Hlavné menu
Produkty v košíku

Koleno

Ponúkame vám rôzne druhy bandáží a ortéz určených na stabilizáciu a ochranu kolenného kĺbu. Tieto produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii poranení kolena, meniskových alebo väzových zranení, a pomáhajú zmierniť... Pokračovať
Podporná bandáž na koleno so suchým zipsom S - čierna Bandáž slúži ako opora pre koleno. Vďaka nej sa vaše kĺby uvoľnia a prestanú bolieť! Pomáha zmierniť bolesť svalov a kĺbov, stuhnutosť a bolestivosť. Je vhodná na outdoorové aktivity ako basketbal, futbal, volejbal, bejzbal, tenis, cyklist..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Stabilizátor kolenného kĺbu s ortopedickou podporou, L, 1 kus Objavte dokonalé riešenie pre vaše koleno so stabilizátorom kolenného kĺbu. Tento stabilizátor je navrhnutý špeciálne pre aktívne osoby a tiež pre tých, ktorí sa zotavujú z kolenových zranení. Poskytuje výnimočnú oporu, stabilizáciu a zár..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Dlhá ortéza na koleno s otvorenými dlahami, veľkosť L Dlhá ortéza kolenného kĺbu s otvorenými dlahami je vyrobená z pružného materiálu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti z hľadiska priepustnosti vzduchu a riadenia vlhkosti, materiál tiež pomáha udržiavať stabilnú teplotu bez toho, aby spôsoboval p..
70,60€
Cena bez DPH:58,83€
Flexibilná kolenná ortéza, veľkosť L Flexibilný kolenný stabilizátor. Vyrobené z kompresného úpletu, ktorý je priedušný a ovplyvňuje rýchlejšie vstrebávanie hematómov a opuchov. Kolenná jamka je chránená silikónovým krúžkom, ktorý počas pohybu masíruje a pôsobí na okolité tkanivá. Zlepšuje krvný..
34,70€
Cena bez DPH:28,92€
Spevňujúci pásik na koleno Je to medicínska pomôcka používaná na stuhnutie a stabilizáciu pately. Vyrobené z prémiového neoprénu najvyššej triedy. Dokonale podopiera jabĺčko a zaručuje spoľahlivé spevnenie kolenného kĺbu. Uvoľňuje patelofemorálny kĺb pri pohybe kolena. Stimuluje proprioreceptory..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Kompresná bandáž so silikónovou výstuhou na koleno - profi Bolo preukázané, že kompresná silikónová bandáž na kolená zmierňuje bolesť kolena a zlepšuje problémy so stabilitou kolena spojené s mnohými športovými zraneniami a osteoartrózou. Vďaka silikónovým výstuhám v kolennej oblasti - najväčšej ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Kompresná bandáž s otvorenou špičkou, L, 1 Pár (2ks) Zažite nekompromisnú oporu a ochranu s elastickou bandážou na členok, ideálnou pre aktívnych jedincov, ako aj pre osoby v procese rekonvalescencie. Tento inovatívny kompresný pás je navrhnutý tak, aby poskytoval stabilizáciu a zmiernil príznaky sp..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Elastická bandáž na koleno, veľkosť S Elastický bandáž kolenného kĺbu je vyrobená z ortopedickej kompresnej textílie v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený kolennému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Pružinové stabilizačné opory kolien - power knee 2 kusy (1 pár) Ak sa človeku ťažko zohýba kvôli stuhnutým či boľavým kolenám, môžu mu potenciálne pomôcť rôzne elastické bandáže kolien. Ale nové riešenie Power Knee pružinové stabilizačné opory kolien nielenže poskytujú potrebnú oporu kolenám, ale na..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Masážna vyhrievacia ortéza na koleno, Knee Wrap Knee Wrap kombinuje teplo a relaxačné vibrácie. Tajomstvom je upokojujúce teplo, ktoré sa absorbuje do vážených hlinených guľôčok v kombinácii s masážnou terapiou, všetko zašité do mäkkej pohodlnej látky – prináša upokojujúcu tlakovú terapiu až do ..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
Spevňujúci pásik na koleno Trápia vás nepríjemné zranenia kolien, stuhnuté alebo boľavé svaly, zápal šliach, kŕče? Vyžaduje si vaša práca veľa používania kolena? Ak áno, páčil by sa vám ochranný pás na kolená. Popruh znižuje tlak na šľachu pately a pomáha tak tlmiť bolesť pri behu alebo cvič..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Neoprénová bandáž na koleno Trápi Vás bolesť kolien? Trpíte zníženou pohyblivosťou kolien? Obmedzujú Vás tieto nepríjemné symptómy v každodennom živote? Riešením môže byť Neoprénová bandáž odstraňujúca bolesť kolena. Vhodná pre každého kto má problémy s kolenami.   Hlavné výhody: Možnosť použi..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€