Hlavné menu
Produkty v košíku

Hodiny a budíky

Zobraziť podkategórie
Budík s podsvietením biely Hodiny navrhnuté v minimalistickom štýle, s jednoduchým tvarom so zaoblenými stranami, sa hodia do moderného interiéru. Biela farba je univerzálna, nadčasová a hodí sa k mnohým rôznym aranžmánom a farebným riešeniam. Hodiny majú veľký displej, ktorý ovplyvňuje veľkosť z..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Budík v tvare čísiel Nudia vás klasické elektronické budíky? Chcete svojmu interiéru dodať kúsok modernosti a zároveň hľadáte pohodlné, dobre čitateľné hodiny s funkciou budíka? Už nehľadajte. Náš digitálny elektronický budík splní všetky vaše očakávania. Moderný elektronický budík má veľký p..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Digitálny budík čierny CLK-01 Digitálne hodinky s elegantným, jednotným a úzkym puzdrom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka je ideálna na každodenné použitie a elegantný lesklý ciferník vyzerá sk..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy Elektronický teplomer s veľkým LCD displejom vám umožní odčítať meranie aj na veľkú vzdialenosť. Zariadenie má navyše funkciu modrého podsvietenia. Pre zapnutie podsvietenia stačí stlačiť podlhovasté tlačidlo na zadnej strane teplomeru. Modré podsvieteni..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Digitálny zrkadlový budík 3621L Digitálne hodinky s elegantnou dizajnom a úzkym krytom sú skvelým doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývacej izby. Osvetlené čísla sú dokonale viditeľné počas dňa aj v noci, alarmová funkcia funguje každý deň a elegantný číselník vyzerá skvele v každom interiéri..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Dizajnové multifunkčné hodiny / budík s imitáciou dreva JEDNO ZARIADENIE, VEĽA FUNKCIÍ Estetické digitálne hodinky s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka..
19,30€
Cena bez DPH:16,08€
LED budík s projektorom Izoxis 4v1 - hodiny, budík, zrkadlo a projektor. Všetko v jednom kompaktnom zariadení. Budík je vybavený zrkadlovým čelom, na ktorom sa zobrazujú informácie ako napríklad čas. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť vám umožnia vziať si ho na cesty. Skvelý bude aj pri spaní v s..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Multifunkčné digitálne hodiny s teplomerom, čierne Moderné a štýlové hodiny s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sa budú krásne vynímať v spálni, obývačke alebo pracovni. Multifunkčný displej zobrazuje dátum, čas, teplotu, vlhkosť. Sú vybavená bielymi LED diódami, ktoré osvetľujú obrazovku jasn..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom, čierne Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzer..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Komu by sa ráno chcelo vstávať! S týmto budíkom to bude možné! Krásny dekoračný budík, ktorý mení farby ako chameleón. Na budíku si nastavíte čas, dátum, rok, deň a čas budenia. Naviac vám ukazuje tiež izbovú teplotu. Ľahko sa nastavuje a ovláda pomocou tlačidiel ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Zrkadlové LED digitálne hodinky, budík, teplomer, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné p..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€