Hlavné menu
Produkty v košíku

Foto

Detská digitálna kamera X200 - HD 1080p Digitálna kamera X200 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vysoké p..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou - líška Úvod Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Vysoké p..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Detský digitálny fotoaparát mačka 16 GB, ružový  Fotoaparát má 6 rôznych funkcií - režim fotoaparátu, režim nahrávania, prehrávanie foto/video galérie, nastavenie, hry a sťahovanie obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktné zariadenie má tiež schopnosť nahrávať vo Full HD. Navyše má mikrofón, ..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Detský digitálny fotoaparát Mouse so selfie kamerou, ružový 32 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne ..
35,90€
Cena bez DPH:29,92€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
26,70€
Cena bez DPH:22,25€
Detský digitálny fotoaparát s videohrou - zajac, modrý Ukážte svojmu dieťaťu nádherný svet fotografie. Nechajte ho začať toto dobrodružstvo s týmto malým fotoaparátom plným skvelých možností. Nie je to hračka – je to skutočný fotoaparát, ktorý zachytí najdôležitejšie okamihy v živote vášho dieťa..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detský digitálny multi fotoaparát psík so selfie kamerou, modrý Detský digitálny multi fotoaparát psík so selfie kamerou, modrý
Novinka
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne zabaví. Umožňuje deťom pod..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. #obr5 Zariad..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Digitálny fotorámik 7 palcov čierny   Digitálny fotorámik s jasným 7" LCD displejom čiernej farby je idéalny darček pre Vašich blízkych. Moderný dizajn ide ruka v ruke s bohatou sadou funkcií, vďaka ktorým môžu byť prehliadania fotografií ešte zábavnejšie. Rámček možno použiť ako hodinky, kalendár..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Fotolampa so statívom, 50W Fotografická, stolná, vláknová lampa (žiarovka nie je súčasťou balenia) s výkonom až 50W - ideálna pre fotografovanie v stane bez tieňa.   Vlastnosti produktu: 50W fotografická lampa ideálne na osvetlenie predmetov pri fotení možnosť vertikálneho nastavenia uhla osve..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Prenosná fotografická súprava so statívom 40 x 60 cm Sada fotografického osvetlenia - ideálne pre produktovú a portrétnu fotografiu. Skvele poslúži v uzavretých aj otvorených priestoroch, zlepší svetelné podmienky a uľahčí následné spracovanie fotografií. Možnosť nastavenia uhla osvetlenia softb..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Detský digitálny fotoaparát jednorožec so selfie kamerou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. ..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€