Hlavné menu
Produkty v košíku

Koleno

Ponúkame vám rôzne druhy bandáží a ortéz určených na stabilizáciu a ochranu kolenného kĺbu. Tieto produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii poranení kolena, meniskových alebo väzových zranení, a pomáhajú zmierniť... Pokračovať
Pooperačná kolenná ortéza "T-Max Knee" Pooperačná kolenná ortéza Často sa používa namiesto sadry. Vybavené upevňovacími pásikmi s rýchlospojkami, ktoré uľahčujú “vyzliekanie“ a nasadzovanie. Teleskopické bočnice sú vyrobené z hliníka. Uhol vysunutia je možné nastaviť vďaka integrovaným hodinám. Orté..
65,10€
Cena bez DPH:54,25€
Neoprénová podporná bandáž kolena, čierna  Kolenná bandáž je ideálna pomôcka, ktorá uľaví od bolesti svalov, kĺbov a šliach. Toto riešenie je obľúbené najmä u fyzicky aktívnych ľudí. Vďaka použitiu bandáže je vysoká pravdepodobnosť predchádzania námahe počas tréningu. Vhodným použitím blokuje pr..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Kolenná ortéza so silikónovou vložkou AIR -MATRIX a bočnou výstužou, veľkosť 5 Kolenná ortéza GENU-HIT SUPREME so silikónovou vložkou AIR-MATRIX a bočnou výstužou. Inovatívna strečová tkanina zaisťuje dokonalé prispôsobenie aj počas pohybu a silikónový krúžok perfektne sedí a zabraňuje pokrčeniu..
35,00€
Cena bez DPH:29,17€
Spevňujúci pásik na koleno Trápia vás nepríjemné zranenia kolien, stuhnuté alebo boľavé svaly, zápal šliach, kŕče? Vyžaduje si vaša práca veľa používania kolena? Ak áno, páčil by sa vám ochranný pás na kolená. Popruh znižuje tlak na šľachu pately a pomáha tak tlmiť bolesť pri behu alebo cvič..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kompresná bandáž so silikónovou výstuhou na koleno - profi Bolo preukázané, že kompresná silikónová bandáž na kolená zmierňuje bolesť kolena a zlepšuje problémy so stabilitou kolena spojené s mnohými športovými zraneniami a osteoartrózou. Vďaka silikónovým výstuhám v kolennej oblasti - najväčšej ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Spevňujúci pásik na koleno Je to medicínska pomôcka používaná na stuhnutie a stabilizáciu pately. Vyrobené z prémiového neoprénu najvyššej triedy. Dokonale podopiera jabĺčko a zaručuje spoľahlivé spevnenie kolenného kĺbu. Uvoľňuje patelofemorálny kĺb pri pohybe kolena. Stimuluje proprioreceptory..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Turmalínová hrejivá bandáž na koleno so suchým zipsom, All Turmalínová hrejivá bandáž na koleno so suchým zipsom, All
Top
Turmalínová bandáž na koleno Uvoľnením vlastnej bio-energie magnetov, záporných iónov, infračerveného žiarenia napomáha k odstraňovaniu únavy a bolesti svalov a kĺbov. Zlepšuje cirkuláciu krvného obehu a taktiež pomáha spaľovať tuky. Pri výrobe pásu sa využívajú najmodernejšie technológie a bezpe..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Elastická bandáž na koleno, veľkosť S Elastický bandáž kolenného kĺbu je vyrobená z ortopedickej kompresnej textílie v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený kolennému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Zaťahovacia ortéza na koleno s dlahami, veľkosť M Stabilizátor kolenného kĺbu s uzavretými dlahami je vyrobený z elastického materiálu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti z hľadiska priepustnosti vzduchu a riadenia vlhkosti, materiál tiež pomáha udržiavať stabilnú teplotu bez prehrievania. V stredn..
49,50€
Cena bez DPH:41,25€
Bandáž na koleno s výstužou, veľkosť XL Ortéza stabilizujúca koleno je vyrobená z pružného materiálu s veľmi dobrými vlastnosťami z hľadiska priepustnosti vzduchu a manažmentu vlhkosti. V strednej časti má otvor s penovým krúžkom na umiestnenie ortézy a odľahčenie kolenného kĺbu. Navyše je vybav..
28,40€
Cena bez DPH:23,67€
Pružinové stabilizačné opory kolien - power knee 2 kusy (1 pár) Ak sa človeku ťažko zohýba kvôli stuhnutým či boľavým kolenám, môžu mu potenciálne pomôcť rôzne elastické bandáže kolien. Ale nové riešenie Power Knee pružinové stabilizačné opory kolien nielenže poskytujú potrebnú oporu kolenám, ale na..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Ortéza na koleno s otvorenými dlahami, veľkosť XXL Stabilizátor kolenného kĺbu s otvorenými dlahami je vyrobený z pružného materiálu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti z hľadiska priepustnosti vzduchu a manažmentu vlhkosti, materiál tiež pomáha udržiavať stabilnú teplotu bez toho, aby spôsoboval p..
51,30€
Cena bez DPH:42,75€