Hlavné menu
Produkty v košíku

Hodiny a budíky

Nechajte čas prúdiť v štýle s našimi hodinami a budíkmi. Máme pre vás po moderné digitálne hodiny a budíky s rôznymi funkciami a dizajnami, aby ste nikdy nezmeškali dôležitý okamih. Tieto kúsky s moderným nádychom majú ľahko... Pokračovať
Budík s podsvietením biely Hodiny navrhnuté v minimalistickom štýle, s jednoduchým tvarom so zaoblenými stranami, sa hodia do moderného interiéru. Biela farba je univerzálna, nadčasová a hodí sa k mnohým rôznym aranžmánom a farebným riešeniam. Hodiny majú veľký displej, ktorý ovplyvňuje veľkosť z..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy Elektronický teplomer s veľkým LCD displejom vám umožní odčítať meranie aj na veľkú vzdialenosť. Zariadenie má navyše funkciu modrého podsvietenia. Pre zapnutie podsvietenia stačí stlačiť podlhovasté tlačidlo na zadnej strane teplomeru. Modré podsvieteni..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Elektrický rádiobudík s efektom západu slnka Náš budík imitujúci západ slnka je zariadenie, ktoré kombinuje funkcie budíka, nočnej lampy a rádia. Jeho hlavným účelom je pomôcť vám prebúdzať sa prirodzene a príjemne a poskytnúť upokojujúce svetlo večer pred spaním. Náš budík je perfektným doplnkom do..
43,80€
Cena bez DPH:36,50€
Digitálne hodiny s LCD displejom s teplomerom a dátumom, biele  Budík zobrazuje informácie na jednej obrazovke: čas teplota dátum. Vďaka tomu si jednoducho môže skontrolovať nielen čas, ale aj aktuálnu teplotu a dátum, čo sa môže hodiť najmä pri plánovaní dňa. Toto riešenie šetrí miesto a zvyšuje..
26,10€
Cena bez DPH:21,75€
Digitálne hodiny s LCD displejom s teplomerom a dátumom, čierne  Budík zobrazuje informácie na jednej obrazovke: čas teplota dátum. Vďaka tomu si jednoducho môže skontrolovať nielen čas, ale aj aktuálnu teplotu a dátum, čo sa môže hodiť najmä pri plánovaní dňa. Toto riešenie šetrí miesto a zvyšu..
26,10€
Cena bez DPH:21,75€
LED budík s projektorom Izoxis 4v1 - hodiny, budík, zrkadlo a projektor. Všetko v jednom kompaktnom zariadení. Budík je vybavený zrkadlovým čelom, na ktorom sa zobrazujú informácie ako napríklad čas. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť vám umožnia vziať si ho na cesty. Skvelý bude aj pri spaní v s..
24,70€
Cena bez DPH:20,58€
Multifunkčné digitálne hodiny s teplomerom, čierne Moderné a štýlové hodiny s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sa budú krásne vynímať v spálni, obývačke alebo pracovni. Multifunkčný displej zobrazuje dátum, čas, teplotu, vlhkosť. Sú vybavená bielymi LED diódami, ktoré osvetľujú obrazovku jasn..
19,60€
Cena bez DPH:16,33€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Výnimočne originálny, moderný a elegantný prístroj, ktorý osloví každého fanúšika netradičného príslušenstva. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré je ešte uľahčujú. Vyzerajú skv..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom, čierne Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzer..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Komu by sa ráno chcelo vstávať! S týmto budíkom to bude možné! Krásny dekoračný budík, ktorý mení farby ako chameleón. Na budíku si nastavíte čas, dátum, rok, deň a čas budenia. Naviac vám ukazuje tiež izbovú teplotu. Ľahko sa nastavuje a ovláda pomocou tlačidiel ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Zrkadlové LED digitálne hodinky, budík, teplomer, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné p..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€