Hlavné menu
Produkty v košíku

Foto

Detská digitálna kamera X200 - HD 1080p Digitálna kamera X200 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vysoké p..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Svetelný fotostan s dvomi osvetľovacími LED pásikmi v hornej časti Skladací fotostan je ideálnym riešením pre domáce fotografovanie nielen lesklých predmetov. Hodí sa prevažne na malé produkty a alebo makrofotografiu. Je ľahko zostaviteľný a dodávaný vrátane odnímateľných farebných podkladov. Fotos..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Prenosná fotografická súprava so statívom 40 x 60 cm Sada fotografického osvetlenia - ideálne pre produktovú a portrétnu fotografiu. Skvele poslúži v uzavretých aj otvorených priestoroch, zlepší svetelné podmienky a uľahčí následné spracovanie fotografií. Možnosť nastavenia uhla osvetlenia softb..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
27,40€
Cena bez DPH:22,83€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou - líška Úvod Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Vysoké p..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Detský digitálny fotoaparát jednorožec so selfie kamerou  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zaria..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne zabaví. Umožňuje deťom pod..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Detský digitálny fotoaparát mačka 16 GB, ružový  Fotoaparát má 6 rôznych funkcií - režim fotoaparátu, režim nahrávania, prehrávanie foto/video galérie, nastavenie, hry a sťahovanie obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktné zariadenie má tiež schopnosť nahrávať vo Full HD. Navyše má mikrofón, ..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. #obr5 Zariad..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€