Dish Wash 5 litrov ekologický profesionálny vysoko kvalitný univerzálny prostriedok na umývanie riadu V oblasti čistiacich prostriedkov sa pohybuje už dlho. Sleduje, čo sa deje na danom trhu, množstvo prostriedkov na umývanie riadu je asi najväčšie zo všetkých čistiacich prostriedkov..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
AcidClean - Profesionálny prípravok na odstránenie vodného kameňa a hrdze, 1l Radi by sme vám ponúkli náš výrobok Acidclean ako alternatívu k tradičným čistiacim prostriedkom na sanitu. Acidclean účinne odstraňuje vodný kameň a hrdzu, pričom je bezpečný pre nás aj pre životné prostredie. Obsahuje or..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Professional GresMaster AC 10 litrov ekologický profesionálny vysoko kvalitný univerzálny čistiaci koncentrát na podlahy GresMaster AC je kvapalina na čistenie podláh so širokým rozsahom použitia. Odstraňuje nečistoty pri najnižšej koncentrácii. Krásne podlahy bez šmúh a navyše chráni pred nečis..
39,50€
Cena bez DPH:32,92€
Professional Glass Shine 5 litrov ekologický profesionálny vysoko kvalitný univerzálny čistiaci koncentrát na sklo Ekologický čistič skla odstraňuje nečistoty pri najnižšej koncentrácii. Krásne okná bez šmúh a navyše chráni pred nečistotami. Čistiaci prostriedok Glass Shine neobsahuje žiadnu nega..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€