Hlavné menu
Produkty v košíku

Hodiny a budíky

Zobraziť podkategórie
Hodiny / budík s teplomerom, biele Hodiny / budík s teplomerom, biele
-23 %
Hodiny / budík s teplomerom, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné použitie a elegan..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom
-23 %
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzerá skvele..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom
-23 %
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom, čierne Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzer..
11,10€ 14,40€
Cena bez DPH:9,25€
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Multifunkčný LED budík CHAMELEON
-100 %
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Komu by sa ráno chcelo vstávať! S týmto budíkom to bude možné! Krásny dekoračný budík, ktorý mení farby ako chameleón. Na budíku si nastavíte čas, dátum, rok, deň a čas budenia. Naviac vám ukazuje tiež izbovú teplotu. Ľahko sa nastavuje a ovláda pomocou tlačidiel ..
4,20€ 0,00€
Cena bez DPH:3,50€